Skocz do zawartości
Panek

Czym Zabezpieczyć Pleksi.

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkał się może ktoś z jakąś substancją która zabezpieczałaby pleksi przed zarysowaniami? Najlepiej bezbarwna, albo przeźroczysta z jakimś lekkim zabarwieniem? Czy ktoś takiego już stosował?

 

Jak temat był wałkowany to sorki i prosze o linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ty rzucasz ta obudową??? Moja plexa ma ponad rok, obudowę często rozkręcam a nie mam ani jednej ryski. U mnie pielęgnacja to raz na jakiś czas umyć jakimś płynem do mycia szyb

1512625[/snapback]

Absolutnie nie ale troche sie napracowałem i nie chciałbym aby obudowa szybko sie podniszczyła. Dotatkowego zabezpieczenie nigdy za wiele, chyba że kosztem wyglądu. :D

Co do mycia to po płynie do szyb nie matowieje? Czy ten płyn jest z jakimś dodatkiem antystatycznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie boje sie rys bo... uzywam SZKŁA.

 

Nie rysuje sie.

Jest tanie.

Jest latwo dostepne.

Szklarz docina mi na wymiar.

Grawery wygladaja sporo lepiej (wg mnie wyrazniej je widac). Z reszta ocencie sami (wieksza wersja po kliknieciu na obrazek):

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Orion_THG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie boje sie rys bo... uzywam SZKŁA.

 

Nie rysuje sie.

Jest tanie.

Jest latwo dostepne.

Szklarz docina mi na wymiar.

Grawery wygladaja sporo lepiej (wg mnie wyrazniej je widac). Z reszta ocencie sami (wieksza wersja po kliknieciu na obrazek):

Wszystko fajnie ale nie wiem czy zrobienie całej obudowy ze szkła to dobry pomysł, no chyba że z jakiegoś zbrojonego. Co do robienia okna w boku to szkło jest lepsze, jakbym robił okno to tylko ze szkła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...