Skocz do zawartości
dszywala

Jak Wygląda Ultra Cichy Zasilacz Po 2 Latach ?

Rekomendowane odpowiedzi

witka

Niedawno widziałem topic na tweaku, jak wyglada chyba antec po 2 latach uzywanie,( chodziło o wersję z 2 super cichymi czyt. ledwo krecącymi sie ) wentylami.

Ktos może wie w jakim dziale go znajde lub kto go załozył?

Pamiętam że była tam zasiłka w stanie baaardzo kipeskim, ( chodzi oczywiście o bebechy( wnętrze) )

 

Bardzo potrzebuję znaleźc ten wątek, ewentualnie jakis artykuł o podonym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1512814[/snapback]

Hm, chyba zle przeczytales, Dszywala poszukuje tematu, lecz nie wie jak sie nazywa, lub gdzie moze to znalezdz, troche pomyslec trzeba... :angry:

 

Dszywala - Niestety nie wiem jak mam Tobie pomoc, nie wiem gdzie to moze byc, ani nigdzie sam nie widzialem takiego topicu :( Pozostaje Ci pocekanie na odpowiedz, od kogos, kto widzial ten topic :lol:

 

Pozdrawiam :wink:

P.S. Nice posty piszesz w "Topic'u Smiechu" :arrow: RESPECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

1512814[/snapback]

Jeśli jesteś taki fajny to znajdź ten temat w wyszukiwarce Oo

KONIEC Z GŁUPIMI POSTAMI, OD 02.06.2005r. WYPOWIADAM SIĘ NA TEMAT

:mur: :mur:

sry za offtop.....

wracając do tematu sam z chęcią poczytam o tym zasilaczu z mega cichym i mega wydajnym wicherkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...