Skocz do zawartości
soultaker

Telewizor 29 Cali 100 Hz Poniżej 2000 Pln.

Rekomendowane odpowiedzi

Krąże po necie i czytam roożne opinie, ale nic konkretnego nie mogę znaleść.

Jedni chwalą Sony, inni narzekają na mało wytrzymałe kineskopy i tak jest z prawie każdym producentem telewizorów na rynku. Wiadomo, że 2000 zł to nie jest wygoorowana cena i zbyt wiele nie można się spodziewać ale naprawde naczytałem się tylu negatywnych opinii, że autentycznie mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać :blink: Modele, ktoore ludzie polecają kosztują minimalnie 3000 zł a to przekracza mooj budżet o roownego tysiaka :huh:

 

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o porade. Jesteście moją ostatnią deską ratunku B)

 

Telewizor będzie służył głoownie do odbioru sygnału z anteny dachowej/kabloowki dlatego mają znaczenie mechanizmy poprawiające jakość obrazu.

Cyfrowy filtr grzebieniowy wskazany, miel widziana funkacja PIP.

Musi mieć 100Hz kineskop o możliwie jak najlepszych parametrach, nie może wysepować efekt "komety" i martwej poziomej linii.

Nie będzie podłączony do kina domowego (przynajmniej na razie) dlatego jakość dźwięku nie jest bez znaczenia.

 

W chwili obecnej mooj najprawdepodobniejszy wyboor to LG RE-29FA34RB

(cena na stronie jest troche 'przeterminowana' obecnie można go dostać w cenie 1700 pln bez stolika)

 

Jeśli ktoś posiada taki TV to prosze o opinie. Także jeśli posiadacie na jego temat jakąś wiedze - chętnie przeczytam o wadach i zaletach.

Nie interesują mnie komentarze typu: Nie kupuj LG bo Philips jest lepszy.

Chce konkretnych rzeczowych wypowiedzi B)

 

Jeśli znacie lepszy model innego producenta w cenie poniżej 2000 zł to także proszę o wypowiedzi B)

 

Pozdrawiam i z goory dziękuje B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za link do LG - cena mega przystępna 8)

 

A co do Samsunga to chodzi o model CW 29 M 206 P ?

Bo jak się zdążyłem przekonać nie jestem najlepszy jeśli chodzi o wyszukiwanie superofert ale nie potrafie go znleść taniej niż 2000 zł <_<

 

I jeszcze jedno - czy jest sens wydawać więcej niż kosztuje LG ? tzn czy zobaczę roożnice pomiędzy tym LG za 1400 zł i Samsungiem (napisz mi dokładniejszy model jeśli możesz) za 1650 zł o ktoorym piszesz ? Bo wygląd to dla mnie sprawa drugorzędna.

 

B) Pozdroowka.

Edytowane przez soultaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz TV leca na leb na szyje.

Jak widze ceny to mnie dziwi za ile takie TV sie produkuje.

W sieci sklepow Mars widzialem teraz przeceniona panorame z 2500pln na 1700 i naprawde to byl niezly TV.

Poszukam...jezeli nie znajde to sorry za zamieszanie ale chcialem zaznaczyc, ze juz mozna wlasnie panorame w tej cenie miec niezla.

 

Update.

Ciezko mi teraz stwierdzic bo nie mam przy sobie ulotki.

Jedynie co znalazlem na necie to stara oferte wazna do 20-go i moze teraz ten TV jest juz po 1700.

28" Sharp panorama z PiP.

 

http://www.mars.net.pl:88/info_czerwiec_2.jpg

Opis i wyglad SHARP 28LF96EC

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że dopiero teraz odpisuje.

Wyboor padł jednak na LG RE-29FA34RB i jestem baaaardzo zadowolony. Jakość obrazu powala. Polecam wszystkim. Funkcja poprawiania obrazu robi żyletke z prawie każdego sygnału. Turbo Picture i Turbo Sound może brzmią wieśniacko, ale po włączeniu robi się przyjemnie. A i TV nie stracił za dużo na wartości po upadku cenowym innych... a gratis dostałem DVD LG z obsługą DivXoow i polskich napisoow - miło z ich strony B)

 

PS. Playstation 2 na tym TV to poezja, tylko musze sobie kabelek RGB jeszcze sprawić B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

"Lumpie-okrutniku" podaj przykłady :)

 

dlaczego nigdzie nie ma czarnych TV a 95% jest wieśniacko-srebrna?

Edytowane przez Parówkowy_Skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parówkowy, wystarczy czasem zerkać na allegro ^^

 

Panas (1949 zł) - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79769042

Soniak (aukcja trwa) - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80842950

Philips (1900 zł) - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81603601

Thomson (1799) - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80521401

Samsung (2100 zł) - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81095745

 

Ja bym brał Panasonica. Może wygląd ma oklepany, ale podobno wyświetla

najlepszy obraz. Z kolei Samsung na odwrót - skóra ładna, wnętrze parszywe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od ponad roku nieco starszego panasonica i powiem jedno-poezja...naprawde warto...

 

 

jedyny - jaki przez ten czas znalezłem to pilot jakoś tak z duzyl lagiem działa..chyba są wysokie pingi :wink:

 

kurde a ten mój to 3200 kosztował...jak to wszystko tanieje... niedługo przy kupnie kina domowego będą dawać tv gratis :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego LG z pierwszego linku, kupiłem kilka lat temu (3-4) i działa cały czas bezbłędnie, a jakość obrazu jest bardzo dobra. Polecam go!

LG RE-29FA34RB zdecydowanie najlepiej wypasiony i niezawodny mam ponad rok i jest super, cena tez jest swietna. samsunga omijaj,sa dobre, tylko dobre, modele powyzej 2000 jak najbardziej, slim to najgorszy samsung i w ogole TV jaki widziałem na oczy, samsung ma super LCD ale wracając do tematu, teraz kupiłem Philips 29PT8639 tez super a te z Pixel Plus omijaj bo padaja kineskopy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 2000 zł można miec kilka ciekawych CRT 32" 100Hz.

W lipcu 2005 ciężko było coś takiego kupić w tej cenie.

LG robi teraz naprawde dobre telewizorki i pod względem jakości i parametroow. Jeśli chodzi o Panasonica to modele z kineskopami Quintrix (jakkolwiek się to pisze) są też fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o LG to najbardziej wypasionym modelem CRT 29cali byl chyba CE29Q90ID no byly jeszcze lafinion'y. Dzwiek ma rewelacyjny(virtual dolby) do tego subwoofer, obrotowy(co jest minusem tego TV) glosnik centralny procz tego dochodzi jeszcze zlacze VGA. Jesli chodzi o PiP to ma 2 tunery z tego co wiem ten co tutaj pokazujecie ma jeden. Wg mnie jeden z najlepszych TV CRT jesli chodzi o dzwiek tylko z tego co zobaczylem jakies 3 lata temu kosztowal 4 tys. a teraz juz go w ogole nie ma na rynku chyba ze wzgledu na ten feralny glosnik centralny. Gdybym mial cyfraka zrobilbym zdjecia a tak luknijcie sobie TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili to można sobie wybrzydzać.

 

Ja ostatnio widziałem 29 Cali 100Hz Daewoo ze stereo Nicam i filtrem grzebieniowym (co w tej klasie sprzętu za te pieniądze to żadkość) za 1100 zł w sklepie (ceny wahają się od 1050 do 1250 - w zależności gdzie się kupuje). No i wygląd ma niczego sobie:

DAEWOO DTH-29G2K-100D

 

http://central.pl/sklep/pliki/8608.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...