Skocz do zawartości
roodin

Intel P4 5** Czy 6**?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem jeszcze tematu na forum. zastanawiam się nad 530 i 630 lub AMD. Ja o wiele bardziej wolałbym intela, ale nichce wpompować kasy w sprzęt, który nie będzie mnie zadowalał. Dlatego proszę wszystkich o odpowiedzi. Moja propozycja to P4 530 + Asus p5gdc + pentagram freezone qvc 100cu+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustalmy na początku że układem chłodzącym CPU będzie arctic freezer 7 ;)

1515270[/snapback]

Zgadzam się z Tobą; miałem go na testy i jest super jak za tą cenę. Co do procka i reszty to jak wyżej musisz powiedzieć czego oczekujesz od kompa.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do procka i reszty to jak wyżej musisz powiedzieć czego oczekujesz od kompa.:)

1515341[/snapback]

Jak każdy, zapewne, oczekuje jak największej wydajności za jak najmniejszą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o cenę, to płyta procek i chłodzenie musi sie zmieścić w 1500zł. Komp nie będzie do gier, sporadycznie, zastosowanie to photoshop, enkodery, montowanie filmów i programy cadowskie, głównie autocad. zależy mi na umiarkowanej cenie całości bo chce go jeszcze misć całego na początku lipca. Narazie do dyspozycji mam 1700zł ale od jutra do pracy :) pozostały konfig to 2x512 ddr 3200, radeon x600xt, dysk samsung sataII 200gb. A co myślicie o płycie asusa p5gdc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei bierz tego gowna -> X600XT najgorszy wybor z mozliwych :lol:

 

bierz procka z serii 6xx, winda 64 bitowa da ci duzego kopa :-P

 

co do proca, plyty i chlodzonka to moja propozycja ->

 

LINK

 

LINK

 

oraz AC Freezer 7 - ok. 80 zł

 

komputronik jest drogi, więc spokojnie te części dostaniesz za 1500 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...