Skocz do zawartości
NeoXX

The Movies

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z tą gierką, gra sie wlancza normalnie wcale nie tnie ale jak zrobie jakiś film to gdy sie załaduje to gra wychodzi do pulpitu. U mojego kolegi takiego czegoś nie ma więc to nie wina gry, a gdzieś na angielskim forum wyczytałem że to wina windows media player ale tam pisało żeby go zainstalować a ja go mam więc sie pytam czy ktoś ma taki problem albo wie jak go rozwiązać z góry dziękuje.

Edytowane przez luki_lj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak dam "new game" to niby wszystko elegancko się ładuje i potem bezczelnie wywala mnie do windowsa dają nędzny komunikat "wystąpił problem z aplikacją ble...ble...ble" Wie ktoś czy da się z tym coś zrobić?

Edytowane przez dArtal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już wie skąd brać ludzi do pracy, wiem że powinni oni stać przy konkretnych budynkach, ale u mnie nikt nie stoi. Tak jak napoczątku zatrudniłem tylko kilka osób to teraz nikt nie czeka. W studiu robi się coraz większy syf, wszystko się psuje, a więc spada prestiż studia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy gdy właczam gre menu sie pokazuje gdy właczam "nowa gra", to gra sie ładuje a potem wywala do winodwsa. POMOCY :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez StuffFAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ludzie pomocy gdy właczam gre menu sie pokazuje gdy właczam "nowa gra", to gra sie ładuje a potem wywala do winodwsa. POMOCY :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Sadze, ze kupno oryginalu bedzie lekiem na cale Twe zlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

To ciekawe co mówisz. Tylko ze ta sama gra działa u mojego kolegi bez zarzutu.

To zapytaj kolegi? Dziewczyny tez sobie nawzajem kradniecie? Wiesz... telefon mi ostatnio szwankuje. Ukradne Twoj, ok?

Co ma telefon do tematu? Przyznales sie tym postem, ze gre ukradles. Nikt Ci tu nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym ty mówisz?? Poprostu byłem z tą grą u kolegi aby sprawdzic czy u niego działa, czy to aby nie wina gry ale wyszło ze ja mam cos w kompie nie tak, a ty mi tu z kradziezą wyjerzadzasz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...