Skocz do zawartości
Zubo

Słabe Lcd... :(

Rekomendowane odpowiedzi

Bodziu ja nie mówię, że źle robi odstaszając ludzi od kupowania jakiegoś badziewia, bo na tym polega forum. Chodzi o to, żeby nie wrzucać wszystkich LCD do jednego worka bo widziało się jeden kiepski egzemplarz. A stwierdzenia typu "jeśli ktoś ma dobry kineskopowy monitor niech lepiej nie zmienia go bo będzie zawiedziony" zniechęcają ludzi ogólnie do LCD.

1520806[/snapback]

Ja wcale nie wrzucam wszystkich LCD do jednego worka! Przestrzegam przed kupowaniem "dobrych tanich LCD"!!! I jeśli ktoś ma monitor CRT naprawde dobry chociażby taki jak ja, to wydaje mi się że jeszcze nie ma sensu go zmieniać. Jeśli jednak ktoś posiada 17` CRT to fakt że nie opłaca kupować się 19`CRT tylko jakiś porządny tylko podkreślam "porządny" LCD! Chyba że ktoś będzie używał monitora głównie do tworzenia grafiki i pracy z kolorami to wtedy jednak CRT będzie mimo wszystko nadal lepszym rozwiązaniem. Takie jest moje zdanie. Aha i nie kupiłem tego LCD Avacs! nawet nie wiem ile kosztuje i gdzie można go kupić, dostałem go jedynie na 2 tygodnie do testowania. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też wtrące swoje 5 groszy hehe

również uważam że LCD to jeszcze nie to (a szkoda bo ich gabaryty kuszą). no może poza monitorami EIZO i SONY (bo te firmy spełniłyby moje wymagania co do monitora jednak koszt takieś 17" EIZO to ponad 2k :( a miałem z nimi kontakt)

ale macie w jednym racje. nie kupicie dzisiaj dobrego monitora LCD za mniej niż 2000zł przez co ludzie ekupują wynalazli typu Avacs, i-MAX itp

sam nie mam LCD ale w momencie gdy będe mógł kupić wypas 17" za ok 1500zł to może się nawet skusze :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...