Skocz do zawartości
kfh13

Neolit Dzwięku

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe filmik suuper zrobiony :]

"neolit dżwięku" też mi się podobał.

Bardzo interesujący pomysł z "obsadzeniem" diód w plexi. Czy masz już to gdzieś zamontowane, czy tylko "tak sobie" stoi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurna jestem pod taaaaakim wrazeniem. Super to zrobiles. I pomyslec ze mam takie diody juz od roku i nic takiego nie wymyslilem :mur:

Na jakim programie sluchasz muzy? Bo jesli na winampie to mam plugin do niego obslugujacy te diody. Znacznie lepsze efekty da sie na nim uzyskac. Jak cos to wal na PW.

 

PS. Super filmik :D

PS2. Tylko mi tego nie opatentuj bo chyba tez sobie cos takiego skombinuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... kolejny filmik widzę :)...

 

te diody sterowane za pomocą LM14XX? imho troche za bardzo monotonne, przy tej muzyce swieci prawie jednostajnie...

 

jesli to kogoś rzucilo na kolana to luknijecie tutaj... bo być może temat nie został zauważony... http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=131262

 

a powinien sprawić że bedziecie 2 dni do tyłu chodzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez ladne :D

Faktycznie koles powala. Co do tych diodek kfh13 to pewnie robil wersje podlaczana do lpt-a i sterowana przez cmk led contorller. Fakt ze troche monotonne ale jak cos to mu przesle swojego plugina to bedzie bardziej "zwariowanie" swiecic :D

Edytowane przez CICHYCKM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony ze wy jesteście zadowoleni :lol:

Wybaczcie jakość zdjęc, są one robione na kamerze cyfrowej

Tak wygląda całość za dnia

Dołączona grafika

Aluminiowy prostownik w kształcie litery T z przytwierdzoną na dwie śruby plexi

Diody nie są obsadzone w plexi, są obok niej. Chciałem pierwotnie wybrążyć w tej 6mm plexi otwory 4mm na diody ale cały czas mi się kruszyła.

Dołączona grafika

To coś na zdjęciu to dioda zapotiona klejem z pistoletu.Jak się przyjrzycie to w dali jest takie zielono-żółte coś-jest to "łóżeczko" dla diody tak aby kable + i - nie zwierały się na tym aluminiowym prostowniku.

I tak samo jest z pozostałymi

Dołączona grafika

@CICHYCKM ja używam cmk led controler ty pewnie z dlitez210 korzystasz. Czy mógłbyś mi napisać instrukcje jak się z niego korzysta bo od 2 dni się męczę i diody milczą a ustawiłem port na 378. Co to jest 74374 taki układ na schemacie w linku którym podałeś ??? Ja tego nie mam!!! Wiesz może jaką wydajność prądowom ma LPT ???

:-P SZYKUJE NASTĘPNY PROJEKT :-P

BUJCIE SIĘ !!!

Edytowane przez kfh13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kurcze z instrukcja bedzie problem bo zaraz mam egzamin i po nim jade do domku a tam nie mam neta :mur:

 

Ale postaram sie jak najpredzej - nie obiecuje ale moze w srode cos naskrobie do Ciebie.

 

Czekam z niecierpliwoscia na kolejny projekt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...