Skocz do zawartości
Jankos

Problem Z Dyskiem ;/

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem, a mianowicie gdy instaluje jakas gierce to wyskakuje mi blad CRC file, a u qmpla instaluje z tej samej cd i wszystko piknie smiga, moga to byc bad sectory na dysq? jesli tak to jak sie ich pozbyc a jesli nie to co to moze byc...? czekam na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blad CRC to poprostu błąd informujacy o uszkodzoniu danych podczas ich przesylania, akurat w twoim wypadku z CD na HDD. Przyczyna tego moze byc rysa na płycie CD, kurz, słaby laser w napędzie lub poprostu walniety napęd, tasma IDE, dysk, ram...

Jesli ten blad wyskoczyl ci tylko podczas kopiowania tejjedneje felernej plyty to sproboj zainstalowac gre z innego napedu, bo to on jest tutaj glownym podejrzanym.

Edytowane przez Nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdy mialem obraz cd na dysku bylo to samo, plytka jest dobra bo u 3 roznych osob dziala tylko u mnie jest ten blad, i naped tez jest raczej ok bo kupiony 3 dni temu... ;] to jest plytka DVD-RW tez nowa, instalujne GTA: SA i taki blad jest. Nie wiem o co chodzi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales zgrac ten obraz jeszcze raz na dysk i zainstalowac??

Czy dzieje sie tak tylko z tym jednym konkretnym plikiem?

Jesli nie to sprawdz to co ci pisalem: ram, tasme, dysk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...