Skocz do zawartości
Gość

a jednak nie taka rewelka ten ati 8500

Rekomendowane odpowiedzi

na guru3d czytalem sobie test Radeona 8500 http://www.guru3d.com/review/ati/radeon8500/

I ta karta jest tylko dobra w 3dmarku!!!

w grach np q3a jest gorsza niz gf3 to samo w aquamarku i VulpineGL. Czyzby niby wielki chcior okazal sie w przyszlosci gdy beda wymagajace gry wielkim niewypalem??? czy ta karta ma sluzyc tylko do 3d marka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś dostrzegł prawde !!! Ati już od początku manipuluje - oproszczone tekstury do Q3 bo podnieść wyniki w testach..... Co do 3dMarka to jest średnio miarodajny test - najlepiej porównać w tym w co grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze ktos widzi to co ja widze i to na trzezwego :))) Gf3 roola do normalnego uzytku a radek do bicia rekordow i alles.... chociaz mysle ze jakby soe tak kto od nvidii wzial za optymalizacje pod 3dmarka to by nie bylo juz tak milo atiemu.....ale szanowac obie karty trzeba i basta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na guru3d czytalem sobie test Radeona 8500 http://www.guru3d.com/review/ati/radeon8500/

I ta karta jest tylko dobra w 3dmarku!!!

w grach np q3a jest gorsza niz gf3 to samo w aquamarku i VulpineGL. Czyzby niby wielki chcior okazal sie w przyszlosci gdy beda wymagajace gry wielkim niewypalem??? czy ta karta ma sluzyc tylko do 3d marka???

Wiesz, Vulpine był robiony pod okiem panów z NVIDII. Co do Aquamark'a, to tutaj nie wiem... W większości recenzji lepiej wypada ATi Radeon 8500...

 

Ale te filtrowanie anizotropowe w ATi Radeon 8500 - mniam mniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na guru3d czytalem sobie test Radeona 8500 http://www.guru3d.com/review/ati/radeon8500/

I ta karta jest tylko dobra w 3dmarku!!!

w grach np q3a jest gorsza niz gf3 to samo w aquamarku i VulpineGL. Czyzby niby wielki chcior okazal sie w przyszlosci gdy beda wymagajace gry wielkim niewypalem??? czy ta karta ma sluzyc tylko do 3d marka???

:lol:

No wiesz co , sam mi polecałeś tą karte :?

Sprawdziles date sterowników :D :wink:

I kiedy ten test wykonano :lol:

"The Radeon 8500 made use of the recently released ATI Radeon WHQL 4.13.7206 drivers. " :lol: :D

Teraz chyba jest 6071 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak panowie kupic radka 8500 czy lepiej gf3ti bo sie przymiezam do nowej karty??

Po co ci nowa grafa??? Na tym procku to nic nie da. Mi by sie przydala ale kasiorki ni ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje ubrade kompa najpierw chce kupic grafe bo mi VooDoo padlo

to mam 4mb s3tro :( potem plyta dziwek i procek naraz (dzwiek mam na isa :D ) moze nowe pudlo z zasilaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tristan - widze, ze se walnales D1000. Hmm, za ile i skad ?

Heh właśnie i widze ,ze CS'a dołozyłeś :D . No i dlaczego on nie jest @ ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tristan - widze, ze se walnales D1000. Hmm, za ile i skad ?

Heh właśnie i widze ,ze CS'a dołozyłeś :D . No i dlaczego on nie jest @ ???
nie jest O/C bo w podswiadomosci zostala mi nienawisc do oc mam nadzieje ze niedlugo to sie skonczy i nie bede mial takiej shizy!!! jak teraz i wejde do biosu i bedzie@ .Przez 3 dni od spalenia drugiego procka balem sie wlozyc go do plyty! shiza! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku ratujmy kolege ,żeby to się nie przerodziło w trwały uraz :!:

Spróbuj chociaż go tak delikatnie,bez podnoszenia napięcia :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem czego chcesz wymagac od karty niemal x2 tanszej od Gf4600,karta ma dla mnie za zadanie:byc znacznie lepsza karta graficzna od G3 Ti500,zas pod wzgledem wydajnosc Ti500 pomiwdzy R8,5k i 8,5k LE

mi tam na paru fps nie zalezy w tak kiepskim enginach

 

Dla mnie to nie ma porownania Ti500 v R8,5k LE no ale ja nie patrze tylko na szybkosc i o./c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze sa jeszcze osoby ktore nie dostaly bzika na punkcie ATI. Wszyscy wolaja ATI ATI a w rzeczywistosci bujda na resorach. Ja uwazam ze nVIDIA ze swoimi produktami zdominuje rynek. Jednak jak juz mowil nasz karta ma dobre ECONO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje ubrade kompa najpierw chce kupic grafe bo mi VooDoo padlo

to mam 4mb s3tro :( potem plyta dziwek i procek naraz (dzwiek mam na isa  :D ) moze nowe pudlo z zasilaczem

 

:D Mój drugi komp to P2 350@466 z VooDoo3 i SB128 w 3DMarku2001 ma 650 punktów a Q3Arena daje 30-80 klatek w 800x600 max detali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze sa jeszcze osoby ktore nie dostaly bzika na punkcie ATI. Wszyscy wolaja ATI ATI a w rzeczywistosci bujda na resorach. Ja uwazam ze nVIDIA ze swoimi produktami zdominuje rynek. Jednak jak juz mowil nasz karta ma dobre ECONO.

 

Proponuje jeszcze sprawdzić jakość obrazu w nVIDI :( a potem w ATI :D !

Ocz. na dobrym monitorku :P i wtedy pogadamy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...