Skocz do zawartości
gate26

Strategia w stylu C&C??

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Rome Total War .

Od trzech dni Ja i mój legion toczymy nieustanne walki z Gallami wydzierając im kawałek po kawałku skrawki ziemi, zajmujac miasto po miescie, wies po wsi, do tego paląc , grabiąc, gwa@##$ :twisted: :P :lol: . Przeciwnik jest wytrwały i uparty, słabo wyszkolony i żle dowodzony, nie stosujący zadnej taktyki, ich siłą jest liczebnośc i duch walki :P.

Ta gra to najlepsza strategia w jaką kiedykolwiek grałem, bitwy w tej grze to prawdziwe perełki (każdy kto widział atak na duże miasto z kammiennymi murami wie o czym mówie :twisted: :P) , prawdziwe rarytasy dla kazdego zapalonego stratega i taktyka. Jeśli ślinisz sie na widok pola walki na którym widzisz 3000 swoich zachartowanych w walce legionistów to jest to gra dla ciebie :veryevil: :twisted: :P :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam poczekać jeszcze chwilkę aż wyjdzie gra Armies of Exigo.Demo przeszedłem z 5 razy.Gra wymiata i na podstawie dema mogę powiedzieć że Warcraft III jest duużo gorszy.A tak ogólnie to grę tworzyli fani Starcrafta.

Potwierdzam, włąśnie grałem w demko i moge stwierdzić ze giera bedzie wypasiona. Jest bardzo podobna do warcrafta3, jest więcej upgrejdów, i każda jednostka (nawet szeregowy swordman) przechodzi levele i zdobywa doświadczenie. Jak ktoś nie grał w demko to polecam; link: ftp://3dgamers.in-span.net/pub/3dgamers6/...emo_install.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze mówiąc nie wierzę w to, żeby gra nastawiona na klepanie kasy z takiego hitu jak LOTR, była genialna.

Najlepsze gry wychodziły z rąk prawdziwych zapaleńców, a takich jest już coraz mniej (dobrze, że chociaż Sawyer jeszcze się jakoś trzyma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale równie dobrze mozna było powiedzieć tak przed powstaniem filmu (przeciez Jackson chce tylko natrzepac kasy wykorzystujac popularnosc ksiazki.....) - mase było takich opinii. A czy film jest zły?? Nie. Śmiem nawet twierdzić, ze jest wybitnie dobry. Co do gry, to polecam ściagnać sobie filmiki :twisted: Jeżeli grywalność bedzie tak dobra jak grafika (a na to sie zanosi), to WarCraft pojdzie w odstawke (a to obok StarCrafta najlepszy RTS IMHO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROME TOTAL WAR najbardziej chyba wciągająca gra w jaką w życiu grałem chyba rzucę dla niej robotę, bo 4 godz snu nie wystarczą a nie mogę się oderwać. Szkoda że w robocie celina 366. Ludzie wypas doom far cry, call of duty uo wszysto się chowa do tych co grają w rome total war jak wam chodzi bo mi na batonie 3200 radku 9550@400/520 512 ram przy walka 4000 żołnierzy zwalmia czasami

,,-10 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych RTS?

Od czasu Total Annihilation nic mi sie nie spodobalo na dluzej... ale obecnie moja uwage przyciagnal...

 

Warhammer 40.000 Dawn of War

Niesamowity moim zdaniem klimat. Swietnie przesunieta uwaga graczy na pole bitwy a nie obrone/rozbudowe bazy. Niby limit na jednostki, ale i tak w rezultacie mamy do czynienia ze starciami na duuuza skale.

Sliczna grafika - naprawde az przyjemnie popatrzyc na poszczegolne animacje, jak to np. mech bierze nabija orka na "chwytacz" i wypruwa mu flaki na wszystkie strony (krew wszedzie oczywiscie :twisted: ) i na koniec wyrzuce gdzies w bok. :twisted: :twisted: :twisted:

Cala masa takich drobiazgow ; ))))) (ojj evil jestem :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mod można ściągnąć :P Przez nockę dało rady, ale transwer z 1 serwera był b. słaby.

http://www.extreme-players.de/dlit.php?id=7134&mirror=1

http://www.extreme-players.de/dlit.php?id=7134&mirror=15

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...