Skocz do zawartości
Muniek

Jak Można Ukruszyć Rdzeń?

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie może bardzo głupie ale... Czy podczas zakładania radiatora na procesor można w jakiś sposób ukruszyć rdzeń?? W jaki sposób objawia się owe ukruszenie ( praca procka ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi! Ale mimo wszystko wydaje mi sie ze trzeba byc zdolniachą zeby zrobic ukruszenie, jezeli wokół rdzenia i mostków są 4 takie malutkie gabeczki ktore mimo wszystko powinny w jakis sposob chronic rdzen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada z własnego doświadczenia: Jeśli nie musisz to nie ruszaj procesora, nie wyjmuj go i nie nuś do kolegów żeby potestować. Rówież radzę jak chcesz czyścić chłodzenie to staraj sie jakimś pędzelkiem z żeberek wymieść kurz (ja teraz tak robie po zgonie mojego Durona 850).

Jeśli zakładasz/zdejmujesz chłodzenie to delikatnie i nie na siłę i z równomiernym dociskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada z własnego doświadczenia: Jeśli nie musisz to nie ruszaj procesora, nie wyjmuj go i nie nuś do kolegów żeby potestować. Rówież radzę jak chcesz czyścić chłodzenie to staraj sie jakimś pędzelkiem z żeberek wymieść kurz (ja teraz tak robie po zgonie mojego Durona 850).

Jeśli zakładasz/zdejmujesz chłodzenie to delikatnie i nie na siłę i z równomiernym dociskiem.

1519912[/snapback]

ale rada :mur: :mur: :mur: :mur:

 

JESLI sie to robi spokojnie i powoli to NIC sie nie ma PRAWA stac..ja na Athlonach z odkrytym rdzeniem zdejmowalem cooler KILKANASCIE razy i nic sie nie stalo zlego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba być totalny debilem żeby uszkodzić rdzeń, zawwze u znajomuch i u siebie wymienałem procki, pasty , radiatory i nigdy nie uszkodziłem rdzenia, przecież on nie jest taki znowu kruchy żeby odpadał przy byle dotknięciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...