Skocz do zawartości
tm2tm

Gf 7800 Gtx Miażdży Rekordy W 3dmark

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny topic do kascji :mur: ...

 

Ludzie opanujecie sie :-| !! - dajcie tutaj swoje Extremalne O/C :mad: ...na XS to tez sobie jak chce moge wejsc i zobaczyc co tam Opp wyczynia :mad: :-P ...

 

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny topic do kascji  :mur:  ...

 

Ludzie opanujecie sie  :-| !! - dajcie tutaj swoje Extremalne O/C  :mad:  ...na XS to tez sobie jak chce moge wejsc i zobaczyc co tam Opp wyczynia  :mad:  :-P ...

 

piotres

1520628[/snapback]

 

Dokładnie ... niestety z ze stanami to się równać nie możemy ...

Ja bym się takj mocno nie podniecał tymi rekordami - w końcu to nowa grafa i musi być deczko szybsza od starych (choć moim zdaniem taktowania obecnej 7800 tio porażka ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no temat bez sensu, niby co nowe karty miały by być wolniejsze?? od swoich poprzedników.

a co do extrime to my(nasz piękny kraj Polska) nie mamy co się porównywać do USA :(

u nas ludzie kupują np. takie twonmosy na UTT z musu można tak napisać, a tam tylko po to żeby sprawdzić jak chodzą i lecą do pudełka lub na ebay ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie mamy sie jak porównywać,

 

W OC nie ustępujemy innym, dopiero gdy do głosu dochodzi super sprzęt za który trzeba zapłacić kupe $$$ tacy ludzie z USA mają łatwiej,

 

podbnie ma sie kwestia dostępności tam sprzętu...

 

Też jesteśmy dobrzy, ale na sprzęcie raczej niskobudżetowym :rolleyes:

 

 

Alo oni mają tylko 3 miechy gwary na OEM'y :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest kilka FX no przynajmniej jeden ale to chyba FX-51 no chyba że ktoś tylko lubi szpanować sygnaturką.

 

Co do gwary na oemy w USA to się dziwisz co drugi ma FC co trzeci Suchym Lodem się bawi a co czwarty LN2 więc nic dziwnego że boją się dać dłuższą gwarę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne bo 3000+ jest po prostu najtańszy, co nie znaczy gorszy. Nie jeden „nasz” 3000+ z rankingu może z powodzeniem konkurować z o wiele droższymi CPU, po prostu to Polska i każdy kombinuje jak mieć najwięcej za jak najmniejsze pieniądze i przez lata musze przyznać doszliśmy do wprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne bo 3000+ jest po prostu najtańszy, co nie znaczy gorszy. Nie jeden „nasz” 3000+ z rankingu może z powodzeniem konkurować z o wiele droższymi CPU, po prostu to Polska i każdy kombinuje jak mieć najwięcej za jak najmniejsze pieniądze i przez lata musze przyznać doszliśmy do wprawy ;)

1523952[/snapback]

Wieczne cwaniaki - to my Polacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemiec:

 

Co tak brutalnie ;) Przynajmniej jakieś wysokie wyniki w rankingu będą, zawsze lepiej będzie wyglądać jak by „gość z zagranicy” postanowił zajrzeć na nasze forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znow dostaniesz sprzet i bedziesz go traktowal jako swoj rekord??

1525338[/snapback]

co prawda to prawda :lol:, ale zawsze ładnie pooglądać ładne wynkiki

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jakieś wysokie wyniki w rankingu będą, zawsze lepiej będzie wyglądać jak by „gość z zagranicy” postanowił zajrzeć na nasze forum.

tylko trzeba poczekac za jakimis latkami i/lub sterami, bo na dzien dzisiejszy to 3dmarki nie dosc, ze dziwnie sie zachowuja, to jeszcze orb(3dm03) grymasi i nie chce "publikowac"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec - wyskocz z tym tekstem do OPPAINTER'a, zobaczymy co powie razem z reszta XS. Zreszta czyi to jest rekord ? Intela bo dal procesor ? Asusa bo dal plyte ? Liska bo to zalatwil ?

 

trzema zrozumiec ze kiedys by pobic WR trzebabylo 1000$ a teraz 10x tyle... ja mam umiejetnosci i zasoby a ktos daje sprzet, proste. nie wydam takiej kasy na jakies glupie czesci ktore mi sa na ch... potrzebne jesli mi 2.4C z gf256 starczy bo komp to maszyna do pisania i ogladania filmow, wyroslem z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooooooo,,,,,, ,tam bez przesady ,na szybki tzw.(zryw) mogę mieć azot w b.niskiej cenie.Problemem staje się "termos-em" @ wypożyczenie.

Ale to już inna dysputra.......................

dajta na luuuuuuuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba poczekac za jakimis latkami i/lub sterami, bo na dzien dzisiejszy to 3dmarki nie dosc, ze dziwnie sie zachowuja, to jeszcze orb(3dm03) grymasi i nie chce "publikowac"...

1526531[/snapback]

 

to co masz już 7800GTX :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. i uprzedzam pytanie - jeden gtx zachowuje sie lepiej w wiekszosci gier niz 2x6800u, oczywiscie z pominieciem 3dmark'ow

1527032[/snapback]

 

to co kolega robi :lol:

nic się nie pochwali tylko siedzi jak cicha myszka

mam nadzieje że dasz obszerną relacje :) (zdjęcia też proszę)

i napisz jeszcze czy jakaś gra ci przycina w 1600x1200 4AA 16AF z max bajerami

 

ps. a te 2x6800ultra co miałeś wcześniej :D i zawalają tobie teraz niepotrzebnie mieszkanie(wiem jaki to bul :lol: ) to mogę je przyjąć pod swe skrzydełka:) :rolleyes: :rolleyes:

 

edit

 

tylko swoje wypociny :D napisz jak możesz :huh: w tym temacie http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=134558 bo ten to :mad:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco ty sknero jedna zrób recenzję porządną jak ci te karty latają w dualu i bez :)

A nie się skrywasz się z tymi GTXami

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra...jak tak ladnie prosicie ;) na zachete podam, ze wynik 3dm05 na dzien/stan dzisiejszy jest ograniczany przez proc...dla mnie nowosc...

3dm05(sli/sl) 12156/8877

3dm03(sli/sl) 30156/18416

przysrost przy sli to odpowiednio 37% i 64%, gdzie w przypadku ulty bylo to ponad 70% w obu przypadkach...oczywiscie "problem" ten nie dotyczy gier bo tam to juz zupelnie inna bajka. kart wykrecone na 495/700 stock chlodzenie, 5MHz wiecej na rdzeniu i obie wala artami,chlodzenie ciche imho poziom zalmanow@12V...testy na procu a64 2.72 i walcze dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wy macie na to tyle kasy? Przeciez plyta pod sli + proc + WC + 2x karta = kupa kasy...

Podzielcie sie SKAD ta kasa plynie zserokim stumieniem? ;]

1527549[/snapback]

 

a kolega Sulaco zapewne ciężko na to pracuje lub ma bogatych rodziców gdzie kasa płynie i płynie :)

 

sulaco daj foty i powiedz czy próbowałeś założyć te dwa zalmanki co miałeś na 6800ultra :)

 

ps.

1. Alonzo :-P

2. Raikkonen :rolleyes:

3. Schumacher :lol:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...