Skocz do zawartości
tm2tm

Gf 7800 Gtx Miażdży Rekordy W 3dmark

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam bo te „nowe” niby mają dać kopa w markach, warto spróbować ;]

mnie zastanawia jedno - co sie stalo z 3dm05, ze stal sie tak nagle zalezny od proca

http://www.vr-zone.com/?i=2367&s=12

http://members.cox.net/omega1979/SLI/3dmarkscaler.png

albo jakis babol w sofcie, albo w gf, albo w sterach, bo dla mnie jest to dziwne.

ciekawe jak r520 sie tutaj zachowa...osobiscie stawiam na jakis kiks w 3dm05...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam umiejetnosci i zasoby a ktos daje sprzet, proste. nie wydam takiej kasy na jakies glupie czesci ktore mi sa na ch...

 

sadze, ze na tym forum sporo ludzi z takim samym sprzetem zrobiloby podobne wyniki. no moze nie miali by kaskady,ale jakby tak samo jak tobie dostarczyli promi, to wyniki bylyby podobne.

 

 

potrzebne jesli mi 2.4C z gf256 starczy bo komp to maszyna do pisania i ogladania filmow, wyroslem z tego

1526563[/snapback]

 

 

mi tez nie. tez z tego wyroslem. moja maszynka w chwili obecnej chodzi prawie na stock.

 

 

sorka, troche mnie ponioslo, ale wiesz o co mi chodzi. nie porownuj tez polski do usa, bo to dwa inne swiaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

to co masz już 7800GTX :blink:

1526957[/snapback]

A czym ty sie dziwisz przecierz w Polsce 7800 GTX jest dostepne spoko juz pare ladnuch dnii,wiem bo widze aktualnie jednego takiego potworka w cenniku Action,dokladdnie firma Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo te „nowe” niby mają dać kopa w markach, warto spróbować ;]

sprawdzilem. na stock taktowaniu mam podobne wyniki jak na oc - 430@495...ale to wszystko co mozna o tych sterach powiedziec, w kazdym badz razie jak juz sie pojawi wersja bardziej "przyjazna" to bedzie b.ok :)

rozjasnia sie tez roznica w zegarach jakie podaj 3dmark,stery i innyy soft - rdzene ma przynajmniej dwa taktowania, 430 i 40MHz, tudno powiedziec, ktore jest do czego, Unwinder(RivaTuner) sugeruje, ze 430MHz to shadery i ROP, a 40MHz to geometra...w sterach mozna podkrecic ten pierwszy, ale co sie dzieje z drugim? czy jest jakos powiazany z pierwszym? programy po oc podaja jego stala wartosc, tak wiec albo sie nie zmienia, albo programy do OC nie maja na niego wplywu...imho b.ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli problem z 2k5 i MHz na CPU to był problem ze sterami, może kolejne problemy to po prostu wina tego iż stery są jeszcze Beta i dopracują wszystko już w finalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...