Skocz do zawartości
Dziobak

Który Z Tych Bartonów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w temacie procków akurat nie jestem zbyt obeznany, ale nadszedł czas zmienić palomino grzejącego się niemiłosiernie w mojej budzie....

Mam na oku 4 Bartony w dość różnych cenach:

 

2400+ / 1,45V / 350zł

 

2600+ / 1,65V / 365zł

 

2800+ / 1,65V / 395zł

 

2500+ / 1,45V / 420zł

 

Procesor chcę zamówić właśnie u tego sprzedawcy i pomóżcie mi wybrać właśnie jeden z tych czterech. Pewnie powiecie, żeby brać 2500+, ale czy warto za taką cenę? Zaznaczę, że jakieś duże O/C mnie nie interesuje, powiedzmy że wystarczy mi 11x200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam nad tym 2800+... Ma taktowanie 2133MHz więc całkiem spore. Jedyne co mnie martwi to FSB 133... Z tego co wiem to im wyższe FSB tym lepiej... Jak myślicie: bedzie chodził z FSB 200 i mnożnikiem powiedzmy 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał 2400, ma najkożystniejszy stosunek jakość/cena.

cytat z aukcji:

procesory są bardzo podatne na O/C - gwarantuję, że wszystkie wystawione na tej aukcji procesory będą działać również bez problemu przy częstotliwości 2200 MHZ

jeżeli gwarantuje to jest to naprawde niezła okazja, może sam go łykne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się zastanawiać sam napisałeś, że 11x200 starczy więc bierz 2400+ / 1,45V / 350zł. Wczoraj kumplowi też doradziłem żeby kupił tego proca, ma pewne 3200+ więc jest heppy, a kręcić mu się zbytnio nie chce i kombinować, a tu ma pewniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...