Skocz do zawartości
Fan BF2

Problem Z Plyta Glowna I Pamieciami :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłem w komputroniku plyte glowna (DFI LanParty Pro 875B pod P4 s478), karte graficzna GF 6800 GT Leadtek i pamieci Geil GeIL 2 x 1024MB PC-400 CL3 pod mojego starego P4 S478 Northwood 2.4 GHZ abym mogl pograc w batlefielda 2 na high ustawieniach :)) Oddałem facetowi z servisu mojego kompa aby to wszystko zlozyl, przychodzę do domu a ku mojemu zdziwieniu widze ze pamieci pracuje jako 333 MHZ. Wchodze do biosu ale patrze nie moge ustawic pamieci na 400 MHZ tylko na 266 MHZ lub 333 MHZ, facet z tego serwisu mowi ze moj pentium (P4 S478, FSB 533 MHZ, Northoowd bez HT) jest za stary aby obsluzyc nowsze pamieci :| Czy to prawda ?? Czy moze to wina plyty glownej lub pamieci ???

 

 

 

P.S. Plyta glowna obsluguje pamieci 400 Mhz na pudelku i na stronie komoutronika tak pisze, prosze o pomoc, jak gram w Battlefielda 2 to zacina mi sie strasznieeeeeeeeeeeeeeee nawet na medium nie moge spokojnie pograc :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że masz pamięci na 400 czy 333 to nie jest taka wielka różnica... (1 fps) ;) Nie znam Twojej płyty, ale może ona ma (tak jak moja), że może mieć pamić na 400 w jednym gnieździe, a jak ma w 2 to mozna tylko 333 najwięcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...