Skocz do zawartości
ranger

Gunz The Duel

Rekomendowane odpowiedzi

mam wielki problem z ta gra :mur: wlacza mi sie normalnie wszystko swietnie do czasu.wlacza sie gra i latam po planszy sam widze innych ale wszyscy inni stoja biegam tylko ja.wlaczam statystyki tabulatorem i widze ze wszyscy oprocz mnie juz kogos zabijali co oznacz ze grja normalnie poradzcie mi cos szybo i prosze odp na teambike2@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnac 1535004[/snapback]

mam do ciebie pytanie jak wlaczam gre to wszyscy stoja z jakimis dziwnymi ikonkami nad glowa. jak wlaczam statystyki to widze ze wszyscy maja ping 0.no czasem ktos biega to ma powyzej 0,ale on i tak nawala w jakis ludzi ktorych ja nie widze.prosze pomoz mi bo nie moge grac w ta gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Mam pytanko...

 

Mam Kompa:

P III 733 ramo 64mb (ale dziś kupuje 256mb)

Rive tnt2

 

Gra się normalnie włącza itd, grałem z kumplem z tej samej sieci i z tego samego bloku kilka razy, we dwóch, lecz nie za każdym razem się włącza bo czasem wyrzuca do windowsa (to zapewne wina 64mb ramu) ale wchodziło i dało się grać, są także takie akcje że wyrzuca mnie z gry do okna w którym 3ba wpisać ID i hasło i musze od nowa włączać serw (czego to wina? serwów? jak na to zaradzić?). Kumpel ma lepszego kompa, ale możemy grać tylko z sobą i nikim innym, gdy wejdziemy na inny serw bądź ugadamy się ze znajomymi z innego miejsca miasta (bo jak już mówiłem jesteśmy obaj z tej samej sieci i z bloku) to gramy tylko we dwóch a tamtą osobę łąduje na plansze ale ma nad sobą znaczek niepołączenia tak jakby nie mogła się połączyć, zaś tamta osoba twierdzi ze biega sama po planszy i my mamy takie znaczki (raz z kumplem z krakowa udało się połączyć, na 20 sek, zabiłęm go i znów nie mógł siępołączyć). Tak samo jest w przypadku innych serwów biegamy we dwóch a inni z jakimiś znaczkami braku połączenia stoją nieruchomo, jak temu zaradzić, bo wydaje mi się ze to już nie wida kompa tylko serwów czy konfiguracji... Odpiszcie na te dwa pytanka z góry dziękuję ;)

 

Ps. Czy jak zakupię 256ramu to przestanie mnie wyrzucać do windowsa? Bo do okna powinalnego i te znaczki to nie wiem czego to wina... jeżeli wiecie to pomóżcie...

 

Ps2. Jeżeli to ma jakieś znaczenie to grywamy na serwie 6 (tam podczas logowania co sięwybiera)

 

Z góry thx!

Pozdrówki!

Edytowane przez Dj Tocksick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buehehe, czy mi tylko zdaje, czy naprawde tam grają typki które mają 10 lvl, a ja je pokonuje bez problemowo na 6 lvl? teraz mam 7 lvl ;] i jak narazie nie spotkałem godnego przeciwnika :/ ;] Ja chce sie z kimś pomęczyć no! ;] mój nick to oczywiście Drunk_ZoZol ;]

Edit: Krew mnie zalewa, jak można tak nie umieć grać w tak banalną gre? no pytam? wchodze na jaki kolwiek serwer i po minucie zawsze jestem na 1 miejscu... najgorsze jest to że mnie od noobków wyzywają i cheaterów, piszą że czituje bo nie gine :/ kurna, strzela naokoło mnie i mówi że powinienem nie żyć :/ wqrzające, no ale lece dalej lvl nabijać, już mam 8 ;]

 

Edit: Mam lvl 9... ale dzisiaj chciałem sobie pograć i jak pokazuje sie ta pierwsza plansza co sie klika "play game" to wyskakuje mi podczas ładowania error 404 :blink: Ja chce pograć! Wam też to wyskakuje? Mi przez cały dzień nie udało sie wejść :(

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... gra ktoś jeszcze? mam prawie 12 lvl [; i sie już mi ta gra znudziła... ostatnio grając z 6 ludkami miałem 2 deady na 16 fragów :| ja chce pograć, żeby ktoś był trudniejszy(grałem z typem 18 lvl i tylko raz mnie pokonał, ja go tak z 6 [; ) Mamo... ja nie chce sie co chwila wyżywać [; no dobra... ide dobić do 12 lvl [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 24 lvl chyba i mysle ze zjadl bym cie na sniadanie ;p a tak na serio to nie ma sie co tak przechwalac, na nubow jakis trafiles pewnie, a koles co mial 18 lvl to pewnie kill swapami tak sobie nabil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą...mianowicie

Gdy próbuję się zalogować na jakikolwiek serwer, po wpisaniu loginu i hasła oraz wybraniu serwera klikam na Login i....nic się nie dzieje.Nie wyskakuje mi zaden komunikat typu Too many users ani zaden inny...poprostu widac tylko tło i kursor myszy...czy ktos z Was miał podobny problem i go rozwiązał ?

 

__--EDITED--__

Problem rozwiązany. Musiałem zainstalować najnowszy update do gry i wszystko działa.

 

Ps. Czy opłaca się w tej grze kupić Shotguna ? Jak z jego skutecznoscią...bo kupiłbym go ale nie chce wyrzucić "kasy" w błoto...

Ja tez mam taki proble i nie wiem co zrobic bo jak sobie update zainstalowalem to sie nic nie zmienilo :mur: Ratujcie kube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc uruchomić tą gre. Po zarejestrowaniu się na strone i zainstalowaniu gry. Wpisuje sobie IP i hasło, wybieram serwer a tu cos takiego wyskakuje: You entred ah incorrect password. Check the capital and small I etters (E10000). Hasło wpisuje takie jak przy rejestracji i nie wiem o co chodzi w tym :( PROSZE O POMOC!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejny problem.. Zrobiłem to ci mi poleciłeś.. Udało się, lista serwerów jest pełna.. Klikam tworzę swoją postać i daje "create' i zaraz potem wyświetla mi się komunikat: " You have used characters that are not allowed ( E 10101)

I tutaj mam problem...

Co mam zrobić żebym wkońcu mógł sobię pograc w tą grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhmm W takim razie na początek ja bym zrobił to co pisze w komunikacie, czyli spradził czy wszystko dobrze wpisujesz, zwróć uwagę na duże i małe litery w haśle. Jak nie pójdzie to może spróbuj zrobić nowe konto na innych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...