Skocz do zawartości
weronica

Farsa W Telepunkcie Neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu musisz zrozumiec ze nie wszyscy sciagaja co popadnie z internetu. Niektorym potrzebne jest cos raz na jakis czas, ale za to bardzo nagle.

1547948[/snapback]

mowie poprostu ze z punktu widzenia oplat za transfer to jest to (640) najwydajniejsza usluga na rynku. tymczasem jak ktos potrzebuje lacza na tzw krotkie sesje to i 1Mbps bdzie malo - zawsze mozna sie spierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie poprostu ze z punktu widzenia oplat za transfer to jest to (640) najwydajniejsza usluga na rynku. tymczasem jak ktos potrzebuje lacza na tzw krotkie sesje to i 1Mbps bdzie malo - zawsze mozna sie spierac.

1557683[/snapback]

 

Powiedz mi drogi kolego bo widze że sie orientujesz (i jak najszybciej czyli do 31 lipca :] ) czy warto zmienić 640 na 2048, z limitem 35 GB?? Czy sytuacja jest podobna jak z 1024 - czyli nie opłaca się?? I wex pod uwage, że jezeli mój komputer coś ściąga (nie koniecznie codziennie), to robi to TYLKO w nocy, czyli jakies 8-10 godzin na dobe.

Edytowane przez krzych_krak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnozyc umiesz to sobie policzysz czy ci starczy ale 8 godzin to 1/3 dby wiec watpie zebys mogl komfortowo zasysac caly miesiac

1570696[/snapback]

 

czyli jakie wnioski?? zmienić czy nie?? prosze o pomoc. no bo cyrograf z diabłem na 2 lata to lipa :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem sie nie oplaca - jesli zalezy ci na ilosci danych jakie mozesz zassac w miesiacu nie doplacajac to zostan przy 640kbps

 

razem w ciagu miesiaca na 640kbps pobierzesz 70GB (10 godzin dziennie)

 

na 2048 pobierzesz 250GB policz sobie ile bedziesz musial dolozyc do abonamentu - ja bymnie migrowal (pomijam juz fakt ze moze sie okazac ze twoja linia nie udzwignie 2048) pozatym od sierpnia ma byc dostepne neo 6Mbps ;) ae niestety tylko 50GB limitu, do tego opcja 256 z nie wiadomo jakim limitem - nie wiem czy to pewne ale taknam w pracy doniesli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...