Skocz do zawartości
LPC

Wasze Iq Jest Mniejsze Niż 13-latka

Rekomendowane odpowiedzi

:blink: :blink: :blink: :blink:

 

no ładny wariat

mam nadzieje że będzie to następny Einsteina :D

 

Gdy jest niegrzeczny, rodzice każą go, zabierając mu na cały dzień książki.

:D Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie - potrzebni są genialni naukowcy... Ale ehh, szkoda że ja nie wpadłem na to, żeby jakoś przyśpieszyć podstawówkę, bo ten materiał można przynajmniej 2x szybciej zrobić. Tylko nie wiem, czy u nas było by tak fajnie np. dwunastolatkowi w liceum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol IQ 200, pobiił Einsteina :?

Wariat :twisted2:

Loooooooool... Poczytaj sobie troche o ilorazie inteligencji... On tak na prawde nic nie mowi. JA na testach MENSY mialem wynik lepszy od Einsteina i jakos nie uwazam sie za geniusza:>

 

Ps.

Doda Elektroda tez ma ponoc wyzszy iloraz od Einsteina :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porwą go rosjanie i zmuszą do skonstruowania bomby, która rozwali cały świat oprócz rosji. A tak na serio to dobrze by było, żeby nie pomagał w tworzeniu nowoczesnych bronii tylko pozostał przy medycynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie IQ jest ważne ...

zresztą sam pan Einstein nie był geniuszem od 9 roku zycia , mówił zresztą parafrazując Nikt mądry (czyt. uczony) nie wymyśli niczego nowego ( czegoś co daje bardzo wielką radykalną rewolucję ), bo tylko człowiek niedouczony może podważać podstawowe prawa i próbowac udowodnić że jest inaczej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.

Doda Elektroda tez ma ponoc wyzszy iloraz od Einsteina :lol:

1524320[/snapback]

Ta lol w tym tescie TVN bodajze :D

A te testy TVN to wiadomo gdzie mozna sobie wsadzic.

 

Puki ona sie nie odzywa to chociaz wyglada inteligetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Einstein na poczatku byl opozniony w rozwoju.. Dopiero pozniej okazal sie geniuszem.. Jakos tak to bylo ;]

1524389[/snapback]

 

to moze ten jest geniuszem od pierwszych lat zycia, ale wraz z wiekiem staje sie coraz głupszy? :D :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Einstein byl chory na autyzm, co pozwalalo mu sie skupic o wiele bardziej niz my to potrafimy (swoja droga ludzie chorzy na autyzm potrafia w locie wymnozyc 7 cyfrowe liczby i zajmuje im to mniej niz minute), ale kosztem kontaktu ze swiatem, pozatym dokazdego problemu nie podchodzil jak naukowiec ale jak dziecko, tzn banalne podstawowe pytania, dlatego wlasnie byl genialny, potrafil zastosowac to myslenie w matematyce i fizyce. (pozatym mial rozrosniete platy ciemieniowe mozgu, te boczne w kazdym razie w przypadku gdybym podal zla nazwe.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mi go żal. Bo co z tego, że się sprawdzi w laboratorium, lub w murach akademickich. Wątpię żeby podziwał ten świat lub cieszył się z czegoś normalnego.

Jee, a niech w wieku 22 lat, bo tak się średnio zaczyna, chwyci się "świetego grala naukowego, każda dziedzina ma takowego".

 

Wychodząc z nich, nie da sobie biedak rady, zauważcie na niektórych profesorów, podchodzi, ładniejsza kobieta i się czerwienią, tak to już jest (brak inteligencji emocjonalnej). Chciałbym jak to w artykule pisza widzieć jak się bawi i ile się bawi z tymi dziećmi (równieśnikami).

 

A na IQ jest ładny wzór, ważny jest wiek. Ilość posiadanej wiedzy, podzielona przez wiek i wychodzi nam "terefere". Żeby tego nie stracić musi podwajać wiedze co 2 lub 4 lata. Wieć niedziwota, że ma wyższe IQ od Einsteina, on ma dopiero 13 lat. Eintsten w tym wieku dopiero zaczął mówić "nie to żart".

 

 

Już Erazm z Rotterdamu pisał, że Inteligencja Emocjonalna jest ważniejsza od Inteligencji Umysłowej. Jakoś taki był przelicznik 24:1. Komik nie pamiętam który powiedział, mózgu używamy tylko raz "wiecie kiedy ? "

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Einstein byl chory na autyzm, co pozwalalo mu sie skupic o wiele bardziej niz my to potrafimy (swoja droga ludzie chorzy na autyzm potrafia w locie wymnozyc 7 cyfrowe liczby i zajmuje im to mniej niz minute), ale kosztem kontaktu ze swiatem, pozatym dokazdego problemu nie podchodzil jak naukowiec ale jak dziecko, tzn banalne podstawowe pytania, dlatego wlasnie byl genialny, potrafil zastosowac to myslenie w matematyce i fizyce. (pozatym mial rozrosniete platy ciemieniowe mozgu, te boczne w kazdym razie w przypadku gdybym podal zla nazwe.)

1524500[/snapback]

 

te boczne to skroniowe są ;) tylko nie wiem co mu to dało skoro ośrodki kojarzeniowe sa glownie w placie czołowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porwą go rosjanie i zmuszą do skonstruowania bomby, która rozwali cały świat oprócz rosji. A tak na serio to dobrze by było, żeby nie pomagał w tworzeniu nowoczesnych bronii tylko pozostał przy medycynie...

1524330[/snapback]

Służąc medycynie też można trochę "na broić" albo to co się odkryje to inni mogą w złych celach wykorzystywać itd...

Einstein też nie chciał źle a to dzięki jego teorii zrobiono bombę atomową ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam uważam że ten koleś nie pochodzi z naszej planety.. ufo go przyslało.. z napisem MADE IN CHINA.. jako sondę żeby wybadać co piszczy w .. Ziemi :D...

 

a jeśli chodzi o dode elektrode.. to na jej przykładzie mogę smiało stwierdzić... że inteligencja nie wyklucza głupoty :D... jak ja ją widze w TV to naprawde chce mi sie zygać... za przeproszeniem.. jak dla mnie to ona jest w czołówce najgłupszych ludzi medialnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(swoja droga ludzie chorzy na autyzm potrafia w locie wymnozyc 7 cyfrowe liczby i zajmuje im to mniej niz minute)

Ta, zdarzaja sie takie przypadki ale sa strasznie zadkie. Autystyczny nie rowna sie geniusz matematyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie - potrzebni są genialni naukowcy... Ale ehh, szkoda że ja nie wpadłem na to, żeby jakoś przyśpieszyć podstawówkę, bo ten materiał można przynajmniej 2x szybciej zrobić. Tylko nie wiem, czy u nas było by tak fajnie np. dwunastolatkowi w liceum...

1524169[/snapback]

 

w dobrym liceum nie ma zadnego problemu, tam gdzie chodzilem do liceum byl taki przypadek mlodego geniusza (chodzil z moim starszym qmplem na polski, bo tacy ludzie jak on maja indywidualny tok nauczania ) no i teraz chlop ma 19 lat i konczy politechnika gdańska, gdzie jest nieglupszyniz profesor, ktory wyklada przedmioty, na ktore uczeszcza ;), wyglasza jakies swoje teorie na pg i takie tam, mozg jest na prawde nieprzecietny ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mu współczuje, koleś musi mieć przekichane w życiu (fragment o tym że nie pije alko i nie ogląda filmów dla dorosłych :P). Trzyma sie z kolegami? To nie potrwa długo, jego kumple zaczną pić/palić/bawić się a on bedzie sleczyl nad ksiazkami...

Chociaz tacy ludzie tez sa potrzebni swiatu :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mieszkał w Polsce

realista /dzisiaj 11:48/ to po studiach trafiłby na bezrobocie. A w najlepszym przypadku do Biedronki na kasjera, bądź (gdyby miał kasę na bilet) do Anglii na kelnera albo pomywacza...

To jest wlasnie smutne zalosne i zatrwazajace... Choc sam chinczyk - impressive...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...