Skocz do zawartości
SpiderMAN

Córka MODDERA!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Odkop roku :D:D:D

Pozdrów dzieciaki. No i jak, jakieś mody porobione przez te 7 lat? ;)

A różne różniste były, a potem dwa lapciaki, a teraz wracam do blaszaków...

 

Potem sobie fiestę modziłem, teraz mam Scenica, jego nie ma po co modzić...

 

Najważniejszy mod to ja... ze 136kg 6 lat temu, na 90kg teraz...

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Kurcze, sam pamiętam jak przeszedłeś na mobilną stronę mocy.

 

W każdym razie fajne jest takie forum kiedy po kilku latach można sobie odkopać historie i powspominać :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, sorry za archeologię, ale córka ma już 7,5 roku, syn 1,5 roku... ja 31 z hakiem i mi wraca modowanie... :) HEHEHE

Wow- wykop roku chyba :-).

Młoda pyskuje już tacie? ;-)

ze 136kg 6 lat temu, na 90kg teraz...

Pojadę Laskowikiem- "A co to za dieta, że taki cud?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo że temat już zdeczka stary to tylko na chwilę chciałbym do niego wrócić, a właściwie zaapelować do młodych rodziców: większość dzieci po urodzeniu jest ładna (no chyba że ktoś nie lubi dzieci) więc nie musicie się nimi chwalić aż tak bardzo na forach, naszej klasie itd Wiem duma rozpiera itd ale bez przesady, na nk codziennie mam aktualizacje wyglądu dzieci paru znajomych i musiałem to w końcu z siebie wyrzucić, pewno zostanę zjechany za głupie gadanie i dowiem się że mam 15 lat ale co mi tam, pozdrawiam wszystkich włącznie z autorem i jego rodziną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo że temat już zdeczka stary to tylko na chwilę chciałbym do niego wrócić, a właściwie zaapelować do młodych rodziców: większość dzieci po urodzeniu jest ładna (no chyba że ktoś nie lubi dzieci) więc nie musicie się nimi chwalić aż tak bardzo na forach, naszej klasie itd Wiem duma rozpiera itd ale bez przesady, na nk codziennie mam aktualizacje wyglądu dzieci paru znajomych i musiałem to w końcu z siebie wyrzucić, pewno zostanę zjechany za głupie gadanie i dowiem się że mam 15 lat ale co mi tam, pozdrawiam wszystkich włącznie z autorem i jego rodziną :)

Niektórzy to mają problemy ehh.. ;)

"Pyknij" sobie dziecko to nie będziesz taki zazdrosny. ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość, a bezsensowne chwalenie się wśród obcych to dwie różne rzeczy. Co innego wśród najbliższych znajomych/przyjaciół czy rodziny. No chyba, że nie ma się ani jednych ani drugich lub ograniczony kontakt. A z takimi przypadkami się spotkałem .

 

Na razie nie mam dzieciaka, ale domyślam się, że dla młodego NORMALNEGO mężczyzny to spory powód do radości. Także rozumiem po części chwalenie się na forach. Zresztą jak czasem wpada do mnie znajomy z 3 letnim dzieckiem, a ten podchodzi do mnie i uśmiechając się łapie za palec to aż mi serce się kraja. Także...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to jest fajne, ale jak wejdziesz na profil znajomego, na którego chcesz popatrzec a tam jedna fota jego/jej i 10 dzieciaka. Az sie boje wchodzic, zeby mnie nie wykastrowali, bo na dzieci patrze.

 

Spider, Banan mi sie na buzi pojawil :) Gratulacje. Ludzie tu na Forum PPC i ich srednia wieku jest definitywnie powyzej dwudziestki. Fajnie ze sie podzieliles, no i lol, ze odkop roku :)

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow- wykop roku chyba :-).

Młoda pyskuje już tacie? ;-)

Pojadę Laskowikiem- "A co to za dieta, że taki cud?"

Kochany, rower, starty w maratonach, wypady długodystansowe, brak jakiejkolwiek diety, zmiana pracy, trybu życia... generalnie mało kosztowne zmiany...

 

 

Co do pyskowania... nie bardzo, tata z mamą nie dają powodów... Bunty jakieś tam ma, ale posłuch u "starych" jest...

 

Wracam do branży i mam nadzieję, że na dobre, odpocząłem od kompów, stęskniło mi się i czas nadchodzi by wrócić.

Tak więc tak łatwo się mnie stare capy nie pozbędziecie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...