Skocz do zawartości
masin

Najszybsza Migracja ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

rok temu zakupilem neo 128 :) 30 czerwca uplynela data mojej umowy na czas okreslony , przegladajac liczne fora zlozylem rezygnacje z umowy 31 maja , ale ostatnio dzwoniac pod 801321123 dowiedzialem sie iz moja rezygnacja "nie jest ujeta w systemie" i zalecono mi kontakt z telepunktem gdzie rok temu nabywalem nesotrade ...

w celu "wklepania faktu rezygnacji do systemu" (oczywiscie mialem ksero rezygnazcji) , po kilkudziesiciu telefonach ktore byly milczace udalem sie osobiscie do telepunktu gdzie dowiedzialem sie iz musze osobiscie zglosic sie z rezygnacja w dniu kiedy umowa wygasa (lol) , juz mialem dosyc dyskusji na ten temat z pania w telepunkcie i mowie jej ze jak nikt nic nie wie to chce anulowac ta rezygnacje i migrowac do 512 na 2 lata ...

wszystko ok i sie zgodzilem migracja miala sie odbyc w czasie miesiaca od daty aneksu do umowy (za okres 1 miesiaca (sierpnia) mialem zaplacic wg/umowy na czas nieokreslony 119 pln) , ale jakiez bylo moje zdziwienie kiedy dzis rano modem polaczyl sie na 655.2 Kbps w panelu widac stare daty umowy ale nowy limit no i fakt ze posiadam opcje 512 (lol x 2) nie wiem co o tym myslec ... cud , fuks , moze im sie cos powalilo ?

w kazdym razie jestem zadowolony (jak nigdy) i zycze kazdemu po dawce nerwow takiego przebiegu spraw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze pytam, ale co w tym "cudownego"? Fakt, ze wywiazali sie ze swoich zobowiazan? Pamietaj, ze Tobie sie to nalezalo i raczej gdyby im sie cos "obsunelo" w czasie to bym sie martwil, a motyw, ze zrobili to tak szybko uznajmy wreszcie za normalnosc i wymagajmy tego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jest [gluteus maximus] ... wielka [gluteus maximus] zbita ... jakas przemila pani z telepunktu wklepala w systemie moja rezygnacje z 30 maja 4 czerwca a od 1 mialem juz dzialajaca 512 z migracji no i dlugo nie trzabylo czekac juz mam rozkrosowana linie i zbieram sie wlasnie do telepunktu po modem i podpisac nowa umowe = czyli burdel jak zwykle (czar prysl) i mam ich cala organizacje gleboko w mym dupsku :D

 

ps

sorka za slownictwo ale to jest jakas paranoja

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...