Skocz do zawartości
Gość

Co Lepsze Do Aktualnych Gier?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcecie sobie pograć to polecam geforce 6800Gt. Karta ma bardzo dobrą wydajność w grach, ale zawsze musi być jakieś ale, więc tym ,,ale" jest wyoska cena, chyba, że wam nie przeszkadza, że karta jest lub była używana no to można kupić na allegro za naprawde dobre ceny:)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie sobie pograć to polecam geforce 6800Gt. Karta ma bardzo dobrą wydajność w grach, ale zawsze musi być jakieś ale, więc tym ,,ale" jest wyoska cena, chyba, że wam nie przeszkadza, że karta jest lub była używana no to można kupić na allegro za naprawde dobre ceny:)pozdrawiam

1641041[/snapback]

Dziękujemy za tą bardzo cenną radę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolan - jakoś nie widziałem jeszcze 6600 nie-GT od Galaxy z GDDR3

1638319[/snapback]

Jak nie jak tak ;] Sam sobie taka sprawiam . Wejdz na stronke galaxytech.com i luknij . Nazywa sie to 6600 Gamer Edition .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie widziałe, serio :D

No ale sobie zobacze :D

Stosunek ceny do jakości wydaje się być bardzo dobry, zobaczymy czy będzie w stanie toto konkurować z x800GT.

 

Jakoś nie moge tego znależć na ichnej stronie...

Edytowane przez Ven0m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba do zamknięcia same Off-topy :lol:

Co do tematu wiadono że GF 6600 GT lepszy ale i trochę droższy.

A co do 6800LE to jest topic o nim.

Pozdrawiam

 

PS

Ewentualnie zostawić tylko" co lepsze do aktualnych gier"

Edytowane przez LEON2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, mój topic się już "wyczerpał", mam nadzieję że każdy zainteresowany znalazł odpowiedź na zadane w nim pytanie. Proszę moderatora o zamknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dorzucę od siebie bo jestem właśnie w takiej sytacji, że przeszedłem z 9800 Pro na 6600 gt. Z radka byłem zadowolony naprawde ale mi padł a w sklepie juz nie mieli więc zaproponowali x700 pro. Ten okazał się strasznym g... i wziąłem 6600 gt i jestem bardzo zadowolony. Gierki dostały kopa, może wielki przysrost wydajnośc to nie jest ale np gta:sa około 15-20 fps, far cry ok 10 fps. Jezeli obie karty sa w podobnej cenie to proponuje 6600 gt jeżeli w gre wchodzi dopłata ponad 100 zł to nie polecam bo 9800 pro to też dobra karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na arche.net.pl sa bardzo tanie pality 6600gt na agp ... 530zl bodajze i tak sie zastanawiam na ta grafa ale kumpel mowi ze palit to shit i lepiej nie brac :huh:

 

co myslicie o palicie ? ktos ma te grafe ? jak sie kreci i czy jest godna uwagi ?

 

z gory dzieki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na arche.net.pl sa bardzo tanie pality 6600gt na agp ... 530zl bodajze i tak sie zastanawiam na ta grafa ale kumpel mowi ze palit to shit i lepiej nie brac  :huh:

 

co myslicie o palicie ? ktos ma te grafe ? jak sie kreci i czy jest godna uwagi ?

 

z gory dzieki :wink:

1658941[/snapback]

mialem 4ti palita i zla nie była...moim zdaniem trzeba olewac stereotypy w rodzaju "palit to biedna firma wiec grafa sie rozpoadnie po miesiącu"....[;

 

zatem jak najbardziej brac....jakby cos zlego sie działo to masz gwarancje , a OC tez raczej biedne nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wykopanie tematu,ale od ostatniego topicu minal juz prawi rok i znow nasuwa sie pytanie co do aktualnych gier, przeciez przez ten rok to troche sprzetu nowego sie pojawilo (nie tylko karty graficzne),a ja przez ostatnie pol roku bylem bez netu :( i jestem troszke do tylu (zeby niebylo to poszukalem troszke,ale podyskutowac zawsze warto )

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon x1600xt nie bedzie lepszym rozwiazaniem ta karta dobra jest do 3Dmarkow. Sam mam Radeona x1600pro myslalem ze nowsze sterowniki poprawia jego wydajnosc znacznie bo pierwsze testy tej karty nie byly rewelacyjne, co prawda w Oblivon wydajnosc ma podobna jak konkurencyjna karta GF7600GS ale w innych grach jest slabsza czasami nawet znacznie slabsza. Dlatego odradzam Ci x1600 nawet XT najlepszy w tej cenie bedzie GF 7600GT cena podobna jak Radeon x1600xt a wydajnosc wieksza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...