Skocz do zawartości
Gość

Co Lepsze Do Aktualnych Gier?

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już 6600GT na AGP i na PCI-E, miałem też 6800GT, wszystkie cieły bez sensu, i miały dziwne spadki FPS... Miałem takze 9800PRO (kupiłem po sprzedaży 6600GT), i nie było żadnych problemów, karta sie super kręciła, gry nie cieły i nie miały żadnych chorych wachań FPS. Nie kupuj nic z seri 6xxx, dobrze Ci radze, bo miałem już pare tych kart, i wszystkie tną jak już pisałem wyzej...

 

Pozdrawiam

1526306[/snapback]

stary co ty piee... jakie spadki fps na 6600 czy 6800??? jak masz 512 ramu ustawisz detale na maxa to sie nie dziw ze czasem jak texturki doczytuje to sa jakies spadki

kurde smieszne to jest..... sam bylem ciekaw o co chodzi ludziom z tymi spadkami na 6800 teraz mam ta karte i nic takiego nie zauwazylem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary co ty piee... jakie spadki fps na 6600 czy 6800??? jak masz 512 ramu ustawisz detale na maxa to sie nie dziw ze czasem jak texturki doczytuje to sa jakies spadki

kurde smieszne to jest..... sam bylem ciekaw o co chodzi ludziom z tymi spadkami na 6800 teraz mam ta karte i nic takiego nie zauwazylem :blink:

1528216[/snapback]

Wtedy miałem 1GB oraz procek, karte i timingi pamięci lepsze od Twoich... Chcesz jeszcze coś powiedzieć?

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fundusze nie będą sprzyjały to biore bezapelacyjnie R9800 PRO z szafirka, bo ta 256-bitowa szyna kusi...

Kusi i to nie tylko Ciebie... Choć ten GeForce tez nie jest zły. Tylko 7 stówek trzeba wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

a co powiecie o tej karcie http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=3...katid=5&grupa=9

interesowalo by mnie cos do 700 - 800 czy lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jakiegos geforce 6600gt gainwarda ktorego widzialem w ofercie sklepu komputerowewgo w swoim miescie dokladnie to model GF6600GT ultra 128mbt/d czy moze jakiegos x700pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

poczekajcie niedlogo wyjdzie na to ze 9800PRo lepsze od 7800 GFX ;) mowie wam. rozumiem lubiec tą firme ale az tak sciemniac? :) kazdy kto sie zna powei ze 6600 GT niszczy 9800 PRO nie krecony 6600 jest srendnio o jakies 5 fps w grach slabszy od 9800 PRO a nawet lepszy w nowych grach a oni pisza ze 6600GT słabsze od 9800 PRo no ręce opadaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie niedlogo wyjdzie na to ze 9800PRo lepsze od 7800 GFX ;) mowie wam. rozumiem lubiec tą firme ale az tak sciemniac? :) kazdy kto sie zna powei ze 6600 GT niszczy 9800 PRO nie krecony 6600 jest srendnio o jakies 5 fps w grach slabszy od 9800 PRO a nawet lepszy w nowych grach a oni pisza ze 6600GT słabsze od 9800 PRo no ręce opadaja :)

1528344[/snapback]

Zapewne pijesz do mnie... Miałes obydwie karty? Testowałeś? Jesli nie to się nie udzielaj...

 

He he, kto ma 6600GT neich włączy Colina 5 w ustawieniach 1024x768 Anizo 2x reszta max, i teraz 3 odcinek w Hiszpani:) Miłego grania Panowie:)

 

PS. Jeszcze neidawno, też byłem wielkim fanem nVidia:) Niestety, prawda boli, ale trzeba ją powiedzieć:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Zapewne pijesz do mnie... Miałes obydwie karty? Testowałeś? Jesli nie to się nie udzielaj...

1528374[/snapback]

akoroat nie mialem ciebie nawet na mysli wyciagnolem wnioski z calego topica, ywstarczy ze mam 6600 i mialem 9800 PRO

i skoro 6600 wyszedl mi ze jest lepszy to o 6600 GT nie bede sie wypowiadal ktora lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Zapewne pijesz do mnie... Miałes obydwie karty? Testowałeś? Jesli nie to się nie udzielaj...

 

He he, kto ma 6600GT neich włączy Colina 5 w ustawieniach 1024x768 Anizo 2x reszta max, i teraz 3 odcinek w Hiszpani:) Miłego grania Panowie:)

 

PS. Jeszcze neidawno, też byłem wielkim fanem nVidia:) Niestety, prawda boli, ale trzeba ją powiedzieć:)

1528374[/snapback]

9800 PRO ma 256 bit i jest starą kartą a pod starą kartą stare gry chodzą dobrze i zapewniam cie ze Colin 05 jest jedynym słabym punktem GF 6200,6600,6600GT

a jak sie bawisz w wyliczanie to włącz sobie Far Cry w 1152 na detalach BArdzo wysokich (czyli max) z analisingiem na full i włączonym VSync ja mam do 60 fps a ty? :)

 

P.S zreszta tak samo jak w Doom 3 przy 1024 na Ultra High z analisingiem x4

Edytowane przez poli_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

A ja mam X800 XL, a nie 9800PRO, i też chcesz się kłócić że Twój GeForce jest lepszy?

1528409[/snapback]

no klocil bym sie ktora lepsza :E zartuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz R9800PRO Sapphire. Chyba że w DOOM II chcesz tylko grać...

Tak. Doom 3 chodzi wyśmienicie.

 

Nigdy nie miałem żdadnego radeona więc na temat porównania tych part ciężko jest mi się wypowiedzieć.

 

Co do spadków fps hmm wydaje mi się że są ale tylko na ułamek sekundy, przez co czuje się tylko pewien dyskomfort w grze, ale to nie przeszkadza.

 

Jednak z tych 2 kart wybrałbym 6600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 miechy temu poleciłbym Ci 6600GT ale gram teraz w Juiced i jakoś na full ustawieniach nie jest tak pięknie jakbym sobie tego życzył . Ale jeśli Ci zależy na Shaderach w wersji 3.0 to kup geForce'a. Ja od małego miałem zawsze nVidie pod maską i podsumowując nie jestem zbyt zadowolony(tylko GF 4 Ti4200 był ekstra przez 2 lata). Następną kartę kupie Ati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja sie nie zastanawiam nad kupnem zadnej z tych kart ale moj znajomy kupil ostatnio gigabite-a 6600 GT i musze napisac ze karta jest bardzo dobra. San Andreas 1280x1024 max. detali - zero przyciec Splinter Cell Chaos Theory 1280x1024 max. detali - rowniez idealnie. Zadnych skokow fps, nie wiem czy to zalezy od egzemplarza ale ten mojego kumpla jest konkretny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci kumpel da pograć z 5 godzin, to wtedy zobaczysz:) Zreszta neiktórzy wogóle nie widzą tyh zwolnień i przycięc... A niektórym to nei przeszkadza, ale jak ja wydaje tysiaka na karte to wymagam czegos co nie ma błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 miechy temu poleciłbym Ci 6600GT ale gram teraz w Juiced i jakoś na full ustawieniach nie jest tak pięknie jakbym sobie tego życzył . Ale jeśli Ci zależy na Shaderach w wersji 3.0 to kup geForce'a. Ja od małego miałem zawsze nVidie pod maską  i podsumowując nie jestem zbyt zadowolony(tylko GF 4 Ti4200 był ekstra przez 2 lata). Następną kartę kupie Ati.

1529391[/snapback]

na najwyzszych ustawieniach przy 512 ramu to i na 7800 bedzie ci slabo chodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja sie nie zastanawiam nad kupnem zadnej z tych kart ale moj znajomy kupil ostatnio gigabite-a 6600 GT i musze napisac ze karta jest bardzo dobra. San Andreas 1280x1024 max. detali - zero przyciec Splinter Cell Chaos Theory 1280x1024 max. detali - rowniez idealnie. Zadnych skokow fps, nie wiem czy to zalezy od egzemplarza ale ten mojego kumpla jest konkretny :)

1529417[/snapback]

Przy jakich shaderach ten Splinter tak ci chodzi? Chyba na SM1.1??

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam w 100% zdanie PiPoLa.

 

miałem Radeona 9800 Pro, GF 6600 GT 6800 od leadteka.

 

 

swpjego czasu wymienilem Radka 9800 Pro na GF 6800.

 

to był mój błąd gdyż wczęśniej gry chodziły mi jak marzenie po zmianie zaczeły się czasem chrupniecia animacji, nie pomagało nic, żadne formaty stery, itd.

 

sprzedałem GF 6800 kupiłem spowrotem 9800 Pro i było Git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za rady :D, zdecydowałem się juz co kupie - jest to Radek 9800PRO z szafirka. Dlatego moja decyzja jest taka a nie inna pownieważ dochodze do wniosku, że dla moich wymagań ta karta będzie przynajmniej (choć różnie to może być :-P) przez następny rok wystarczająca... Chodzi tu np. o lepszą wydajność w samochodówkach NFSU:2, Juiced (m.in. dzięki 256-bitowej szynie). Doom 3 mi się nie podoba więc napewno w to nie będę grać (a jest to właśnie jedna z gier w których Nvidia zdobywa takie poparcie). Jeszcze co do GTA: San Andreas, chyba aktualnie najbardziej porządanego tytułu, rzekomo nie ma róznicy w grze na Radku czy GF. Więc moje zmagania i kilka zarwanych nocek, przeglądania stosów tabelek, wykresów, czytania opinii róznych osób o tych kartach mogę z czystym sercem podsumować... skoro nie widać róznicy to po co przepłacać! - kupuję Radzia :-P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za rady :D, zdecydowałem się juz co kupie - jest to Radek 9800PRO z szafirka. Dlatego moja decyzja jest taka a nie inna pownieważ dochodze do wniosku, że dla moich wymagań ta karta będzie przynajmniej (choć różnie to może być  :-P) przez następny rok wystarczająca... Chodzi tu np. o lepszą wydajność w samochodówkach NFSU:2, Juiced (m.in. dzięki 256-bitowej szynie). Doom 3 mi się nie podoba więc napewno w to nie będę grać (a jest to właśnie jedna z gier w których Nvidia zdobywa takie poparcie). Jeszcze co do GTA: San Andreas, chyba aktualnie najbardziej porządanego tytułu, rzekomo nie ma róznicy w grze na Radku czy GF. Więc moje zmagania i kilka zarwanych nocek, przeglądania stosów tabelek, wykresów, czytania opinii róznych osób o tych kartach mogę z czystym sercem podsumować... skoro nie widać róznicy to po co przepłacać! - kupuję Radzia :-P.

1530036[/snapback]

good choice :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w gta:sa 1024x768x32bpp aa 1 poziom z gry oraz anizo8x. Gra chodzi praktycznie idealnie , jestem pod koniec 2 miasta i narazie znalazlem 2 miejscia gdzie gra spada ponizej 25fps to jest do okolo 20fps. Tak caly czas jest ponad 30 fps i bardzo komfortowo sie gra , a mam tylko 9700non-pro , wiec na kreconym 9800pro mysle ze bedzie jeszcze sporo lepiej. Zeby nie byc goloslownym to kilkanascie screenow:

http://royy.net/~tyr/gta%20San%20andreas/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam 6600GT od leadteka i jestem zadowlony. Musze jednak przyznac ze karta potrafi nieraz sie przyciac albo nieraz wystpuja spadki fps, ale to znowu nie jest tak uciazliwe i praktycznie nie zwraca sie na to uwagi... Mowie tu o grach typu Prince of Presia Warrior Within na 1280x1024 i full detalach z antyaliastingiem itd. Natomiast gry typu GTA: SA na 1280x1024x32 chodza bez najmniejszych problemow i przyciec. Nie wiem jak to jest w przypadku Radka bo nigdy karty tej marki nie mialem, ale jak do tej pory jestem z karty zadowlony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy jakich shaderach ten Splinter tak ci chodzi? Chyba na SM1.1??

:lol:

1529773[/snapback]

:mur: :mur: :mur: :mur:

zazdroscisz???

sm3.0 daje kopasa* wszystkim 6xxx :mur: :mur:

 

 

 

 

 

*ofkors bez hdra [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:  :mur:  :mur:  :mur:

zazdroscisz???

sm3.0 daje kopasa* wszystkim 6xxx  :mur:  :mur:

*ofkors bez hdra [;

1531416[/snapback]

 

Kopsa?? He he, dziwne, że w CHT po włączeniu SM 3.0 gra zmula:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopsa?? He he, dziwne, że w CHT po włączeniu SM 3.0 gra zmula:)

1531497[/snapback]

CHT??

może tak pisz zeby kazdy wiedzial o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...