Skocz do zawartości
Pawelski

Problem Z Asio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam SB Live! i Creative Inspire 5.1 Digital 5700. Zestaw z kartą połaczony jest kablem Digital Din.

To są moje ustawienia AISO w Foobarze:

post-104371-1120380714_thumb.jpg

A oto moje DSP:

post-104371-1120380768_thumb.jpg

Resampler Otachan ustawiony na 48000 Hz i High.

Jak zaczynam sie gwałtownie bawic suwakiem od głośności to mi zarywa muzę albo przez chwile troche spowalnia. Pozatym dźwiek z tylniego wyjścia analogowego (używam go do słuchawek) dźwiek jest troche przesterowany. Aha i jeszcze jak odpalam jakis program np. gadu to też przy jego uruchmianiu dźwięk się na chwile zarywa. Czy to już tak jest czy mam coś zmienić?

Jestem troche zielony więc nie śmiejcie sie ze mnie za głośno;)

P.S. Wrzuciłem ta zmiane rega od Marcin_gps ale nie wiem czy to NET START VLATENCY mam uruchamiać za każdym razem jak uruchomi sie winda. Mam płyte główna na kości kt 133 i zainstalowane Via 4 in 1 v.4.55. Procek to Duron 900 kręcona na 1010MHz (clock x10 a szyna 101 Mhz).

Edytowane przez xan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zrywanie dzwieku, mozna wyregulowac odpowiednim ustawieniem priorytetow na dane procesy.

Po drugie to chipset i procek ciut kulawe posiadasz.

Po trzecie jezeli chodzi o sluchawki i DSP kxow, to musisz kombinowac nad jakims wlasnym konfigiem dla wyjscia sluchawkowego ( tzn wylacz np podmiane swap front/rear i zmien w dsp ustawienia odpowiednio do tego.

Jezeli chodzi o GG i te jego dzwieki z [gluteus maximus], to ja czesto robie tak. Dzwieki z windowsa leca przez FXbus 4/5 a foobar\ leci tylko sciezka 0/1 jako jedyny program. Ustawisz to w panelu sterowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...