Skocz do zawartości
NEWYORKER

Dialog 1mb

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

1.Jakich routerow uzywacie do podzialu i jak sie one spisuja ?.

Mam pod nosem sklep i tam oferuja Dlinka 604 oraz Asmax BR-604 ktore ewentualnie z nich lepszy(prosta konfiguracjai i zawieszanie sie)?.

 

2I tak przy okazji jak wyglada sprawa pingow na tym laczu (dialog 1mb wroclaw)

grywam glownie w cod-a i battlefielda 2?.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na swoim DSL'u z Dialogu (1mb) używam routera D-Link DI-604 i mialem z nim na samym poczatku "niewielki" problem. Mianowicie zawiesił sie po około 4 godzinach użytkowania. Ale w sklepie od ręki mi wymienili i jak do tej pory wszystko śmiga bez zastrzeżeń (jakiś miesiąc już będzie).

Co do konfiguracji to jest to chyba najprostrzy do skonfigurowania router jaki widziałem. No i oczywiści cena przemawia za D-Link'iem (tańszego routera nie znalazłem).

 

 

Co do gier sieciowych to nie mam pojęcia, bo w takowe nie grywam.

 

Pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do D-Linka i ASMAXA to są to te same routery tyle że w innych obudowach i inaczej się firma nazywa .... Ja do Dialogu (w Legnicy) mam Linksysa WRT54G i się sprawdza wyśmienicie. Dodatkowo ma WiFi (54 Mbps). Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do routera to za duzo ci nie powiem (w zasadzie nic :) ) - am jestem teraz na etapie szukania najodpowiedniejszego

co do pingow to mam w granicach 30-40 (pingi 20 to tylko na serwerach dialogu :/). Spodziewalem sie minimum 20-30 po tym laczu :/ ...ale grac sie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...