Skocz do zawartości
Piterrro

Fonik Z Mp3... Jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, planuję zakup komórki (do 600 złociszy) i priorytetem dla mnie jest odtwarzacz mp3. Jeśli ktoś z was ma takie telefony to prosiłbym o pomoc w wyborze. I prosze nie pisać bzdurnych tekstów z telefonami z mp3 wyposarzonymi w kilka czy kilkanaście mega w roli gółwnej (a jeśli już to żeby była wyposarzona w jakiś port kart pamięci).

Z góry thx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56024410

dla mnie dobrych jest tylko kilka telefonów, a ten się jak najbardziej do nich zalicza. ma windowsa zainstalowanego, jest czarny i ma klapkę i wymienne karty pamięci.

 

jak znam to forum to zaraz jakiś szpecjalista się odezwie i obrzuci mnie [ciach!]em i że ja się wogóle nie znam :lol: ostatnio dużo przechodzi mi przez ręce telefonów z zagranicznych rynków, ten jest bardzo mało popularny w polsce i dlatego ludzie niechętnie podchodzą do takich spraw, ale naprawdę kup a nie będziesz żałował !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56024410

dla mnie dobrych jest tylko kilka telefonów, a ten się jak najbardziej do nich zalicza. ma windowsa zainstalowanego, jest czarny i ma klapkę i wymienne karty pamięci.

Tel fajny bawilem sie nim..... ale nie ma pasma 900 czyli dziala lipnie poza miastem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie e398 nie podoba ale to kwestia gustu. potwierdzam że to dobry telefon !

 

6230 - moja mam ma toto i odtwarzanie mp3 na tej nokii nie nalezy do rzeczy przyjemnych niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też E398 polecę - bardzo fajny fonik :)

 

Kaeres - na fotkach też fajna...

 

el_gringo_dado - nie ma irdy ale kabel usb dają w zestawie...:)

 

EDIT:

 

Już poprawiłem :)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el gringo dado - nie ma irdy ale kabel usb dają w zestawie...:)

1529829[/snapback]

No i nawet Bluetooth jest. Ja z IrDy i tak nie korzystam, bo nikt ze znajomych nie ma. Jedyne co mnie wkurza w tym telefonie to brak możliwosci nagrywania video, bo zdjecia robi bardzo dobre jak na komórke.

 

BTW el_gringo_dado ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na Simensa SL45i ?, wkońcu Piterrro napisał ze priorytetem jest odtwarzacz mp3, niby telefonik stary, nie ma polifoni, kolorowego wyswietlacza, ale za to jest tani, mozna sie nim calkiem niezle pobawic (soft i mody) a do tego posiada calkiem przyjemny odtwarzacz mp3 choć pewnie odpada z uwagi na kase jaka dysponujesz, wkońcu za 600 zeta jest masa innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super odtwarzacz mp3 ma tez p800 nigdy nie mial jeszcze problemu z zadna piosenka, dobra jakosc dzwieku w org. sluchawkach minusem jest ze trzeba dokupic sobie karte pamieci max 128...ale mi to w zupelnosci wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko telefon SPV, wystarczy E100 [classic] :) Windows 2002 Smartphone Edition, karty pamięci SD/MMC, procek 266 MHz :lol: -> koszt ok. 400 zł

 

+

 

karta SD 512 Mb ->170 zł

 

= masz poprostu cudo [na mojej oglądam filmy w divx i jakos jest naprawde rewelacyjna -> przecietny film ma skompresowaniu na mniejsza rozdzielke ma ok. 200 Mb! [dzięki BETAplayer ;)] -> mam i polecam, miałem również w rękach E398, Nokie 5110 [o ile to ten numer :wink: ], SL45i i Nokie 6600 :D

 

ogólnie byle jaki fon z systemem operacyjnym [symbian, Windows, PalmOS] + z czytnikiem kart pamięci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady, ale sie niestety z kasą pochrzaniło, mianowicie miałem trochę wydatków więc na telefon zostało mi ok 200 zł(+-50). Jedyne co mi zostaje to Nokia 5510 lub Siemens SL45(i). Chciałbym więc dowiedzieć się jakie jest Wasze zdanie na temat tych telefonów, ewentualnie może znacie jakieś inne modele z mp3 w tym przedziale cenowym.

Przez wakacje może uzbieram jeszcze trochę gotówki to wtedy zastanowie się nad zamianą na Motkę E398 lub SPV E100 (może E200). Może przez ten czas ceny trochę stopnieją i będę mógł sobie pozwolić na coś jeszcze lepszego.

Jeszcze raz THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam mpx200. Umiarkowana cena. Karty SD/MMC nawet do 1GB pojemnosci. Instalujesz PocketMusic i juz gra. Nawet standardowy media player gra chociarz juz nie ma zadnego korektora, taki prostacki jest. Jedyny minus ciezko zdobyc sluchawki, ale pasuja te z E398. No i jeszcze jedna rzecz godna podkreslenia to mozliwosc ogladania filmow :D wystarczy zaopatrzec sie w DivxPocketEncoder a na tela zainstalowac Beta Playera i juz mozna pieknie filmiki ogladac. W Pocket Encoder mozna wstawiac polskie napisy. Aha no i oprucz sluchania lub ogladania filmow masz calkiem przyzwoity tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam mpx200. Umiarkowana cena. Karty SD/MMC nawet do 1GB pojemnosci. Instalujesz PocketMusic i juz gra. Nawet standardowy media player gra chociarz juz nie ma zadnego korektora, taki prostacki jest. Jedyny minus ciezko zdobyc sluchawki, ale pasuja te z E398. No i jeszcze jedna rzecz godna podkreslenia to mozliwosc ogladania filmow  :D wystarczy zaopatrzec sie w DivxPocketEncoder a na tela zainstalowac Beta Playera i juz mozna pieknie filmiki ogladac. W Pocket Encoder mozna wstawiac polskie napisy. Aha no i oprucz sluchania lub ogladania filmow masz calkiem przyzwoity tel.

1536784[/snapback]

Nie doczytałeś? ma być do max 250zł

 

W takim wypadku to tylko SL45i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wynalanka typu NEC e228.

Dla niektórych cegła, ja kupiłem go z świadomością że jest trochę duży choc bez przesady.

Genialny wyświetlacz, super soft,- nie widziałęm lepszego w żadnycm telefonie.

MASA funkcji

Dyktoafon odtwarzacz MP3, aparat cyfr kamera itp.

najwazniejsze że fotki są do zaakceptowania, więc aparat to nie jest tylko atrapa jak np. w siemensach typu MC60 ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

tutaj robiłem na max szybko, bez ustawien światła itp a takowe ma :-P

 

Przedtem miał SET310 albo N6610 i podarowałem sobie je szybko. . . .

 

 

Dla mnie fon jest bardzo spoko, napewno szybko go nie zmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem SL45i z dwiema kartami (32 i 16 MB), jeśli chodz o mp3 to spoko, tylko pasowałoby większą kartę kupić.... Denerwuje mnie za to ogsługa tego telefonu, jeśli chodzi o to to Sony Ericsson górą.

 

Miałem jednak ostatnio mały zastrzyk gotówki, i zastanawiam się nad następną zmianą, nie mam jednak 600 zł ale ok. 450.

 

W tej cenie wydaje mi się że Motorola C975 jest najlepsza, ale czytałem różne rzeczy, np że mp3 są dużo gorszej jakości niż na SL45i, że mały ekran.

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym telefonie (najlepiej, ażeby wypowiedzieli się jacyś posiadacze omawianego modelu).

Jeśli macie na oku jakiś inny telefon w tej cenie to również proszę o sugestie.

 

Aha chciałbym jeszcze dowiedzieć się czy ta motka ma bluetooth, i jak zdjęcia wyglądają (oczywiście jakości ala K700i sie nie spodziewam).

Edytowane przez Piterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...