Skocz do zawartości
M.I.L.F.

Lecimy Do Anglii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce abyscie powiedzeli mi i innym zaiteresowanym jak najlepiej i najtaniej dostac sie do Anglii.

 

Jakiech linni lotniczych unikac a jakie sa przystepne.

 

Jaka praca czeka, i co planujecie tam robic ;]

 

i prosil bym o powstrzymanie sie od innych uwag nie na temat.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie tanich lini lotniczych nie zanjdziesz, wszystko w okolicach 1000zl do Londynu w jedna strone.

 

pracy najlepiej szukaj przez agencje w swoim miescie

 

no i troche kasy na start by ci sie sprzydalo, mieszkania/pokoje w okolicach 50-80 funtow za tydzien a za cos na poczatku trzeba mieszkac.

 

ps. w londynie jest najdrozej wiec w sumie jak mozesz to unikaj tego miasta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sie tak podlacze, to wlasnie z Milfem planujemy leciec.. narazie znalezlismy z Pragi bilety do Manchesteru za 520zl w jedna strone. Powiedzcie ludziki co trzeba tam zalatwiac oprocz mieszkania zaraz po przylocie zeby pozniej nie bylo problemow z pracodawcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie i kasa na przetrwanie (przynajmniej na 1 miesiąc !). Później starasz się złapać robotę w jakiejś agencji. Następny etap - konto bankowe, rejestracja w Home Office i National Insurance Number.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od tego gdzie w polsce mieszkasz i gdzie chcesz ladowac. Powiedzmy Londyn ale ktore lotnisko. Ja mieszkam grubo ponad rok w Milton Keynes i mam pol godzinki na lotnisko do luton (london luton) i latam do berlina ze wzgledu na to ze mieszkalem w szczecinie bo to jest optymalne, od pazdziernika ryanair zaczyna latac do szczecina (goleniow) ale ze stansted a nie luton wiec sie juz musze zastanowic. Ogolnie sam sobie sprawdz easyjet, ryanair, wizzair to te chyba najbardziej znane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.whichbudget.com/pl/ to jest ciekawa stronka, z której sprawdzicie jaki lot wam pasuje i za ile. Jednak jak chcecie lecieć teraz (w przeciągu miesiąca) to może lepiej zainteresować się ofertą "normalnych" przewoźników, np. Lot, British Airways, Swissair, ect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz tanio, to polecam autokarem :P Co prawda siedziec w autokarze 25 godzin nie jest przyjemnie, ale za to tanio :lol:

1529320[/snapback]

 

Tanio ?? Ile?? ;] bo znalazlem bilet lotniczy z berlina za 74euro + w 2 strone 49euro + 20 jakiejs oplaty ... wydaje mi sie ze to jest tanio jak na bilet w 2 strony ... [EasyJet]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja kolezanka, z tego co mi mowila, leciala do Irlandii za ~80 zł + ubezp. z Frankfurtu, ale nie tego koło nas, tylk oten w głębi Niemiec

tak jak ktoś wcześniej powiedział, najlepiej załatwić sobie bilet na wiele wcześniej, podobno pierwszy bilet na dany kurs prawie free, a drugi z dużą zniżką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proferuje easyjet.com

wylot z berlina

w jedna strone bilet do londynu kosztuje z oplataki ok 80euro [ok 330zł]

Lot trwa tylko 2h. I jest fajnie bo bilet nie trzeaba zamówiac 2 miechy przed tylko ok 10 dni przed wylotem jak zamowiesz od 20dni to cena spada do ok 60euro, a 2 miechy nawet do 40 euro. Ale nie którzy maja daleko do berlina, ja ze szczecina mam 1,5h jazdy autem tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jade jutro do anglii, niestety zwlekalismy z zamawianiem biletow lotniczych i w tym momencie zostaly jedynie polaczenia w cenie rzedu ~1600zl, dlatego zmuszeni bylismy szukac w autokarach, i udalo sie znalezc do londynu za 440zl w obie strony. I chyba wole sie przemeczyc te 20 godzin i zaoszczedzic pareset zloty :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam bilet do Bristolu. To miasto o statystycznie najmniejszym bezrobociu i najmniejszej ilości cudzoziemców, a wszyscy wiemy co to znaczy ;) Bilet Berlin-bristol-Berlin . Odlot 27lipiec przylot 27 wrzesień . Odstąpie go za 350zł . Załatwie transport do Berlina , dam linki do ofert pracy i zamieszkania. Wszystko możemy przedyskutować. Mój kom 697605484. e-mail: krzjez@wp.pl GG: 33583778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd jestes? Bo ja zawsze latam Ryanair'em ;)

najtaniej, najblizej(do Berlina) i bez problemów...

http://www.bookryanair.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi

 

Moza trafic na okazje i za 20 ełro leciec :D (bilet 0,99c lub 0,01 + tax okolo 19€)

Londujemy na lotnisku stansted i tam albo pociagiem albo busem do miasta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...