Skocz do zawartości
Murdoc

'polski' Chłyt Materkingody? ;) Galaxy 6800gt

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem to cudo zachecony informacja zaczerpnieta z wielu e-sklepow, ze to CUDO taktowane jest na rdzeniu czestotliwoscia 370MHz. ...i jakie bylo moje zdziwienie kiedy to zamiast 370MHz okazalo sie, ze karta taktowana jest standardowo na 350MHz :blink: btw wogole sie nie kreci :mur:

 

Nie pozostalo mi nic innego (taki mam juz nawyk) zeby wysmarowac liscik do prosto do siedziby Galaxy w Hong-Kongu z zapytaniem jak to wlasciwie jest...

 

W odpowiedzi otrzymalem:

 

"Hi Christopher,

 

Thanks for buying our cards.

 

The core clock of our 6800 GT is 350MHz. Some people overclock it and make

it 370MHz.

 

Best Regards,

 

S******* T***

Galaxy Technology (HK) Ltd"

 

Nasuwa sie tylko jeden wniosek... Ktos, gdzies w Polsce (a moze na Ukrainie, lub ch** wie gdzie) kreci karty na 370MHz i wykorzystujac te magiczne 20MHz stara sie wcisnac produkt na rynek... tylko, ze czasami tak jak w moim przypadku klient finalny pozostaje zdezorientowany i z pretensjami wali do bogu ducha winnego sprzedawcy detalicznego z pretensjami "co to Pan mi wlasciwie sprzedal"...

 

Nie pozostaje mi nic inengo jak NIE POLECAC TEJ MARKI... :angry:

 

Przy okazji pozdrawiam Polski oddzial Galaxy w Krakowie, w ktorym ludzie nie potrafia sie nawet przedstawic na poczatku rozmowy telefonicznej, ktorzy zalecaja demontaz Silencera z karty i ponowne przesmarowanie rdzenia, bo 'byc moze to pomoze' i wiele inncyh extremalnych rozwiazan celem podciagniecia karty o te magiczne 20MHz B)

Edytowane przez Murdoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...