Skocz do zawartości
mil3k

Jak Złączyć Dwa Łącza?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kombajn D-Link adsl-g604t, dwa łącza sieciowe z dwoma IP lokalnymi i zastanawiam się czy jest jakaś możliwość połączenia ich za pomocą wbudowanego w 604 rutera. Jeśli coś takiego się da to proszę napisać jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesądze żeby na takim sprzetowym routerze szło to zrobić.... ale głowy nie dam ;)

 

możesz postawić router na linuxie i wtedy bedziesz mógł bawić się w zaawansowane zarządzanie ruchem przez oba gniazdka... nie znaczy to jednak że połączysz oba łącza w jedno... możesz zarządzić że przez jedno pójdzie WWW i cośtam a przez drugie p2p lub też inaczej ale nie połączysz tego w jedną całość....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz w tym routerku jakieś opcje związane z load balancingiem lub zaawansowanym routingiem (RBS) to sie da...ale wątpię... raczej zrób jak pisał Cooli... router na linuxie potrafi cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z tym modelem routera się nie da ponieważ musiałby posiadać dwa gniazda WLAN a raczej takowych nie ma .... Napisałeś że to kombajn ... czyżby Bizon ? a tak na poważnie to kombajny to routery CISCO ...

Edytowane przez marbed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombajn napisałem w kontekście wszystko w jednym :-P

Jest tam gniazdko do podłączenia telefonu, są cztery gniazdka do podłączenia kompów, nie wiem czy można do nich podłączyć moje dwa kabelki.

 

Co do Linuksa to nie interesuje mnie stawianie rutera i zarządzanie nim. Nie mam na to czasu i chęci. Poszukam czy jest tam możliwość LB i RBS

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Jest tam gniazdko do podłączenia telefonu, są cztery gniazdka do podłączenia kompów, nie wiem czy można do nich podłączyć moje dwa kabelki.

1541219[/snapback]

E. No to faktycznie kombajn :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...