Skocz do zawartości
dylus

Sniper Elite: Berlin 1945

Rekomendowane odpowiedzi

W grze są trzy tryby: single, LAN i multiplayer. Ten ostatni dzieli się na: deathmach, team deatchmach i assassination. Nie wiem na czym polega ten ostatni tryb. Mam udupione łącze i nie mogę póki co grać sieciowo, pobiegałem sobie tylko samotnie po tych multi mapkach i powiem że bardzo ciekawie to wygląda. Bronie są różne, ale chyba najciekawiej gdy wszyscy będą latać ze snajperkami :) Jest na tych mapach dużo fajnych zakamarków i dużo otwartej przestrzeni. Mapy są ogromne. Nie mogę się doczekać jak mi ruszy łącze !

 

Jedna z map do deathmacha

A to inna mapka, też fajna

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem własnie dane przez Was filmiki i jestem mile zaskoczony:D

choc z nich faktycznie wynika, że to chodzenie jest takie jakby jeździł na łyzwach. no i troche szkoda ze to TPP ale chyba sie na nią skusze:)

mam pytanko: włączał ktoś to na takim sprzęcie jak mój I z podpisu? bądż może wiecie jakby chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z grą... mianowicie w 90% przypadków gdy biorę restart mission, to robi mi sie restart kompa :lol2: Tak jak bym wcisnął reset :mellow: Może miał ktoś taki problem?

Mam radeona9600pro@xt, athlona 2000+, 1gb ramu... Próbowałem juz innych sterow do grafy i przeinstalowywania gry, ale nadal to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z grą... mianowicie w 90% przypadków gdy biorę restart mission, to robi mi sie restart kompa :lol2: Tak jak bym wcisnął reset  :mellow: Może miał ktoś taki problem?

Mam radeona9600pro@xt, athlona 2000+, 1gb ramu... Próbowałem juz innych sterow do grafy i przeinstalowywania gry, ale nadal to samo...

1699370[/snapback]

A jaki masz zasilacz? To najczęstrza przyczyna restartów. Możliwe również że winę za to ponosi mniej orginalna wersja gry ;) Ale stawiałbym na zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pageup - wszyscy pisza ze male wymagania ma, po grafie tez widac ze powinno smigac u ciebie na calego.

1699425[/snapback]

No bo śmiga na całego... nawet z AAx2 i AFx8... ale problem w tym ze jak zginę i wcisnę restart.. to restartuje sie komp zamiast misja :blink:

Jak przeszedłem misje bez zginięcia, to w momencie kiedy wcisnęłem zeby ladowalo nastepna... to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgi najlepiej rozwalać strzelając w ich baki z paliwem :) Ciężko se trafić ale da się. ukryj się gdzieś, poczekaj na czołg i jak się zatrzyma na chwilę, strzel mu prosto w kurek :) Czasem dostajemy panzerfsausta ale bardzo rzadko i trzeba sobie radzić snajperką, jak widać po tej grze nawet czołg można ustrzelić ze snajpy :) Ja właśnie jestem pod koniec gry i użeram się z czołgiem który nie ma kurka i nie wiem jak go załatwić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troszke i musze powiedziec , ze gra jest calkiem fajna ;] Trzeba sie duzo skradac bo jak wiadomo jestesmy snajperem... jezeli trafimy w krtan,serce,glowe to przeciwnik odrazu ginie i czasem jest slow motion ;] Gra ma bardzo male wymagania a graficznie jak dla mnie ladnie sie prezentuje  :-P

1690786[/snapback]

wiesz jak przejsc misje 3 || zadanie 3?? tam gdzie koleś siedzi w tej swojej norze... nic nie moge zrobić... łaże po tej planszy i nic sie nie dzieje... pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgi najlepiej rozwalać strzelając w ich baki z paliwem :) Ciężko se trafić ale da się. ukryj się gdzieś, poczekaj na czołg i jak się zatrzyma na chwilę, strzel mu prosto w kurek :) Czasem dostajemy panzerfsausta ale bardzo rzadko i trzeba sobie radzić snajperką, jak widać po tej grze nawet czołg można ustrzelić ze snajpy :) Ja właśnie jestem pod koniec gry i użeram się z czołgiem który nie ma kurka i nie wiem jak go załatwić :(

1718737[/snapback]

nadmundo podrzuc w jego okolice TNT i strzel

 

pomaga :)

 

a tak w nawiasie, co trzeba zrobic w trzeciej misji?

dzieki

Edytowane przez gobo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadmundo podrzuc w jego okolice TNT i strzel

 

pomaga :)

 

a  tak w nawiasie, co trzeba zrobic w trzeciej misji?

dzieki

1727632[/snapback]

Dzięki za radę, tak właśnie zrobiłem, grę skończyłem kilka dni temu, zajebista jest !

Niestety mam słabą pamięć do gier i nie kojarze już trzeciej misji, jak napiszesz dokładnie co i jak to będę mógł pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, tak właśnie zrobiłem, grę skończyłem kilka dni temu, zajebista jest !

Niestety mam słabą pamięć do gier i nie kojarze już trzeciej misji, jak napiszesz dokładnie co i jak to będę mógł pomóc.

1727817[/snapback]

misja to: EXTRACT THE AGENT

 

podaj mi nr gg, albo maila to screen'a przesle

 

dzieki

 

sorry, misja to THE FRENCH CAThEDRAL, a operacja EXCTRACT...

Edytowane przez gobo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o pomoc ! Operacja 3: Extract The Agent, Misja (chyba 3): Infiltrate The Square. 'Cel' mojej misji siedzi w piwnicy i nie wiem co mam zrobić ( w opisie mapy jest coś o zwłokach oficerów - ale co mam z nimi zrobić?)

Liczę na pomoc.

Z góry dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem. Świetna gra, pomimo licznych błędów zabawa była przednia. Szkoda że prawie nikt nie zauważył tej gry, tylko 2 strony topicu :blink:

A gdzie demo, mam na pale kupowac ? :blink:

Ale tworcy wiedza co robia... jak widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o pomoc ! Operacja 3: Extract The Agent, Misja (chyba 3): Infiltrate The Square. 'Cel' mojej misji siedzi w piwnicy i nie wiem co mam zrobić ( w opisie mapy jest coś o zwłokach oficerów - ale co mam z nimi zrobić?)

Liczę na pomoc.

Z góry dziekuję.

Przynieś ciało zabitego oficera do swojego agenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowałem się tą grą. Zainstalowana zajmuje 3,5 GB (coś koło tego). Załaczyłem, wszystko na full w 1024, wygładzania na x6 i x2, bloom off. I to co ujrzałem było archaiczne. Jeszcze TPP, można się przyzwyczaić jednak, battfield 1 lepiej wyglądał.

 

 

To tyle odnośnie grafiki. Sama gra, jak ktoś lubi takie dziwactwa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowałem się tą grą. Zainstalowana zajmuje 3,5 GB (coś koło tego). Załaczyłem, wszystko na full w 1024, wygładzania na x6 i x2, bloom off. I to co ujrzałem było archaiczne. Jeszcze TPP, można się przyzwyczaić jednak, battfield 1 lepiej wyglądał.

To tyle odnośnie grafiki. Sama gra, jak ktoś lubi takie dziwactwa !

Widzisz.. kazdy lubi co innego.. mnie np. BF nie urzekl, mimo swojej grafiki.. a Sniper Elite wg mnie wyglada w sam raz.. grafika nie jest na tyle kiepska, zeby odstraszac, a grywalnosc jest w porzadku. Przeszedlem (na poziomie Sniper Elite ;]) calosc jakis czas temu i ani przez chwile sie nie nudzilem.

 

A Ty sprawiasz wrazenie kogos, kto na rynku gier siedzi raptem kilka lat i ma typowe podejscie mlodocianych graczy.. gra wyglada brzydko to nie gram. Ja z grami zaczalem zabawe w 90 roku jeszcze na C-64 ;] Niejedna gra z tamtych czasow przebija swoja grywalnoscia dzisiejsze "(s)hity" mimo swojej przedpotopowej grafiki. Sam calkiem niedawno jeszcze przechodzilem sobie po raz kolejny UFO: Enemy Enknown.. nowe UFO nie umywa sie do piet orginalowi... wg mnie tylko zszargali dobre imie tej gry. Takich przykladow mozna by mnozyc, wiec pospisuje sie pod tym co napisal Outlander.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, może jestem już za stary, jednak gram we wszystko co jest na rynku. Będzie to już jakieś 10 lat. Peceta mam dłużej, jednak gry wtedy były na jednej dyskietce, więc nie warto wspominać. Tak jak mówie, możliwe, że to nie gry są złe, tylko moje podejście.

 

 

Szpilam przynajmniej dwie godziny dziennie, jednak nie powstał tytuł który mógłbym mnie zadowolić na dłużej, chyba każdy przez takie coś przechodzi -wcześniej czy później-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpilam przynajmniej dwie godziny dziennie, jednak nie powstał tytuł który mógłbym mnie zadowolić na dłużej, chyba każdy przez takie coś przechodzi -wcześniej czy później-

Oczywista sprawa.. ja tez juz mam wrazenie ze z tego wyroslem.. praktycznie zadne nowosci do mnie nie trafiaja, ale to wlasnie dlatego, ze nie maja tego czegos co mialy gry kiedys.. i nie byla to grafika. Nazywano to w tamtych czasach miodnoscia :) W tym roku z nowosci to gralem (tak, ze mi sie gra podobala, nie licze 5-10 minut spedzonych przy czyms co mi sie od razu nudzilo) w zasadzie tylko w GTA:SA, ktore wg mnie bylo bardzo dobre i wlasnie w Sniper Elite, ktore chetnie przeszedlem.

Dlatego nie gram nonstop, tylko sezonowo.. jak wyjdzie cos co mnie zainteresuje to potrafie zapomniec o porach dnia ;) ale przez wiekszosc roku nie gram w ogole albo odgrzewam jakies stare gierki (ostatnio Worms Armageddon sobie przeszedlem :>) lub tez gram w arcade'y typu Crimsonland czy Zuma Deluxe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] No i utknołem .. Fabryka podzielona na dwie części placem. Żeby pójść dalej muszę wysadzić dźwi ale jak to robie dostaje info że zabiłem cywili i koniec misji :/

Hey Fido skoro przeszedłeś to poradź mi bo niewiem co jest grane :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...