Skocz do zawartości
dylus

Sniper Elite: Berlin 1945

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby rozwalić drzwi bez strat w ludziach nastaw timer bomby na 4 min.

 

A tak przy okazji SE stało się moją ulubioną grą , ale stawiam ją zaraz za Operation Flashpoint. Można ją przejśc na wiele sposobów (mówię oczywiście o SE), No i gra multiplayer jest super !

 

Znacie może jakieś mody ? Lub sposoby na "podrasowanie" postaci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chlopaki mam poważnie głupi problem;] Normalnie pierwsza misja... Obiekt numer 3. Dochodze do Swoich niemieckich zołnieży i nic sie nie dzieje klikalem kazdy klawisz ale nic sie nie dzieje... Musicie mi pomoc;]

 

No własnie może mi ktoś podpowiedzieć jak wybrnąć z tej sytuacji

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka niesamowita :-P

Polecam

Możesz konkretniej ją polecić ??

Zdradzić gdzie ją kupić ?

Szukam kurna po necie i jedyne co znajduję to zapowiedzi i pinie userów. Ale skąd ją kurna wytrzasnąć, żeby pograć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "moich" 2 MM nie ma. Gały wywalili payace i tyle :blink:

Z tego zagramanicznego zaś, to kurna jakoś tak nie bardzo. Cena wyjdzie pewnie jakaś kosmiczna z wysyłką, a i języka nie znam na tyle, żeby zakupić do porządku :(

Nikt się nie chce pozbyć swojej ?

Nikomu sie jeszcze nie znudziła ?

Ludzie, no nie bądźcie tacy, pomóżcie kurna, plizzzzzzzzzz :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sniperów i mam pytanie odnosnie misji gdzie trzeba podłożyc dwa ładunki zegarowe w bazie paliwowej, a mianowicie co tam robić po kolei. Wykańczam po cichu dwóch sniperów i kilku innych rusków i podkładam ładunek między zbiornikami i nic , czekam i nic nie wybucha . O co chodzi w tej misji pomózcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłóż i idż do bunkrów. Tam poczekaj aż oficer otworzy sejf i kulka. zabierz papiery i wypad do miejsca rozpoczęcia misji. Pamiętaj by w bunkrach zanim przyjdzie oficer posprzątać ślady swojej działalności.

Chyba trzeba jeszcze jakieś sterowanie wyłączyć, zobacz na mapie.

Edytowane przez harryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłóż i idż do bunkrów. Tam poczekaj aż oficer otworzy sejf i kulka. zabierz papiery i wypad do miejsca rozpoczęcia misji. Pamiętaj by w bunkrach zanim przyjdzie oficer posprzątać ślady swojej działalności.

Chyba trzeba jeszcze jakieś sterowanie wyłączyć, zobacz na mapie.

 

Kurna ale to zagmatwane :0 ale powiedz mi jeszcze który ładunek podłozyc najpierw ten przy zaworach cz ten przy zbiornikach i którędy iśc do zbiorników i czy najpierw sprzątnąć ludków w bunkrze, pytam szczegółowo bo gierka jest po angielsku. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiorniki, zawory, bunkry (tam gdzie czołg), zabijaj kazdego kto wejdzie w drogę (z wyjątkiem oficera do momentu otwarcia sejfu) , posprzątaj ciała w bunkrze (jak je zobaczą mission failet)

A tak w ogóle patrz na mapę, masz tam wszystko zaznaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiorniki, zawory, bunkry (tam gdzie czołg), zabijaj kazdego kto wejdzie w drogę (z wyjątkiem oficera do momentu otwarcia sejfu) , posprzątaj ciała w bunkrze (jak je zobaczą mission failet)

A tak w ogóle patrz na mapę, masz tam wszystko zaznaczone

 

Jak podłoże bombe przy zbiornikach to nie moge podłożyc przy zaworach i o co tu chodzi czy ktos pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "moich" 2 MM nie ma. Gały wywalili payace i tyle :blink:

Z tego zagramanicznego zaś, to kurna jakoś tak nie bardzo. Cena wyjdzie pewnie jakaś kosmiczna z wysyłką, a i języka nie znam na tyle, żeby zakupić do porządku :(

Nikt się nie chce pozbyć swojej ?

Nikomu sie jeszcze nie znudziła ?

Ludzie, no nie bądźcie tacy, pomóżcie kurna, plizzzzzzzzzz :unsure:

Jak Jestes zainteresowany moge ci sprzedac fre sniper elite.

Dysponuje kilkoma sztukami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Jestes zainteresowany moge ci sprzedac fre sniper elite.

Dysponuje kilkoma sztukami

Dziękuję Ci, ale już dorwałem ta gierkę :)

Stary dobry znajomy mi ją odstąpił, jemu się niezbyt spodobała (na moje szczęście ;) )

Tak więc koniec "kłopotów" z elitarnym snajperem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna giera, trzeba tylko przymknąć oko na grafę ;) ... Właśnie przeszłem misję na dworcu - majstersztyk :>

 

Zgoda, gram cały grudzień i pewnie jestem dopiero w połowie, sporo jest tych misji. A potem od nowa na wyższym poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...