Skocz do zawartości
dylus

Sniper Elite: Berlin 1945

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy jestem w misji z francuska katedra i ciagle zabijaja mojego informatora OSS co zrobic zeby przejsc ta misje????????????????????????Gram na poziomie sniper elite

Heh.. z ta misja sie chyba najdluzej uzeralem. Tez gralem na poziomie Sniper Elite. Najpierw byly dziesiatki (no.. moze przesadzam, ale powyzej 10 bylo na pewno) prob oslaniania kolesia z tej wiezy, na ktora wchodzisz. Masz z tamtad ladny widok na ten budynek, z ktorego on wychodzi. Chowa sie z tego co pamietam za pomnikiem mniej wiecej na wprost od miejsca, z ktorego wybiegal.

Najpierw wypadaloby sciagnac kolesi, ktorzy wybiegaja chwile po nim, zeby mu w plery nie ladowali. Potem przeciwnicy wybiegaja z dwoch stron tego budynku i sporadycznie ze srodka. Proby zapanowania nad nimi z wiezy spelzy na niczym, mimo ze wszystkich wykanczalem dosc szybko (kilka lat z railem w lapie zrobilo swoje ;]). Nawet ladunki wybuchowe porozrzucalem w odpowiednich miejscach strategicznych, zeby pozniej z wiezy sciagnac kilku chlopa jednym strzalem. Ale i to na nic sie zdalo, wiec wpadlem na zwariowany pomysl zbiegniecia na dol zaraz po daniu sygnalu informatorowi.

Pozwolcie, ze przedstawie pogladowy rysunek taktyczny ;]

 

Dołączona grafika

 

 

Zawsze mi odradzali plastyke, wiec jest jak jest.. ale chyba wiadomo o co chodzi jak sie gralo ta misje.

Czerwona kropka oznaczylem miejsce, gdzie znajduje sie wieza w kosciele, z ktorej powinno sie misje normalnie zalatwic.

Niebieski punkt to miejsce, gdzie po wybiegnieciu chowa sie informator. Strzalki przedstawiaja kierunki nacierania wroga :)

Zielony punkt to punkt, z ktorego proponuje sprobowac ochraniac informatora. Ja tam sie wlasnie ulokowalem, odpowiednio dostosowujac sie do "infrastruktury" ruin i wyboistosci terenow, ktore sie tam znajduja, tak aby miec mozliwie duze pole do strzalu i za razem byc mozliwie chronionym przez ów "infrastrukture" ;) Z tej pozycji udalo sie chyba za 2 razem.

 

Mam nadzieje, ze dostatecznie jasno to przedstawilem, powodzenia B)

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.. z ta misja sie chyba najdluzej uzeralem. Tez gralem na poziomie Sniper Elite. Najpierw byly dziesiatki ...

Aleś się rozpisał. Pytanie jest tylko czy On dochodzi na wieże ? Czy ma mission failet bo spowodował alarm.

A swoją drogą bez problemu osłania się agenta z góry (nawet na sniper elite) i ma się wtedy piekny widok nalotu myśliwców, dlatego warto powalczyć z wieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ... grałem też na Sniper Elite i przeszedłem misję za pierwszym razem. Siedziałem na wieży. Najzabawniejsze jest to, że po wyjściu chłopka, rozwaliłem pościg przy wejściu do katedry. zaś sam agent zniknął mi z oczu. Do końca misji nawet nie wiedziałem gdzie on jest :D :D :D Po prostu odstrzeliwałem wszystkiemu co się rusza cztery litery :D

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam problem z gierką. Po włączeniu gra się zawiesza w pare sekund po ukazaniu się głównego menu. Intro działa poprawnie ale nie mogę poźniej nic zrobić... co najwyżej zrestartować kompa.

 

W pliku readme w sekcji "troubleshooting" napisali:

 

Issue:

The game crashes or freezes with certain combinations of hardware.

 

Systems that have particular motherboards, with the VIA KT266 chipset and an AMD processor, may crash or freeze when used with certain graphics cards.

 

Workaround:

There is currently no complete solution to this problem. However, in some cases changing the graphics settings in the game may resolve the issue.

 

Czyli, że to jest normalne i z niektórymi konfiguracjami gra po prostu nie działa i obecnie nie ma na to żadnego lekarstwa :P A ja wcale nie mam amd tylko P4 na i915P, grafika GeForce 6200 PCI-E.

 

Czy miał ktoś podobny problem?

Edytowane przez fdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z tą grą: w SP wszystko jest ok, ustawiam rozdzielczość 1600x1200 wszystkie detale na max i chodzi bez zająknięcia. Natomiast w MP pisze mi takie coś:Dołączona grafika

i o co mu chodzi z tą pamięcią, przecież na SP wystarcza to jaka różnica jest w MP??karta graficzna to GeForce 6600 GT AGP, :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może jak się dostać do bonusowej misji? Przeszedłem gierke na Sniper Elite, samolot odleciał a tu nic;) W misjach widze tylko że jedna jakaś jest ukryta.....

Może mi ktoś sejwa podrzuci z nią;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, problem.

Ostatnia misja, jedziemy na lotnisko, trzeba obronic ciezarowke z bomba i rozwalic 2 czołgi.

Z pierwszym sie udało (strzał we wlew paliwa). Drogi - nie ma beczki z paliwem ani wlewu. Nie reaguje na jednoczesna detonacje 3 TNT, granaty nic mu nie robią, przeszukałem całą mapę - moze jakis panzerfaust czy cos .. i nic ...

 

Help, zdaje sie ze to ostatnia misja, chce miec gre z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaguje na TNT;) wystarczy jeden ładunek dokładnie zdetonowany, ja podkładałem chyba tam blisko mostku, tam gdzie zwrot robil i chwile w miejscu stał.

 

Co do bonusowej.... nie mam jej podświetlonej, nie ładuje się ;( Ktoś może wie chociaż co w niej jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Ci sie nie uruchamia bonusowa, u mnie mimo tego ,że niepodświetlona załadowała się bez problemu. Trzeba dotrzeć do agenta i osłaniać go w budynku aż nie zniszczy dokumentów i następnie wrócić z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto może mi podać, jaki pliki odpowiadają za sejwy i gdzie one się znajdują?

Głowy nie daje bo nie sprawdzalem ale sądząc po rozszerzeniach to w katalogach typu D:\Sniper Elite\Prof\BE25131CE5F8FB2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem w 3 misji - część 'exfiltrate the square' to jest ta zaraz po slynnej katedrze francuskiej gdzie trzeba uciekac a gra doradza zeby zastawiac granaty na drutach. moj problem jest taki ze jak juz chowam sie do mojej kryjowki, wczolguje sie tam do tej nory gdzie mam przeczekac poscig i zaraz przybiega banda niemcow i dranie wzucaja mi przez szpare granat no i po mnie :/ probowalem:

- ponastawiac tych pulapek gesto gdzie sie da i czas pozwoli

- zaczaic sie i odstrzelic im dupska jak nadbiegna ale to na nic bo w tej misji sa oni konkretnie wkur#$@#% i skuteczni jak dzikusy no nic nie moge zrobic z nimi

 

poradzcie cos, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie a może ktos podpowiedziec coś o misji gdzie mam sprzątnąć 3 motocyklistów, jak wpadam do bramy rozwalam ludków w bramie i motocykliste potem wracam na trase drugiego i mision falied. No próbuję już któryś raz na początku to czekałem na niego przed brama i lece do drugiego i to samo.Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie a może ktos podpowiedziec coś o misji gdzie mam sprzątnąć 3 motocyklistów, jak wpadam do bramy rozwalam ludków w bramie i motocykliste potem wracam na trase drugiego i mision falied. No próbuję już któryś raz na początku to czekałem na niego przed brama i lece do drugiego i to samo.Pomóżcie

a mozesz mi pomoc z moim problemem? post nad twoim, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna pozałatwiać ich za pomocą bomb pułapek lub z wiekszej odległosci, zgodnie z trasą i czasem ich przejazdu wyrysowaną na mapie. Co do misji powyżej, ja schowałem się pod czołgiem i powystrzelałem wszystkich nadbiegajacych wrogów -a potem do kryjówki, chowając się za kawałkiem muru opartym o sciane. Skonczyłem już grę (najdalszy strzał w głowę -1007m hehe), obecnie gram w multi, jakby ktoś miał jakies problemy albo miał ochote pograć to piszcie -pozdro :)

Edytowane przez LeatherFace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

da sie wszystko sie da karabin to nie kalach i niema efektywnego zasiegu do 400 m :P

 

Tak pzoatym to gra naprawde fajna ale te plansze jakies takie słabe ;/ I to wykonanie achh odpadłem w drugiej misji ;/

 

Gdyby ta gra była robiona na havocu i miala duuże plansze pełne budynków z których cele można by było sciagać ... marzenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giera rewelacja ale faktycznie te plansze..ehh jakis taki niedosyt czuje, ze nie moge wejsc do budynku, walnac kogos na ulicy itd. mocno ograniczone pole manewru. sama jakosc grafiki, mimo ze faktycznie nie jest rewelacyjna (delikatnie mowiac) wogole mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plansze tylko pozornie są monotonne, pozniej jest nieco lepiej (dworzec, wieża katedry, baza z paliwem) -na szczescie gra nadrabia to klimatem i konstrukcją misji które są naprawde wciagające -do niektórych budynków da sie wejsc ! Z biegiem czasu dostajemy tez coraz lepszy sprzęt snajperski - a strzał 1007m miał miejsce w ostatniej misji, jak tam dojdziecie to zobaczycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy jestem w misji z francuska katedra i ciagle zabijaja mojego informatora OSS co zrobic zeby przejsc ta misje????????????????????????Gram na poziomie sniper elite

 

najlepiej wloncz tą misje od nowa i biegnij jak najszybciej do tej katedry i po schodach na górę

 

Oni go wtedy nie zabijają :)

Autko_moje.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ! potrzebuje pomocy!!

 

jestem w misji w jakiejś fabryce i mam wysadzić wejscie

 

jak wysadzam pisze mission failed

 

too many civilians lives were lost

 

 

!! POMOCY BŁAGAM

 

BŁAGAM POMÓRZCIE

 

PRÓBOWaLEM JUSH WsZYSTKO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...