Skocz do zawartości
dylus

Sniper Elite: Berlin 1945

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zapowiada się miodna ale ... no właśnie zawsze jakieś "ale".

Ta dwójka: producent-Rebellion i wydawca-Wanadoo mają duże doświadczenie w obiecywaniu cudów i robieniu gier ... powiedzmy przeciętnych :(

 

EDYT: Hmm na gry-online piszą że wydawcą ma być Ubisoft .. Jeśli tak to jest nadzieja że jednak będzie niezła gra ...

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam taką nadzieję że gra będzie miodzio nadzieje takie mam po grze iron storm gdzie dość ładnie ona wyglądała martwią mnie tylko ciągłe zmiany daty premiery gry ale chyba warto czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Thiefa z Medal of Honor - zapowiada się świetny tytuł, oby tylko nie spaprali tematu. Grafika nie poraża, ale to nie problem. I niezły jest motyw, jak snajper celuje w granat, który żołnierz ma przy pasku.

 

Gdyby jeszcze wydali ją po angielsku... :gitarzysta2:

 

Martwi mnie tylko jedno: pod koniec jednego z trailerów wśród dostępnych platform widać PSX (to samo na oficjalnej stronie). Mam nadzieję, że nie uproszczą gry żeby dostosować ją do pierwszego soniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wlasnie tylko kilkadziesiat minut temu :P , hmmm myslalem ze to tylko gra snajperska itp a tu widze ze jest stealth , grafika taka sobie ale co tam , moze byc fajne

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troszke i musze powiedziec , ze gra jest calkiem fajna ;] Trzeba sie duzo skradac bo jak wiadomo jestesmy snajperem... jezeli trafimy w krtan,serce,glowe to przeciwnik odrazu ginie i czasem jest slow motion ;] Gra ma bardzo male wymagania a graficznie jak dla mnie ladnie sie prezentuje :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet niezla , byla by dobra gdyby ten system poruszania nie byl taki sztuczny , ale tam i tak sie czolga przez 90% czasu :) , wiec praktycznie nie ma to znacznia graficznie mogla by byc troche lepsza , te kamery z kuli jak kogos trafia wymiataja :D

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

grafa srednia , na razie zadnych bledow nie zauwazylem , ai wroga jest dobre i gra nie jest linearna jak w tego typu produkcjach , mapy sa nawet rozbudowane , ogolnie dobra gra ale musze wiecej w nia pograc zeby ja ocenic bo jedna misja to za malo

 

ai jest po prostu , to trzeba zobaczyc , zalatwilem jednego goscia , jego kumpel to zauwazyl i oddal serie w kierunku z jakiego padl strzal , wdalem sie z nim w strzelanine , i gosc jak to w grach bywa ze chowa sie za rogiem a potem wychyla zrobil tak raz , myslac ze wychyli sie znowu czekalem aby oddac strzal w to miejsce a ten skubaniec oblecial kilka budynkow , tak aby mnie zajsc i rzucil granat , zginelem lol albo goscie w czolgu zobaczyli mnie widzac ze nie dadza rady wjechac czolgiem wyskoczyli z niego z pepeszami na mnie , lol , albo widzac ze pierwszym razem gdzie czolg wjedza myslalem ze bedzie tak za drugim , deko sie zdziwilem jak nie wjechal tam gdzie w pierwszej misji :) tylko wybral inna droge , naprawde przyjemnie sie w to gra :)

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest pyszna ! Czekałem na nią odkąd przeczytałem pierwszą zapowiedź i się doczekałem w końcu (zupełnie niespodziewanie). Gra spełniła moje oczekiwania. Od wczoraj testuje pierwszą misję (misje są długie z tego co widzę) i jestem pod wrażeniem. Gram na hardzie (tryb "Sniper Elite"). Podoba mi się AI, tak jak już ktoś wspomniał, przeciwnik autentycznie myśli ! Zachodzą od tyłu, rzucają granaty, kombinują, są cały czas w ruchu, nie stoją i nie czekają aż ich zabiję. W tej grze nie ginie się od jednej kuli, trafiony w nogę przeciwnik kuleje i zwiewa. Kapitalny jest bullet time, wykonany fachowo jak w słynnym Max Payne. Normalnie uczta dla oka ! Do tego dochodzi naprawdę śliczna grafika i super zoptymalizowany silnik, u mnie gra leci stale w 100 fps z AA i Anizo. Oczywiście grafika nie jest taka jak w HL2 czy Far Cry, ale mnie się podoba i zupełnie wystarcza. Teraz rzecz najważniejsza czyli klimat. Zruinowany Berlin wykonany jest bardzo ładnie i szczegółowo, wszędzie słychać wrzaski, strzelaninę, niebo przeszywają bombowce, po ulicach jeżdzą czołgi wroga i nasze, czuć wojnę na kilometr. Śliczne jest niebo w tej grze. Generalnie jest to skradanka, coś jak MoH, CoD + Splinter Cell. Tak pewnie będzie wyglądać w przyszłości MGS4. No dobra, zmykam pograć póki mam czas.

 

Plusy:

 

:arrow: grafa

:arrow: niskie wymagania

:arrow: klimat

:arrow: bullet time

:arrow: AI

:arrow: grywalność

 

Minusy:

 

:arrow: ciut niedopracowane poruszanie

:arrow: niewidzialne ściany

:arrow: konsolowa klawiszologia

 

I jeszcze troszkę moich screenów:

 

screen 01

screen 02

screen 03

screen 04

screen 05

screen 06

screen 07

screen 08

screen 09

 

Wstępnie oceniam grę na 9/10

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez masz takie dziwne chodzenie , jakby sie slizgal ale to tylko czasami jak np podchodzi sie pod cos pod gore i sa sciany obok , realizm to mnie rozwalil w drugiej misji , gdzie musisz oddawac strzaly zsynchronizowane z wybuchami pociskow artyleryjskich , czasami jak ranisz goscia to wije sie w konwulsjach przez kilkanascie sekund , gram na sniper elite i mam wylaczone instant binoculars/scope , lepiej sie tak gra i nie uzywam save'ow , raz trafilem goscia , ranilem go upadl , a jego kumpel podlecial i wzial go na plecy i razem z nim odbiegl w bezpieczne miejsce , takie smaczki czynia ta gre naprawde grywalna , niezle zaskoczyla mnie ta gra , daje 9/10 bo dev'si wykazali sie kreatywnoscia , a niewidzialne sciany na koncach map musza byc , bez nich dali by blokade i wyszlo by na to samo nie wspominajac ze nie jestesmy sami na mapie i czesto tocza sie walki miedzy czolgami rosyjskimi i niemieckimi

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

730 --> Dokładnie mam to samo z chodzeniem, przypomina mi to ślizganie się samochodów na lodzie :) Ale to tylko przy podchodzeniu pod górkę. Nieprzeszkadza to bardzo. Co to znaczy że masz wylaczone instant binoculars/scope bo nie sprawdzałem tej opcji ? Ja używam sejwów bo nie jestem jakiś gierkowy wymiatacz, ale też gram na sniper elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze nie mozesz przelaczyc sie w 1 sek z lornetki na scope w karabinie , ze jak bedziesz chcial uzyc lornetki to bedzie musial najpierw schowac karabin a nie jak to jest default ze masz lornetke i od razu przelaczasz sie na scope trzymajac bron w reku

 

nie uzywam save'ow a jesli juz to staram sie uzywac jak najmniej , bo to psuje atmosfere , z save'ami nie ma tego dreszczyku emocji , to nie jest gra ze w 10 sek wybijesz wszystko

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze nie mozesz przelaczyc sie w 1 sek z lornetki na scope w karabinie , ze jak bedziesz chcial uzyc lornetki to bedzie musial najpierw schowac karabin a nie jak to jest default ze masz lornetke i od razu przelaczasz sie na scope trzymajac bron w reku

 

nie uzywam save'ow a jesli juz to staram sie uzywac jak najmniej , bo to psuje atmosfere , z save'ami nie ma tego dreszczyku emocji , to nie jest gra ze w 10 sek wybijesz wszystko

1694495[/snapback]

To ja jednak zostanę przy szybkim przełączaniu :) A co do sejwów to też się staram jak najrzadziej, zwłaszcza że po kilku sejwach na hardzie, cofają nam punkty w statystykach. Sejwuję gdy czuć że za chwilę będzie gorąco, o czym zresztą informuje nas gra :) Albo jak uda mi się fuksem rozwalić kilku przeciwników bez utraty zdrowia. Zresztą mogę grać bez sejwów ale wtedy jedną misję robiłbym cały dzień, a niestety nie mam na to czasu :( Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z ta gierka i troche mnie on denerwuje. Kiedy odpale gre jest wszystko OK ale po 5 minutach gry dzwiek zaczyna piszczec i wywala mi bluescreena i konieczny jest reset :angry: czy jest ktos kto moglby mi pomoc?

 

aha...

procek Athlon 64 3200+

grafika Sapphire X800GT 256MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kooz - zainataluj nowe steorwniki, a jak nie pomoze to najlepiej windowsa i sterowniki - ja mialem rozne problemy i format mnie t\ratowal.

 

Pytanie: jest multi w tje grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakręciłem trzy krótkie filmiki z gry prezentujące głównie bajerancki bullet time. Jakość taka sobie, w realu grafa wygląda doskonale, wszystko ostre jak żyleta i bardzo płynnie chodzi. Widać że przez te lata oczekiwania, programiści nie próżnowali.

Zapraszam do oglądania :)

 

Sniper Elite - Bullet Time

Sniper Elite - Rambo

Sniper Elite - Bullet 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...