Skocz do zawartości
dylus

Sniper Elite: Berlin 1945

Rekomendowane odpowiedzi

hej ! potrzebuje pomocy!!

 

jestem w misji w jakiejś fabryce i mam wysadzić wejscie

 

jak wysadzam pisze mission failed

 

too many civilians lives were lost

!! POMOCY BŁAGAM

 

BŁAGAM POMÓRZCIE

 

PRÓBOWaLEM JUSH WsZYSTKO!

Masz wysadzić ale po pewnym czasie ;). Mówią żeby postawić bombę czasową z zapalnikiem i trzeba to ustawić na...chyba 4 minuty, już nie pamietam. Teraz sobie czekamy spokojnie aż tyle czasu minie, bomba wybucha i jest wszystko oki. Masz mission failed bo wysadzasz od razu a w środku są cywile którzy "jakoś" muszą się wydostać i musisz dać im na to czas...IMO głupota ale tak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wysadzić ale po pewnym czasie ;). Mówią żeby postawić bombę czasową z zapalnikiem i trzeba to ustawić na...chyba 4 minuty, już nie pamietam. Teraz sobie czekamy spokojnie aż tyle czasu minie, bomba wybucha i jest wszystko oki. Masz mission failed bo wysadzasz od razu a w środku są cywile którzy "jakoś" muszą się wydostać i musisz dać im na to czas...IMO głupota ale tak trzeba.

 

DZIĘKUJE CI BARDZO!!!!!!

DZIĘKI zaraz spróbuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problemik

instalator wywala mi ze mam za malo miejsca na dysku (mam 16gb a ten pisze ze trzeba przynajmniej 1mb :lol: )

jakims cudem 2x udalo sie wlaczyc instalke jednak na ktoryms tam procencie postępu (losowo) wyskakuje parametr niepoprawny i disk full :lol:

o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam problem, związany z multiplayerem -zakładam (create) grę DM, ustawiam wszystkie opcje, rozpoczynam mapę...i nic. Nikt nie wchodzi na pokój, czekam, czekam i nic...nie wiecie co to moze byc ?

Moze firewall blokuje, albo jesli masz router to trzeba forwardowac porty uzywane przez gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem mam tnt bo zgarnąłem go z namiotu ale nie umię go wybrac z posiadanych broni no i stoje na 2 misji...

 

dla wszystkich z tym samym problemem. naciskamy klawisz "i" pojawia sie nam nasze inventory (wyposazenie) i wtedy naciskamy klawisz "." lub "," kropka lub przecinek :) przesuwa nam to wyposazenie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze są trzy tryby: single, LAN i multiplayer. Ten ostatni dzieli się na: deathmach, team deatchmach i assassination. Nie wiem na czym polega ten ostatni tryb. Mam udupione łącze i nie mogę póki co grać sieciowo, pobiegałem sobie tylko samotnie po tych multi mapkach i powiem że bardzo ciekawie to wygląda. Bronie są różne, ale chyba najciekawiej gdy wszyscy będą latać ze snajperkami :) Jest na tych mapach dużo fajnych zakamarków i dużo otwartej przestrzeni. Mapy są ogromne. Nie mogę się doczekać jak mi ruszy łącze !

 

Jedna z map do deathmacha

A to inna mapka, też fajna

Nadmudo jak jak jeszcze grasz w gre to powiedz mi co trzeba zrobic w misji z naukowcami sa 3 cierzarowki rozwalam je i pisze ze oficer spalil dokumenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...