Skocz do zawartości
MarioWRC

Fsb Ma Byc 800 Jest Zaledwie 200

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem nowy procek P4 3.0 GHz i ma miec FSB 800 a ma tylko 200 czego to jest przyczyna ? Plyta glowna obsluguje takie FSB. Plyta nazywa sie Gigabyte GA-8IPE775-G. To nsamo mam z RAM'em kingston powinien miec 400MHz a ma tylko 200 MHz. Jak to zrobic zeby bylo wszystko na maxa ?

Edytowane przez MarioWRC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem nowy procek P4 3.0 GHz i ma miec FSB 800 a ma tylko 200 czego to jest przyczyna ? Plyta glowna obsluguje takie FSB. Plyta nazywa sie Gigabyte GA-8IPE775-G. To nsamo mam z RAM'em kingston powinien miec 400MHz a ma tylko 200 MHz. Jak to zrobic zeby bylo wszystko na maxa ?

1528768[/snapback]

tak ma byc.

4x200 masz 800, w przypadku ramu 2x200 masz 400Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaaaaaaaaa

to moze ja tez mam :OOOO jupiiiiiiiiiiiiiiiii

 

:smile2:

 

dobra

 

masz wszystko ok... tak ma byc.

teraz sprawdz na ile ci sie procek kreci :)

1529129[/snapback]

do czego ty go namawiasz :blink:

chłopak nie ma pojęcia co to fsb teraz usłyszał "podkręć go" i zaraz jak byk będzie nowy temat "kupiłem procesor pentium xxxx do ilu mogę go podkręcić?" "albo czy mój procesor da się podkręcic?" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha ROTFL

Wydaje mi sie że kolega chciał rozśmieszyć pozostałych forumowiczów. Nie wierzę, żeby ktoś kto zarejestrował się ponad rok temu na forum nie wiedział takich rzeczy...

No MarioWRC, niezły żart, udało Ci się :D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...