Skocz do zawartości
Gość

Gf6800,6600,5900,itd.-freezy,zacinki,problemy

Rekomendowane odpowiedzi

W RT sa 2 opcje w zakladce Power User:

Nvidia/overclocking/disableinternalclocktest

Nvidia/overclocking/enableperflevelforcing

 

1sza pomija komunikaty o bledzie zegarow, 2 wymusza tryb 3d, czyli 0 zwalniania :)

 

U mnie freezy byly, przy AGP fastwrites, proponuje wylaczyc i krecic dalej, i nie przekrecic, bo po pewnej wartosci wyniki sie juz tylko pogarszaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze fast writes ma byc wylaczony to juz wiadomo od dawna....

co do mojego krecenia( powyzej) musailem powrocic do biosu normalnego poniewaz ten bios (rev 2) sa z nimi powazne problemy(krzaki odrazu na monitorze po uruchomieniu compa)

Teraz mam 1.3v w 3d i 1.1v w 2d i bios normalny 6800le, zegary z pozniomy biosa nie krecone...no i znowu mam problemy z podkrecaniem....dzis poprobuje Twoj mnap86 sposob i zobaczymy co bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie przerobiłem hex editorem bios, ustawiałem wszystkie napiecia na 1,3v i teraz wszystko ładnie śmiga bez przycinek, widać że podkręconej karcie brakowało prądu, tylko dziwi mnie to że kiedyś przy podkręceniu pamięci zwiększała się częstotliwość zaciachów, teraz pamiatki podkręcone i zaciachów brak a przecież to tylko napięcie gpu a nie ramu, ale mniejsza o to ważne że jest dobrze bo juz sie przygotowywałem do zmniany płyty głównej

 

ps. oczywiście fastwrite mam wyłączone w biosie płyty, bo z włączonym to już na 386mhz miałem artefakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mielsicie keidys problem ze po wysokim podkreceniu karty computer sie resetuje? wiem wiem ze to brzmi lemaerskie bo pierwsza skojarzenie ktore przychodzi to slaby zasilacz i wlasnie tak myslalem ale slysze od niektorych ze to kolejny objaw freezow. akurat niedawno mialem ok 420/915 na karcie to jest dosc drednim wynikiem na 1.3v (3dmark03 mi pzreszedl na ~436/936)

ustawilem takie niskie zegary bo zegar na gpu wracal do 300 i pewnego arz jak wlaczylem 3dmarka to na 4 tescie(mother nature) resetuje sie(kilka razy dokaldnie na tym!) i wlacza sie windows ponownie to po zaladowaniu sie do ramu Powerstripa(do OC zegarow uzywam) i roneiz sie resetowal! (a pzreciez niskie ustawienia zegarow). musialm wejsc do trybu awaryjnego i usunac program.

 

Czy to klopot zasilki czy kolrjny objaw freezow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki leciutki off-topic:

Czy po odblokowaniu potokow nie powinno mi wykrywac karty jako 6800GT? Gdzies czytalem, ze przy 16/6 wlasnie powinno, a dalej mi pokazuje jako 6800LE.

 

Pozdrawiam,

sthEn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki leciutki off-topic:

Czy po odblokowaniu potokow nie powinno mi wykrywac karty jako 6800GT? Gdzies czytalem, ze przy 16/6 wlasnie powinno, a dalej mi pokazuje jako 6800LE.

 

Pozdrawiam,

sthEn

a dlaczego sadzisz ze powinno?? przeciez karta jest pomprostu identyfikowana poprzez wpis w biosie, a nie ile potoków jest odblokowanych..masz po prostu wpisane ze ma 6800LE i juz..

 

mozesz to sobie zmienic w riva tunerze i nawet mozesz sobie zaznaczyc aby Ci wykrywało jako ULTRE...ale powiedz mi po co?? a po drugie zawsze daleki bylem od nazywania nawet swojej grafy (6800 @16,6) grafa 6800GT...bo wcale nie masz GT tylko 6800 z 16 potokami i 6 verteksami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to ze mi strasznie zalezy, po prostu slyszalem (widocznie z niewiarygodnych zrodel) ze powinno wykrywac jako wyzszy model po odblokowaniu potokow. No coz, moj blad.

Swoja droga, gdzie w RivaTunerze to zmienic?

 

Pozdrawiam,

sthEn

 

EDIT. Dobra, znalazlem sam :)

Edytowane przez sthEn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmodyfikowałem bios ustawiłem na sztywno traktowanie na 411 i dałem na stałe 1.3v grałem juz w wszystkie gry które powodowały freezy i jak narazie spokój temeratura w ide podskoczyła o dwa stopnie (40c) także nie jest źle, a przede wszystkim bezstresowa gra, mam nadzieję że problem zaciachów minął bezpowrotnie

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problemy na moim Galaxy 6600GT Ultimate pod AGP. Mianowicie Warhammer40k: Winter Assault, tnie mi się bardziej niż na poprzedniej karcie - radku 9600pro. Tak jakbym miał połowę FPS-ów z radka. 6600GT podkręcony na 590:1200. Próbowałem odkręcać dawać, Vsync, wyłączać FW, Sideband Adressing, detale na min. i nie ma różnicy... Czy ta gra po prostu się tak tnie na nvidii, czy co? Używam NGO NVIDIA Optimized Driver v1.8212.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw fabryczne zegary karty(w ogole najlpeij zjedz do 500/1000) i zobacz czy niskie fps wystepuja jeszcze. Jesli tak to czy:

-inne gry podobnie tna?

Jesli nie to sporbuj jeszcze arz zaintalwoac gre i zobacz

Jesli tak to albo masz syf na compie albo stare sterowniki do ati(nie do konca skasowane) sie gryza z tymi od nvidii albo masz mega freezy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak generalnie to jest to jedyna gra, w której takie coś występuje... Inne gry się tak nie tną, chociaż czasem zdarzy się jakieś przystopowanie, ale to na baardzo krótki okres. Drivery ATi odinstalowywałem DriverCleanerPro, i chyba powinno być w porządku. Dla pewności zrobię niedługo formata, ale na razie da się grać we wszystko, prócz tego nieszczęsnego Warhammer40k... Sterowniki zmeniałem trzy razy i aktualnie jadę na najnowszych XTreme-G. To chyba jednak wina, tego, że po zainstalowaniu karty nie włączylem takiego kreatora ustawień grafiki, i może coś tam się buntował. W każdym razie dziś go odinstalowałem i w najbliższym czasie nie zainstaluję :P Reszta działa bardzo dobrze.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. (pierwszy raz na tym forum jako użytkownik)

 

Jest tak: Mam MSI5900XT i podczas testu 3DMark03, zdaża mi się zauważyć artefakty. Występują one w Troll's Lair i Rag Troll, przy czym w tym pierwszym nie zawsze. Są to cienkie kreski przez około 1/3 ekranu, w Rag Trollu pokazują sie pod sam koniec, kiedy ostatni brzydal zalicza poziom podłogi. Próbowałem różnych wersji 3Dmarka od 3.1.3. do 3.6.0., jechałem na różnych sterownikach od 53.03 do 66.93 i zawsze coś. Przy zegarach fabrycznych i przy podkręconych, w przypływie desperacji skręciłem zegary karty do minimum - to samo. Nie jest to dla mnie sprawa życia i śmierci, ale nie daje mi spokoju, chcę wiedzieć DLACZEGO? mur.gif Ma ktoś jeszcze coś takiego? Ktoś ma pomysł co może być przyczną?

 

moja konfiguracja: P4 2.8, 1GB RAM, wspomiana MSI 5900 XT VTD 128, dysk 80GB SATA, dwa napędy optyczne, zasilacz Hiper 480W, Windows XP SP2 (problem występuje przy DX9.0 b i c), wyniki w 3dmarku w normie, 5300-5700, zależnie od zagarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. (pierwszy raz na tym forum jako użytkownik)

 

Jest tak: Mam MSI5900XT i podczas testu 3DMark03, zdaża mi się zauważyć artefakty. Występują one w Troll's Lair i Rag Troll, przy czym w tym pierwszym nie zawsze. Są to cienkie kreski przez około 1/3 ekranu, w Rag Trollu pokazują sie pod sam koniec, kiedy ostatni brzydal zalicza poziom podłogi. Próbowałem różnych wersji 3Dmarka od 3.1.3. do 3.6.0., jechałem na różnych sterownikach od 53.03 do 66.93 i zawsze coś. Przy zegarach fabrycznych i przy podkręconych, w przypływie desperacji skręciłem zegary karty do minimum - to samo. Nie jest to dla mnie sprawa życia i śmierci, ale nie daje mi spokoju, chcę wiedzieć DLACZEGO? mur.gif Ma ktoś jeszcze coś takiego? Ktoś ma pomysł co może być przyczną?

 

moja konfiguracja: P4 2.8, 1GB RAM, wspomiana MSI 5900 XT VTD 128, dysk 80GB SATA, dwa napędy optyczne, zasilacz Hiper 480W, Windows XP SP2 (problem występuje przy DX9.0 b i c), wyniki w 3dmarku w normie, 5300-5700, zależnie od zagarów.

czy tylko w 2003?? czy inne gry, 3dmarki itp chodzą ok?? jesli w grach wszytsko ok to moze po prostu wina 3dmarka?? ja bym sie wtedy nie przejmował..a moze sprobuj jeszcze nowsze stery?? cos z 7*.**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko w 2003?? czy inne gry, 3dmarki itp chodzą ok?? jesli w grach wszytsko ok to moze po prostu wina 3dmarka?? ja bym sie wtedy nie przejmował..a moze sprobuj jeszcze nowsze stery?? cos z 7*.**

W grach żadnych problemów. Chyba, że przekombinuje z zegarami. Jeśli chodzi o serie 7 to da się zaobserwować katastrofalny spadek wydajności, 10-15%. Te stery są dla kart nowszej generacji wspierającej DX9.0c i inne bajery (tak mi się wydaje). 3Dmarku01 czasami w tym teście a'la Matrix coś tam mrygnie nie tak jak powinno ale też raczej tylko jak podkręcepowyżej granicy rozsądku. 3DMark05 nie używam bo mnie frustruje. 2,3 fps w porywach do 5. Jest to ewidentnie sprawa futuremarku.

 

Nieważne, zostawmy to.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze.

ostatnio daly mi sie we znaki freezy i to niebyle jakie bo z resetem :( . po ponownym uruchomieniu kompa wyskakuje ten smieszny monit i info ze to z winy sterownika karty, zmienilem wiec na chyba najnowsze 8198 i znow to samo. Fastwrite oczywiscie wyłącznone, ale mam dylemat co do "sideband addressing", bo rivatuner pokazuje ze jest ON,a power strip ze off, to juz niewiem jak jest :( a w biosie mobo niemam mozliwosci wyłączenia tego ustrojstwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno kupilem karte Leadtek Winfast A6600GT 128MB AGP.Mam plyte glowna DFI Lanparty UT nF3 250GB na chipsecie nForce3 250GB.Wszystko podlaczylem i wydawalo mi sie ze wszystko jest OK ale do czasu.Potem zaczyly sie jazdy czyli zawieszki komputera w 3D markach (Demo) lub grach (MOST WANTED,FARCRY) wiec zaczalem kombinowac.Przewertowalem forum i probowalem wszystkiego...wylaczylem Fast Write,zaistalowalem sterowniki do MoBo i Grafy wedlug schematu: stery od MoBo bez GART->stery do grafiki(testowalem 77.77 ze strony Leadteka i 81.98 ze strony nVidii)->sterownik GART.Wydawalo mi sie ze wszystko zaczelo chodzic jak nalezy ale pozniej okazalo sie ze sa zonki.Zaczalem zwiekszac napiecie dla AGP ale tez to nic nie dalo.Dokladnie wczoraj odinstalowalem sterwnik GART (byl w wersji 4.40 bo korzystalem ze sterownikow do nForce3 ze strony Guru3D mix 6.xx) i zainstalowalem sterownnik GART w wersji 4.36 WHQL ktory mozna znalezc w paczce sterownikow do nForce3 v5.10 ze strony nVidii i o dziwo wszystko zaczelo chodzic :) Zostawilem na noc demo loop 3DMark2003 i rano komp chodzil wiec edmo sie krecilo cos kolo 6h,potem zostawilem demo loop 3DMarka 2001SE na jakies 6-7h i tez nic sie nie zawieszalo a w obu tych testach wczesniej notowalem zwisy.Wydaje mi sie ze u mnie problem robil sterownik GART w wersji 4.40 bo jak widac na wersji 4.36 wszystko smiga i mam nadzieje ze tak pozostanie.

 

Oto jakie mam ustawienia:

-sterownik GART v.4.36 WHQL

-Fast Write wylaczone w BIOSie

-napiecie AGP 1.50v

-taktowanie AGP 67MHz (zamiast 66MHz...o dziwo poprawia stabilnosc)

-napiecie nForce3 1.60v

-AGP Aparature Size 128MB

-sterownik 81.98 ze stronki nVidii

-karta chodzi na taktowaniach 525/1000MHz ze standardowych 500/900MHz

 

Mam nadzieje ze to komus pomoze :)

Pozdrawiam!

Edytowane przez Klosiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto jakie mam ustawienia:

-sterownik GART v.4.36 WHQL

-Fast Write wylaczone w BIOSie

-napiecie AGP 1.50v

-napiecie nForce3 1.60v

-AGP Aparature Size 128MB

-sterownik 81.98 ze stronki nVidii

-karta chodzi na taktowaniach 525/1000MHz ze standardowych 500/900MHz

 

Mam nadzieje ze to komus pomoze :)

Pozdrawiam!

ja mam gart w tej wersji i sie freezuje :(( na ostatnich sterach ze storny nvidia

 

zladowalem oryginaly od karty - asus (riva tuner podaje 71.24) i jest 100% lepiej (jednak freez jest). ale wdaje mi sie ze temp mi wzrosla o 2C w idle

 

a wiecie moze jak odpalic 3d marka z ustawieniami oc - mi zawsze gpu spada do ustawien nominalncyh jak chce go odpalic grrr...

nie wiem czemu....

 

zaladowalem starszy gart , ustawilem na stale w biosie agp 8x. wlaczylem FW i jak narazie jest spox. testuje dalej

 

wszystkie probelmy rozwiazal gart z plyty do asusa - jest to ta sama wersja co na stronie nvidia ale ta od nvidia sie tnie i chrzani, a ta od asusa chodzi jak zloto ????FW mam na on SB tez na on i wszystko smiga!!!!

Edytowane przez adam1004a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że problem występuje nie tylko na NF3. Znajomy ma następującą konfigurację:

Gigabyte 6600 GT na AGP 8x (ten z silent pipem)

ASRock P4S55FX - to jest na SiS 655FX

celeron 2.66, 2x512 MB Kingstona na Elixirach, zasilacz Modecom 400W (Feel niestety).

 

No i problem, czyli nieszczęsne freezy występuje. Trwają z reguły nawet i 10 sekund. Zarówno na sterownikach 77.72 jak i 82.12. Do tego na początku miał około 2500 punktów w 3D Marku 2005, a w międzyczasie kombinowania i próbowania różnych wersji sterowników wynik spadł do 1400 punktów :blink: Do tego gdy karta chodziła na 500/560 zdarzały się artefakty. Przy taktowaniu pamięci na 504 (mniej się nie da) artefaktów przynajmniej nie ma, ale freezy jak były tak są. W sumie muszę powiedzieć, że chyba kiedyś takich problemów z komputerami nie było...

 

mam podobnie i juz nie wiem co zrobic...poczatkowo karta smigala bezproblemowo...problem pojawil sie jak przeinstalowalem stery na inne kilkakrotnie...w 3dmarku ilosc klatek w poszczegolnych testach spadla o ponad polowe....dziwna sprawa z tymi geforce-ami...niepodobno zebym musial na nowo system postawiac przy kazdej zmianie sterow(driver cleanerem tez czyscilem i to samo...za cholere nie chce pomagac..niby 6600 a chodzi jak 5500 :(()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozwiazalem swoj problem - teraz nie mam freezow nawet na najnowszych sterach... gralem ciutke w cod2 i nfmw. poprzednio mialem freez po 5 minutach zabawy i takotowanie karty mi spadalo....

jak sobie poradzilem wpisalem w biosie karty na stalke ustawienia 550 gpu i 670 RAM odinstalowalem RT i odznaczylem OC w sterach. co prawda karta lata caly czas na 550MHz 2D/3D ale mnie to nie rusza bo karta osiga w idle 43C czyli raptem 1C wiecej niz na 300MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam gart w tej wersji i sie freezuje :(( na ostatnich sterach ze storny nvidia

 

zladowalem oryginaly od karty - asus (riva tuner podaje 71.24) i jest 100% lepiej (jednak freez jest). ale wdaje mi sie ze temp mi wzrosla o 2C w idle

 

a wiecie moze jak odpalic 3d marka z ustawieniami oc - mi zawsze gpu spada do ustawien nominalncyh jak chce go odpalic grrr...

nie wiem czemu....

 

zaladowalem starszy gart , ustawilem na stale w biosie agp 8x. wlaczylem FW i jak narazie jest spox. testuje dalej

 

wszystkie probelmy rozwiazal gart z plyty do asusa - jest to ta sama wersja co na stronie nvidia ale ta od nvidia sie tnie i chrzani, a ta od asusa chodzi jak zloto ????FW mam na on SB tez na on i wszystko smiga!!!!

Pozatym mozesz jeszcze przestawic AGP frequency z 66MHz na 67MHz w BIOSie (jakby karta dalej sie wieszala w 3D).Dziwna sprawa z tym AGP frequency ale u mnie przestawienie na 67MHz pomoglo mi pozbyc sie zawieszek w 3D :) Moja plyta do DFI LP UT nF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozwiazalem swoj problem - teraz nie mam freezow nawet na najnowszych sterach... gralem ciutke w cod2 i nfmw. poprzednio mialem freez po 5 minutach zabawy i takotowanie karty mi spadalo....

jak sobie poradzilem wpisalem w biosie karty na stalke ustawienia 550 gpu i 670 RAM odinstalowalem RT i odznaczylem OC w sterach. co prawda karta lata caly czas na 550MHz 2D/3D ale mnie to nie rusza bo karta osiga w idle 43C czyli raptem 1C wiecej niz na 300MHz

dokladnie jak napisal kolega...u mnie tez pomoglo...zadnych zmodowanych sterow z mozliwoscia oc oraz zadnych riva tunerow i karta smiga jak sie nalezy....najgorsze jest wgrywanie tych biosow w celu ustawienia max stabilnego oc karty....narazie mam 500/920..czyli calkeim calkiem :), przy 530/930 wystepuja arty....idzie jakos odroznic arty pamieciowe i te co pochodza od gpu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i pozdrawiam

Jestem nowym posiadaczem plyty dfi lanparty ultra-d przesiadlem sie z gigabyte nf4x

powod przesiadki: padl slot pcx no i te mozliwosci oc ehhh

na starym sprzecie wszystko bylo git moja karta leadtek 6600gt tdh smigala jak ta lala (oczywiscie do mometu przepalenia pcx )

wiec przesiadka na to cudo dfi i... ZONK

przycinki chili frezzzzzzzz... kilkusekundowe calkiem losowe, przy garniu w obojetnie jakie gry i nie tylko, winda tez na chwile czasem przymuli, dziwne rzeczy sie dzieja musze resetnac i jakos zaczyna dzialac

pozmienialem biosy - nic

stery- nic

reinstal win - nic

na razie nic nie krecilem bo czekam na jakies sesowniejsze pamieci mam teraz zwykle kingstony 2 x 512 umieszczone w prawidlowych slotach

komp potrafi chodzic cala noc, prime ok, spi przechodzi aczkolwiek dlugo mu zajmuje przejscie 16M jakies 18 minut 3dsmark 03 6000pkt!!! wczesniej bylo wiecej to przez te przestoje

przeczytalem kilka watkow (szczegolnie ten o frezzzach nv) ale sie jush gubie

No i co o tym myslicie troche to mnie drazni tym bardziej ze na poprzedniej mobo tego nie bylo, moze jak padl slot pcx w mobo to i cos z grafa sie stalo posypal sie jakis potok albo vertex, jak to sprawdzic, wszystko mam na gwarze ale nie chce mi sie czekac nastepnego miesiaca bez kompa

Cos sie ewidentnie gryzie hmmm jakies pomysly?

temp. sa bardzo niskie zalozony na grafe silencer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zauwazyłes nie ma jednego uniwersalnego sposobu na pozbycie sie freezow, każdy cos kombinował, jednym sie udało a innym nie...sam mam dylemat bo posiadam 6800 i chcialem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> sobie Epoxa EP-8KDA3I na nf3 s754, ale po zapoznaniu sie z tym tematem sie troche zmartwilem bo jestem zasadniczo skazany na VIa K8t800 Pro ktora jest ogolnie (troche?) gorsza do oc, ma polączone sata z htt etc...ale juz sam nie wiem co gorsze...mniejsze oc czy freezy ktorych niby da sie pozbyc ale kosztuje to mase czasu i zabawy a nie po to kupuje plyte zeby sie z nia je*** niewiadomo ile <_< . Najprościej jest chyba napisac wez coś na Via jak cie nie interesuje jakieś wieksze OC i nie masz dysków na sata B), a w sumie htt na Abit KV8Pro z 270 wyciagniesz jakbys cos chcial zmajstrowac z cpu (sorki za zboczenie z tematu ale prawda jest taka ze to najpewniejsze rozwiązanie freezow i kilka osób już to zrobiło - sprzedajesz swoja mobo dorzucasz troche i za 250 juz masz ABITa na K8t800 pro :|)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem posiadaczem Winfasta6800LE na chipsecie z rev.A1 :-) oczywiscie

mam 16 na 6 odblokowane 0 artyfaktow. I MIALEM problem z tzw.freezami u mnie wystepowaly w postaci resetow. I odkrylem sposob na ich pozbycie sie :-) Resety wystepowaly na ustawieniach 375/900(u mojego znajomego moja karta leciala na VIA 375/900) zaczalem zmniejszac na pamieciach i doszlem do 840 ;-))) i od tamtej pory 0,00 Freezow czyli resetow.Recepta jet prosta wystarczy dac mniej na pamieciach bynajmniej u mnie.Moja grafa leci za to wysoka na gpu max 410:-)) Pozdrawiam

NForce 3 RULEZ! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...