Skocz do zawartości
miloo1981

Radeon 9550 I Asrock M266 A

Rekomendowane odpowiedzi

celeron 2.4 512 mb ram 133mgh cl2.5 radeon gigabite 9550 128 bit 128mb standardfowe taktowanie dysk 40gb wd i ta plytka asrock na agp 4x . a z tego wszystkiego 5744 w benchmarku 2001 se dlaczego tak slabo ??? wydaje mi sie ze to wina tej plyty glownej ale nie jestem do konca pewiem , co wy na to jakies sugesstie pommysly i na co ewentualnie zmienic zeby nowe gry chodzily poczciwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo ? Cośty chciał na takiej płycie 8000 ? Ram 133 Mhz taktowany(chyba 266, nie podałeś czy sram czy ddr), wynik chyba normalny, tak mi się wydaje... Coś wydaje mi się, że twój Celek jest na Sockecie 478, a więc proponuję zmianę płytki głownej na wydajniejszą np. http://sklep.benchmark.pl/pelny_10923.html no i jak masz pamiątki 133 czyli sramy, to proponuje opchnać je i kupić 512 DDR 400 Mhz np. z Kingstone'a. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grafike i miałem celrona 2.0.

Taki wynik to norma. Ram faktycznie słabiutki !!

Zaistaluj Omege do grafy tam masz RadLinker powinno Ci pujść 400/250 (na pasywnym chlodzeniu nie polecam)

Ja potrafilem wyśrubować 9000 ptk :) (celka puszczałem na 133)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamieci to ddr 333 cl 2.5 ale plyta ma tylko ddr 266 i ttak sa te ustawione ....wiec powiedzcie konkretnie czy mam w cholere te plyte wywalic czy co bo juz sam nie wiem czy to wina procka czy plyty .. ale raczej to drugie mam juz na oku gigabytea za 250 i wydajemi sie byc wiele lepsza od tego asrocka jest juz na sata i fsb do 800 i pamieci mam do ddr 400 wiec pozniej dokupic pentiuma pelnego moge tak jest na socket 478

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...