Skocz do zawartości
husk77

Czy Się Opłaca?

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem czy sie oplaca kupowac GS. lepiej kupic "normalny" ultra/1960 i podkrecic do takiego taktowania jakie ma GS (o ile sie nie myle to 540/1050). ja mam ultra/1960 XP tyle, ze na AGP - standardowo chodzi na 500/900 i bez problemow na stockowym chlodzeniu podkrecam do 550/1100.

 

zawsze zaoszczedzisz troche grosza.

 

zaraz pewnie ktos powie, zebys kupil 6600gt od leadteka lub galaxy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w mój podpis. Leadtek tańszy i lepszy.

PS. przy takim taktowaniu mam 4200 punktów w 3dmarku 2005 czyli prześcigam moją poprzednią grafe na standardowym taktowaniu 6800GT asusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 6600GT to polecam Galaxy jak już cie ostregł

kolega alcapone, ja mam na AGP i kupiłem go za 700zł. Byłem wczoraj na giełdzie i jest już ok.680zł a na pci-e będzie tańszy. Jest to chyba najtańsza karta na DDR3 . Ma dobre chłodzenie , ja mam 53 stopnie w stresie. Gainward jest

troche lepszy ale za te 150 zł pare klatek.........to głupota , dokup sobie za to ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja posiadam Gainwarda (sygnaturka) i jesli chodzi o krecenie... to nie narzekam... na standardowym chlodzeniu karta mi pracowala stabilnie i bez artow na 595/1250 (temperatura GPU w idle 43 w stresie do 60 - 2-3 godzinki w dooma3).. teraz zmienilem na zalmana V700... to kreci sie na 620/1300.... bez artow i stabilnie (temperatura idle 35 w stresie do 48-49).... wada gainwarda to cena i glosne (orginalne) chlodzenie ustawione na max obrotow (choc mozna je kontrolowac i przy pracy w windzie obnizyc do 50% i jest cichutko)... nie to ażebym, Ciebie namaiwał :).... ale możesz to wziaść pod uwagę....

 

Szem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość EagleDelta

ale wy mieszacie;]to pomozcie mi ja moge przeznaczyc na karte jakies 750zl i co wybrac tzn 6600gt czy 6600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są gorsze od Radzia 9800PRO szafirek ;]

1532443[/snapback]

taa sa gorsze nawet od radzia 9550 noname 64 bit w ciemno bierz ATI byle jaka byle ATI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie warto kupić GF 6600GT(niż 6600) jakiej kolwiek firmy (markowej) sam mam to co mam i jest gut.

 

A co do Gigabyte'a warto go kupić hoćby dla pełnego HL2 który do tej pory nie został poprawnie złamany i są problemy z 'kopiami zapasowymi' B)

 

 

EDIT:

..i nie słuchaj że warto kupić ATIka - bo to zawsze był szrot :wink:

Edytowane przez Sebastian22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy mieszacie;]to pomozcie mi ja moge przeznaczyc na karte jakies 750zl i co wybrac tzn 6600gt czy 6600?

1531499[/snapback]

Mialem heatpipowego gigabyta 6600 i wymienilem na taki sam GT.

Dochodze do wniosku, ze ekonomicznie nie mialo to sensu.

Jesli kupujesz na pol roku i wymiana to kup 6600 gigabyta, jesli na dluzej to GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są gorsze od Radzia 9800PRO szafirek ;]

1532443[/snapback]

 

pado mu gorsze !!! nie sluchajcie go ! ... ja bede kupywal Geforce 6600 GT od Gigabyte . i sie tyle naczytalem i wiem ze jest o duzo lepszy od Radeona 9800 Pro !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian22  Lip 6 2005, 12:42  Sebastian22  Lip 6 2005, 12:42  A co do Gigabyte'a warto go kupić hoćby dla pełnego HL2 który do tej pory nie został poprawnie złamany i są problemy z 'kopiami zapasowymi

czy do gigabyte 6600gt dodawany jest HL2 ???

Edytowane przez SILAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...