Skocz do zawartości
Gość

Fantastic Four

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne ze nie ma tematu o tej gierce na forum..ale ja nadrabiam..i to od razu z problemem <_< <_<

 

jestem na samym początku gry (i nie moge sobie poradzić w tutorialu - no ładnie :D )...gram Mr. Fantastic (ten "rozciągliwy")...przechodze mini gierke,wchodze (przeciskam sie) do nastepnego pokoju, krotki filmik że zostałem zauważony i robot sie chowa w tej "kapsule"..mam niby go zniszczyc..ale jak?? no probuje chyba z pol h juz i nic..ktos pomoze?? :D

 

podbijam temat...a moze ktos u kogo to działa by mi przeszedl i przesłał save'a?? to juz zupełny początek..pliss

 

mr_lukas@poczta.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Czy gra jest w ogole warta zobaczenia? jak wypada przy np takim Spidermanie ?

:blink:

1530332[/snapback]

heh..wiesz GDYBYM mógl przejsc dalej to bym Ci powiedział..ale że mi się zawiesza już w tutorialu :blink: :blink: grafika nawet niezła "do tej pory"(bueheh)..ale jak jest dalej sam bym się chętnie dowiedział :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukk .. tez mialem taki problem jak ty .. ale jak zaczełem jeszcze raz ten kawalek MR Fantastic .. to wszystko poszlo dobrze robot wszedl do kabpuslki tej i poskladal sie w calosc ...

cos zabugowana ta gra jest ;]

a generalnie gra bez polotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM, MA KTOŚ MOŻE SOLUCJE DO TEJ GIERKI, WIEM ŻE TO MOŻE BANALNE PYTANKO , ALE JESTEM W PIERWSZEJ MISJI, I GDY SPOTYKA SIĘ PAN GUMA Z SUE , przy takiej bramie pod prądem nie wiem co zrobic, napisane że SUE musi być blisko, ale kombinuje i nie mam pomysłów co dalej zrobić, jak wyłączyć to pole elektryczne?? Albo jak przejśc dalej, może ktoś wie, na google nic nie znalazłam

PLIS HELP

wiem że może gra nie jest rewelacyjna, aczkolwie chciałbym to przejśc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

WITAM, MA KTOŚ MOŻE SOLUCJE DO TEJ GIERKI, WIEM ŻE TO MOŻE BANALNE PYTANKO , ALE JESTEM W PIERWSZEJ MISJI, I GDY SPOTYKA SIĘ PAN GUMA Z SUE , przy takiej bramie pod prądem nie wiem co zrobic, napisane że SUE musi być blisko, ale kombinuje i nie mam pomysłów co dalej zrobić, jak wyłączyć to pole elektryczne?? Albo jak przejśc dalej, może ktoś wie, na google nic nie znalazłam

PLIS HELP

wiem że może gra nie jest rewelacyjna, aczkolwie chciałbym to przejśc

pozdrawiam

1537237[/snapback]

a moze byś mi przesłała save'a??? wtedy poszukam dla Ciebie solucji w sieci :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM, MA KTOŚ MOŻE SOLUCJE DO TEJ GIERKI, WIEM ŻE TO MOŻE BANALNE PYTANKO , ALE JESTEM W PIERWSZEJ MISJI, I GDY SPOTYKA SIĘ PAN GUMA Z SUE , przy takiej bramie pod prądem nie wiem co zrobic, napisane że SUE musi być blisko, ale kombinuje i nie mam pomysłów co dalej zrobić, jak wyłączyć to pole elektryczne?? Albo jak przejśc dalej, może ktoś wie, na google nic nie znalazłam

PLIS HELP

wiem że może gra nie jest rewelacyjna, aczkolwie chciałbym to przejśc

pozdrawiam

1537237[/snapback]

no wlasnie mam dokladnie ten sam problem. solucji raczej nie znajdziesz, no chyba ze zaplacisz 10,98zl. wiec prozba aby ktos napisal co trzeba zrobic aby przejsc ten kawalek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA! i bez niczyjej pomocy doszedlem do tego. !!! jestem happy :)

 

a oto co trzeba zrobic (jakby ktos szukal rady):

stoisz Sue obok Mr.Fantastic - naprzeciw niego (grasz Sue). bierzesz naciskasz przycisk ktory masz ustawiony dzieki ktoremu jak klikniesz z jeszcze innym masz inna jakas super moc i naciskasz dodatkowo przycisk ktorym zmieniasz postac na Mr.Fantastic. wtedy wokol niego tworzy sie pole magnetyczne dzieki czemu moze przejsc przez to pole magnetyczne na drzwiach. jak juz ma to pole wokol siebie to szybko zmieniasz postac na mr. fantastic i przechodzisz przez nie. tam po przejsciu wylanczasz pole magnetyczne i Sue przygodzi do ciebie. I KONIEC TEJ MISJI.

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. znow pojawil mi sie problem w tej grze.

 

MISJA: TIMES SQUARE MISJA 1.

Rozwalam wszystkie mniejsze roboty noi na koniec zostaje mi do rozwalenia jakis super-robot. I za nic nie moge mu nic zrobic. wokol niego jest jakies pole magnetyczne noi podchodze do niego i go nawalam i nic. co zrobic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...