Skocz do zawartości
Gray

Dfi Lanparty Ut Rdx200

Rekomendowane odpowiedzi

wkoncu pomysleli z wiatrakiem na mostku;)

 

Mam te plyty po 650zl cena w porownaniu do komputronikowej to jak za darmo;)

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23058# 956zl...

to ja cie przebije:kupilem za 629 :D

UPDATE: Mówie oczywiscie o DFI LP NF4 SLI-DR

Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

kiedy? :) bo ja mam ok 2 dni na zapup, pytam tez bo jelsi już to wiecej kasyuy musze skołować :/ (planowałem coś za 450)

od zaraz:) nawet jutro mozesz odebrac jezeli chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole nf4-d. skoro masz taka promocje na RDX, to podobna by sie przydala na cos na nf4 :D pewna osoba mi proponowala wczoraj a wlasciwe w srode DFI na RDX za 450, ale zrodlo bylo malo pewne. jak dasz mi taka cene to moge byc krolikiem i ja potestowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug tego co pisze ATI i Asus to chodzi z sempami. Kurde tez moglem poczekac i kupic tego rdx :/ za to siano chyba nie ma tanszego sli :/ bankowo w nowym roku jeszcze ceny spadna

 

P.S. Niemiec masz chyba blad w podpisie :> powinno byc chyba pc noise ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jej nie mam ale Qmpel owszem. Nie narzeka na to MOBO, ale mając Ultra-D się nie pobawisz gorzej... Żadnych konkretów jednak nie jestem w stanie podać. Nadzwyczajna nie jest jesli chodzi o OC, chociaż tego się wszyscy spodziewali, ale Qmpla zdaniem dorównuje DFI NF4. Przy okazji podkreślam, że tylko przekazuje jego wrażenia ]:-)

 

Możesz też poszukać w necie. Było już kilka dobrych review na temat RDX200. Niektóre co prawda sprzeczne, ale co tam :].

 

Natomiast jeśli chodzi o Crossfire to ja bym poczkekał na RS485 z SB600... W grudniu z nieoficjalnych źródeł się dowiedziałem, że w lutym miałoby wyjśc... Obecnie w to wątpię. Znowu wysłałem do DFI mejla i może powiedzą coś konkretnego. Jak tylko odpowiedzą updatuję posta. Przy tym nowym MOBO byś mógł się delektować Crosssfire'em 16x na obydwu PCI-E i SATA II. Z tym, że jak tylko wyjdzie pewnie też przyp... ceną w okolicach 1000 zł.

 

Jest oficjalna informacja... RDX 300 wyjdzie dopiero w II kwartale 2006... Faq... Jeszcze przynajmniej 2 miesiące czekania :/

Edytowane przez AL-X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem czekac kupilem ultra-d i jestem zadowolony :) a na RD580 moze przejde w przyszlosci jedna z nielicznych X1800XT Master w Polsce nie moze sie marnowac i siedziec sama w kompie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RD 580 juz jest w sklepach. Jak na razie widzialem, tylko u Asusa i DFI. Cena tez nie jest z kosmosu, bo 765 zl. Ciekawe, czy w testach 2x8 bedzie duzo wydajniejsze niz 2x16 i warte tych ~350 zl??

 

edit 22.03.06

 

Jak na razie, to wielkich cudow nie ma. Z tym x32 jest podobnie jak z dual DDR :> producent zachwala dwukotnie szybsza magistrale, a malym druczkiem gdzies na wewnetrznej stronie opakowania od plyty :> jest napisane: wydajnosc calego kompa wzrosnie o kilka % ..ehh ten marketing...

Edytowane przez wld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...