Skocz do zawartości
Kaeres

Grzejnik Łazienkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi proszę jaki powinien byc ozdobny grzejnik do lazienki ?

Lazienka to taka mala klitka na blokach 1,8x1,8m.

Na co zwracac uwage przy zakupie ?

Zna sie ktos na firmach, kalorycznosci (ile powinien wytwarzac taki grzejnik ciepla na tak male pomieszczenie).

Czy sa jakies knify czy to wszystko to standard.

Lepiej isc do sklepu i dac nawet do 80pln wiecej czy lepiej z allegro zamowic (tam jest naprawde taniocha) ?

http://allegro.pl/search.php?string=grzejn...ory=5&country=1

 

Chce naprawde malutki. Aby tylko przewiesic 2-3 reczniki.

 

Moze cos takiego ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=56625604

 

Albo cos takiego ?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=56251755

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takeigo tematu to jeszcze nie było. Ja rozumiem, że to jest ośla, nie samymi kompami człowiek żyje i powinien mieć pojęcie w różnych dziedzinach, ale na miłość Boską, czy to taki problem przejść się po sklepach? Tam są ludzie, którzy siedzą w tym temacie i na pewno doradzą Ci odpowiedni model/wymairy itd grzejnika. Kupować na allegro? No bez jaj, ruszyć się do sklepu i tyle, a nie grzejniki na aukcjach internetowych kupować. Może przesadzam, ale co cegły do zbudowania domu, okna też na allegro zamówisz?

 

Przepraszam, że akurat Tobie się dostało i, że wchrzaniłem Ci się do topicu, ale czasami ludzie to już przesadzają.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj potrzebny ci grzejnik o mocy minimum 670 w oczywiscie im większa moc tym lepiej (w łazience musi być ciepło ) a najlepszą firma jest polski instal projekt można oczywiscie kupić innej firmy (jest ich mnóstwo a jakością sie nie bardzo różnią ) u nas w sklepie można dostac interesujący cie grzejnik w cenie 130 zeta i 5 letnią gwarancją :D

ja pracuję w tej branży to sie troche orientuje jak chcesz to możemy ci walnąc całą instalacje :D ps jak bedziesz kupował to bierz od razu z usługą wtedy zapłacisz 7% wat

zamiast 22%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mieszkasz w bloku i masz resztę grzejników opomiarowaną to kup za duży trochę - będzie ci dogrzewał mieszkanie.

 

Jesli nie, to nie będzie potrzebował jakiejś wielkiej landary, u mnie w domu przy podobnym wymiarze łazienki jest bodajże 760 W(jeszcze się jutro upewnię) i jest na wyrost zakupiony(powód jw.). W ciągu roku szkolnego w wynajmowanym przeze mnie mieszkanku na łazienke 4X1m miałem ok 2/3 tego co w domu i było cieplutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...