Skocz do zawartości
Tasslehoff

Maps.google.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otoz niedawno google wypuscilo zdjecia satelistarne calego swiata. Niestety jest nie tego nie duzo na dzien dzisiejszy ale mozna wiele zobaczyc. Chcialbym was zaprosic do zabawy w poszukiwanie ciekawych miejsc na swiecie. Mozna naprawde wiele godzin przy tym spedzic, ja np nie moge sie od tego oderwac :)

 

Pod tym adresem mozecie sprawdzac co wam sie podoba jesli tylko jest to mozliwe:

http://maps.google.com/

 

Po prawej stronie macie do wybodu: drukowanie, email, oraz podanie linku do obecnego zakresu widzenia jaki macie w przegladarce (tym wlasnie podajecie linka do tego co chcecie pokazac)

 

Zatem do dziela i zycze milej zabawy, ponizej pare ciekawych miejsc:

 

miejsce gdzie bedzie sie odbywac turniej QuakeCon w dallas ;) spore prawda

 

to moj dom :) nizej screen jpg z krzyzykiem, niestety inaczej sie nie da ]:

screen mojego domu (mieszkam w mieszkaniu na parterze) oczywiscie w gliwicach.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mapie widzisz takie czworokaty czesto innego koloru, to wlasnie sa zdjecia wyostrzone, jest ich dossyc sporo mi sie akurat poszczescilo ze mam miasto wyostrzone. Praktycznie cale USA sa do szczegolowego ogladania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzięłm kiedyś coś podobnego.. i dało sie rozpoznać kształty rzeki np we wrocku..

ale jak na tym zobaczyłem auto właścieciela stancji na której mieszkałem przez ostatni rok to mi szczenka opadła :D

 

czemu oni sobie wlatają na nasze niebo i zdjęcia robią... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn nie jest zaprezentowany zbyt szczegółowo...

http://www.olsztyn.mm.pl/~silentman/olsztyn.jpg (nie wiem jak z tego programu wyciągnąć link dla mapy google via www :P)

 

Edit: To chyba oczywiste że te zdjęcia nie są robione w czasie rzeczywistym... no bo przecież nie może być tak że na całej kuli ziemskiej jest dzień :blink:

Edytowane przez SilentMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn nie jest zaprezentowany zbyt szczegółowo...

1532672[/snapback]

Nie do konca mi o to chodzilo , no ale w koncu odpowiadasz na to co napisalem , wiec ok .

 

Chodzi mi o to kiedy byly one robione , bo ja tam nie widze autostrady , ktora juz jakis czas jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO co wy w czasie rzeczywistym ? :D to jest za darmo pomyslcie ile google by musialo NASA zaplacic za zdjecia. Stawiam ze to sa zdjecia z przed 3-4 lat takie za ktore google zaplacilo grosze i udostepnili.

 

@hrodgar

jest to srodmiescie

 

UPDATE:

znalazlem ciekawe zabudowanie w Nowym Jorku :D

most

chyba on nie jest zlamany ? :DD

Edytowane przez Tasslehoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tasslehoff: Widać niezbyt dokładnie były składane te zdjęcia jeśli chdozi o nachodzenie na siebie krawędzi ;) Mp. w Warszawce znalazłem wiele takich miejsc gdzie budynki były 'popękane' itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te mapy nie sa dokladne , nawet nie ma calej warszawy , jest tylko centrum i kawalki po bokach , reszte zakrywa zielony kolor , to samo jest na google earth :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszędzie są tak stare zdjęcia...Kraków ma z ok. przed roku( przynajmniej moja okolica) bo poznaję po domu "Wschodzącego słońca) który to stoi już około roku a Tu właśnie jest już ukończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...