Skocz do zawartości
sappa

Pamiec Z Uszkodzonym Stykiem

Rekomendowane odpowiedzi

witam. pare dni temu przy wkladaniu ramu zdrapalo mi sie to zlotko ze styku na dwoch tych kreseczkach (czy jak to sie tam zwie) :( i zostal tylko dolek. czy da se z tym cos jeszcze zrobic czy musze sie z tym porzegnac. myslalem moze zeby sprubowac to spowrotem pozlocic ale czy jest szansa ze to bedzie dzialc bo nie wiem czy pokowac kase czy dac sobie spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te twoje to wogole nie startują??

 

Znajomy kiedyś odwrotnie wlozyl kostke 128MB DDR266 ( :blink: myslalem ze to raczej niewykonalne jest) :mur: Kostka sie podsmażyla, kilka stykow poszlo sie... A hulają do dzis, zadnych zwiech ani resetow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niw wiem czy panmiec hula. chodzila do konca bez zarzutow. teraz po wsadzeniu jej w slot bios krzyczy ze bald pamieci ram tak samo jak by jej nie bylo wogole. to zlotko zdarlo sie przy wkalsdaniu do slotu, chociaz jak zagladalem to nic w nim nie bylo co moglo to zdrapac. sprubuje z tym lakierem przewodzacym i mam nadziej ze zadzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz może coś Ci pomoże: 1538524[/snapback]

Zdjecia nie działaja ale problem opisany

Pamietaj ze przesmaruj tylko tam gdzie sa zdrapanie

Nie na pozostałe, zey nie łaczyły sie nawzajem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem juz ten post i wlasnei to chcialem zrobic, tylko jest taki problem ze nie mam lakieru a w mojje dziurze nie ma opcji dostanie go a poniewarz pracuje nie mam mozliwosci przjechac sie gdzies i go zakupic. myslelm czy zadzialo by to gdybym zamiast lakierem zrobil to cyna. ak myslicie zadzialalo by to ?? ??. z strata pamieci juz sie praktycznie pogodzilem a nie chcial bym stracuici plytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że cyną nic nie zdziałasz jak będziesz wciskał pamięć do banka to odleci ta cyna chociaż zawsze można spróbować.

ps/ jak Ci się uda wsadzić i będzie działać to już lepiej jej nie wyjmuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...