Skocz do zawartości
Gość wortigern

Ile Moze Kosztowac...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wortigern

dostalem od siory zepsutego samsunga E300, ktos na niego... zwymiotowal a gwarancja nie przewidywala naprawy w takiej sytuacji, wiec mam go ale nie wiem co zrobic. Dzisiaj go rozkrecilem i z tego co zauwazylem to kilka pinow od wejscia ladowarki jest zczernialych :blurp: a jeden styk od bateri ma na sobie "coś" zielonego. Sprobuje jeszcze to przeczyscic ale nie wiem czy to pomoze i tu nasuwa mi sie pytanie: Ile moze kosztowac naprawa tego tzn wymiana calej tej plytki bo chyba inaczej sie nie da ? Czy sie oplaca bo w sumie do 250zl moge wydac...

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korozja miedzi jest na zielono ;) a że ktoś zwrócił na niego... hym jak by był odrazu w wodzie to by na bank przeżył. A tak rozkręć możesz wymyć w wodzie destylowanej a potem przeczyść wszystko alkoholem. Nie wiem co z baterią. Mój znajomek wrzucił raz nokie do prania przeszła cały cykl ale ją w ten sposób uratowłem. I nie zapomnij go porządnie oczyścić i wysuszyć ;)!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

no wiesz ja tez bym odrazu go wymyl potym "zdażeniu" ale wlasciciel chyba byl troche nie teges skoro zwymiotowal na fona. Dzisiaj ladnie porzadnie wyczyszcze, moze jakos poleci.

 

Edit:

Jutro obmocze :P plyte glowna w wodze destylowanej a pozniej spirytem sprobuje, moze cos dygnie :]

 

EDIT2

Mozna w tym fonie odlaczyc jakos wyswietlacz od plytki??

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Jednak nic nie dalo sie zrobic i jutro zaniose chyba fona do servisu, orientujecie sie ile moze kosztowac wymiana calej plyty glównej w samsungu E300? Nie wiem czy oplaca mi sie go naprawiac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem od siory zepsutego samsunga E300, ktos na niego... zwymiotowal a gwarancja nie przewidywala naprawy w takiej sytuacji, wiec mam go ale nie wiem co zrobic. Dzisiaj go rozkrecilem i z tego co zauwazylem to kilka pinow od wejscia ladowarki jest zczernialych :blurp: a jeden styk od bateri ma na sobie "coś" zielonego. Sprobuje jeszcze to przeczyscic ale nie wiem czy to pomoze i tu nasuwa mi sie pytanie: Ile moze kosztowac naprawa tego tzn wymiana calej tej plytki bo chyba inaczej sie nie da ? Czy sie oplaca bo w sumie do 250zl moge wydac...

1533081[/snapback]

Jak na plytke i wszelkie styki podzialal kwas zoladkowy to juz i serwis i 'o moj boze nie pomoze' trzeba bylo po wypadku NIEZWLOCZNIE skompac telefon w wodzie destylowanej, teraz to juz na 99,9% mozesz go w ramke i na sciane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...