Skocz do zawartości
_bartx

Dziwne Wyniki W 3dm 2k1

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zrobiłem testy kompa w 3DM 2k1. No i wynik był raczej niezbyt satysfakcjonujący - 1593 3D Marki. Sprzęt taki jak w podpisie. Fakt, że karta najlepsza nie jest - 64bit, pamięci SDR, PS 0.5, ale myślałem, że wynik będzie większy. Podejrzewam, że sprawcami są dwie rzeczy - przpustowośc pamięci karty - ok 1,1 GB/s i zbyt słaby proc. Czy nie da się czegoś z tym zrobić?

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz dosc funduszy to zmodyfikuj troszke sprzet, bo na te czasy juz troskze slaby jest. A jesli nie masz to nic Ci nie pozostaje jak zmienic chlodzenie i krecic ile wlezie, lecz zbyt wielkiego wzrostu wydajnosci nie masz sie co spodziewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik jak najbarsziej w normie.

Kolega ma celerona 1200 i 2mx200 i ma 1200 punktów :D

 

A i nie słyszałem aby mx400 miał na SDR 64bity.

Z tego co wiem to były takie wersje

SDR 166Mhz 128bit

DDR 333Mhz 64bity

no i czasem SDR 200Mhz 128bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to mogę ci sprzedac tego "unikata" po okazyjnej cenie :) A słyszałeś może, że GF 2 MX/400 obsługuje Pixel Shadery..? Ten mój obsluguje, mogę dać screena... :) Wogóle jest to dziwna karta :-P Jak kupię nową, to mam już kupca na tą za 60 zeta :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 32MB ale 128bit, na 6ns pamięciach śmigam 220MHz, a na core bez modów 210max, z modami dojechałem do 260MHz i wtedy zrobiłem drugie miejsce na Tweaku :D . Teraz mam jeszcze więcej proca wykręconego i więcej ramu więc będę się starał pobić ten rekord :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...