Skocz do zawartości
Yeti

Czy Wiecie Kto Tworzy Takie Fotki?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki ktos, ktory "przerabia" kobiece ciało. Mianowicie robi monochromatyczne fotografie a nastepnie do danej czesci ciała dorysowuje jaks scenke, tak ze widac tylko kontury, a wypelnienie jest czarne. Przykładowo moze być to wedkarz spuszczajacy wedke do pepka, albo 2 gosci podczas safari, gdzie biegnie na nich lew z sawany - włoskow wzgorka wenus.

Zatem - wie ktos o kim mowie? (najlepiej z linkiem)

Dodam ze kiedys trafilem na to na forum, ale za chiny nie wiem jak to odnaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani grafik, ani dorysowuje. Zwłaszcza, ze zaczął w '76r.

 

BODYSCAPES are NOT double exposures. Nor are they the result of computer montage. These unique landscapes are created by photographing toys and miniature “people” directly on the human body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam jaki znowu grafik, ja umiem dużo trików w photoshopie (najwięcej z wizualnym tuningiem samochodów) a za żadnego grafika się nie uważam.

 

takie rzeczy może zrobić każdy jak trochę nad photoshopem przysiądzie, a jak to kogoś interesuje to będzie łatwiej. najłatwiej będzie jak się znajdzie jakąś strone ze wskazówkami do photoshopa ;) nie trzeba być grafikiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi Ci o 1533953[/snapback]

O to mi wlasnie chodzilo ;] Dzikie wielkie.

A co do reszty - nie wiedzialem jak on to robi ale jak widac opis dalem dobry skoro dostalem odp B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam jaki znowu grafik, ja umiem dużo trików w photoshopie (najwięcej z wizualnym tuningiem samochodów) a za żadnego grafika się nie uważam.

 

takie rzeczy może zrobić każdy jak trochę nad photoshopem przysiądzie, a jak to kogoś interesuje to będzie łatwiej. najłatwiej będzie jak się znajdzie jakąś strone ze wskazówkami do photoshopa ;) nie trzeba być grafikiem :P

1534244[/snapback]

 

Możesz zapodać jaką stronke i przynajmne jakąs twoją grafike :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strone nie, ale moge ci przeslac fotke jak ostatnio kumplowi stuningowałem ciemnoniebieskie punto w photoshopie o ile ja gdzies jeszcze mam. zainteresowany ? podaj maila jak coś, albo moge ja wrzucić na serwer i podać linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strone nie, ale moge ci przeslac fotke jak ostatnio kumplowi stuningowałem ciemnoniebieskie punto w photoshopie o ile ja gdzies jeszcze mam. zainteresowany ? podaj maila jak coś, albo moge ja wrzucić na serwer i podać linka

1534620[/snapback]

Czego strone nie możesz podać , wyslij na kamilo23[wpisz tu małpe].tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie mam strony, a po co mi takowa ? to jest nudne, fajne jest tylko przerabianie samochodów... no i takie rzeczy się przydają jak się chce coś poprawić na swoim zdjęciu itp. po prostu praktyczna wiedza...

 

poszedł mail z zalacznikiem na twoj adres

Edytowane przez Smalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie mam strony, a po co mi takowa ? to jest nudne, fajne jest tylko przerabianie samochodów... no i takie rzeczy się przydają jak się chce coś poprawić na swoim zdjęciu itp. po prostu praktyczna wiedza...

 

poszedł mail z zalacznikiem na kamilo23@tlen.pl ;) cos ci sie ten adres dziwinie napisał :|

1534933[/snapback]

weż usun mój adres bo ktoś mi spama wyśle [dlatego tak go napisałem ]

 

Fajny punciak :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weż usun mój adres bo ktoś mi spama wyśle [dlatego tak go napisałem ]

 

Fajny punciak  :D  :D

1535040[/snapback]

 

Nic nie chce mówić - wpisz w google swoj email ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunalem.

 

PS. punciak był zrobiony z takiego zwykłego normalnego wiesz, a ja nie jestem zwolennikiem robienia samochodów ala szybcy i wściekli... kumpel mnie poprosił o lekką sugestię poneiważ chciał subtelnie przerobić samochód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chce mówić  - wpisz w google swoj email ;)

1535045[/snapback]

 

To były dawne czasy z grupami dyskusyjnymi teraz już jestem bardziej uwazny

A co do spamu to nie dostaje bo się zabezpieczyłem :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma się czym chwalić... (pewno zaraz jakiś szpecjalista mnie zjedzie że się nie znam i to wogóle sam szit) ale ja podkreślam ze sie tylko w to bawie i tak orientacyjnie kumplowi przerobiłem...

 

proszę bardzo : http://i7.photobucket.com/albums/y260/szmalec/paczo1.jpg na moim koncie na photobuckecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampy były kupione przez mojego kumpla i były już w czasie robienia zdjęcia, ale były czerwono-białe ;) ja użyłem desaturate ponieważ takie jasno-szare w samochodach mi się najbardziej podobają :P

 

imo uważam że lekko przesadziłem malując końcówkę tłumika... ale oprócz tego to mi się podoba, jest w moim guście

 

co do twojego pomysłu z vt, jestem za ;] chociaż jakiś czas już się w to nie bawie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma się czym chwalić... (pewno zaraz jakiś szpecjalista mnie zjedzie że się nie znam i to wogóle sam szit) ale ja podkreślam ze sie tylko w to bawie i tak orientacyjnie kumplowi przerobiłem...

i

 

ale oprócz tego to mi się podoba, jest w moim guście

 

 

nienajgorsze, choc wiele roboty nie miales

nie podoba mi sie 50 spojlerów, fioletowo żółte kolory i tłumik 2 razy szerszy od mojej ręki ;) poza tym pisałem że to orientacyjnie i w moim stylu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie uczyłem się tego na jakiejś stronie internetowej... ale adresu sobie za chiny nie przypomne. pamietam że znalazłem link w FAQ jakiegoś polskiego forum tuningowego, w dziale Virtual Tuning... to wszystko co moge doradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, właśnie możliwe że to właśnie było na tym forum. szukaj w FAQ w dziale VT

 

Update : http://digimods.co.uk/tutorials/tutorials.htm to stąd czerpałem całą swoją wiedzę na temat VT :P polecam stronke, najlepsze na jakiej byłem

Edytowane przez Smalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...