Skocz do zawartości
ala

Chce Kupic Kamere Cyfrowa W Usa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D

jestem tu pierwszy raz i mam pytanko. Jestem Obecnie w USA i chce kupic cyfrowa kamere minidv tylko tu maja inne gniazdka do ladowarki i z tego co slyszalam inny system NTSC a u nas jest PAL.

Prosze bardzo o popdowiedz na jaki prad mam wybrac jaki system, zeby dzialala w Polsce. Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka w stanach jest na 110V- potrzebuje w Polsce przetwornice czy jakoś tak to zowią.

Systemy obrazu- jak chcesz na kompa zgrywać to to nie przeszkadza w niczym ale jak na telewizura to mogą być problemy jeżeli nie pasi mu NTSC(nie będzie obrazu ale dźwięk powinien być) ale z tego co mi się wydaje to większość nowszych telewizorów znanych marek obsługuje oba standardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka w stanach jest na 110V- potrzebuje w Polsce przetwornice czy jakoś tak to zowią.

Systemy obrazu- jak chcesz na kompa zgrywać to to nie przeszkadza w niczym ale jak na telewizura to mogą być problemy jeżeli nie pasi mu NTSC(nie będzie obrazu ale dźwięk powinien być) ale z tego co mi się wydaje to większość nowszych telewizorów znanych marek obsługuje oba standardy.

1535369[/snapback]

a w ogladaniu i obrobce na kompie w niczym ten system NTSC nie pszeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama kamera imho powinna tez obslugiwac oba standardy... NTSC w porownaniu do PAL ma wiecej FPS(30 zamiast 25 bodaj) i zazwyczaj zawiera przeplot... ale to tylko wnioski na podstawie materialow DVD z jakimi mialem stycznosc - mozliwe ze tkwi w tym cos jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...