Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Zamachy W Londynie, 6 Ekspolzji.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aTaSerwis

Tak, to wszystko wina busha... Idz lepiej 'fakt' poczytaj :mur: Zamachy 11.09 tez pewnie byly robota busha, no nie?

1534559[/snapback]

Całkiem możliwe ... potrzebny był pretekst do zajęcia Iraku ... i nagle ... jak na zamówienie ...

Do dziś nie wiadmo CO uderzyło w Pentagon, to że nie Boeing widać na fotkach (a raczej nie widać ... nie ma żadnych szczątków samolotu). Teorie spiskowe? być może.

Nie byłem na miejscu, nie widziałem ... muszę opierać się na tym co piszą różni dziennikarze (a nie wierzę w ich relacje i - szczególnie - komentarze, za pieniądze napiszą wszystko).

Faktem jest że po ataku na Irak zakończyła się era wolnej dystrybucji ropy naftowej. Od tej pory ceny dyktują amerykańskie koncerny paliwowe, głównie dlatego że USA kontroluje wydobycie z 40-45% złóż (wojskowo albo przez "zaprzyjaźnione" rządy). Nie wiem czy to ważne ... znane zasoby ropy przy obecnym wydobyciu wystarczą na ~50lat ... a to znaczy że za 15-20 lat cena ropy wejdzie na orbitę :blink: 80% tego co w tej chwili używamy zawiera wyroby ropopochodne albo potrzebuje ich w procesie produkcji 8) ... o samochodach nie wspominając ... Rząd amerykański musi o tym wiedzieć, i byłoby co najmniej dziwne gdyby nie robili nic dla poprawienia swojego stanu posiadania. 50 lat w planowaniu strategicznym to "bliskie zdarzenie", coś co trzeba już dziś kontrolować i mieć gotowe plany.

Pewnie teraz będzie na "terrorystów z Iranu" (jest ich dużo w Anglii) i Bush zaliczy kolejny sukces militarny (Iran ma ropę). A może Libia? Kadafi ostatnio złożył samokrytykę, ale wszyscy wiedzą że w Libii szkolili sie wszyscy terroryści :P (też ma ropę, dużo).

 

Europa nie przyłączyła się do Busha bo miała zamiar w inny sposób uzyskac dobrae kontrakty na dostawy ropy ... nie udało się :P Teraz muszą włazić w d... Rosji, bo to jednyna alternatywa dla ropy arabskiej ... a nad zatoką rządzą amerykanie i w każdej chwili mogą zakręcić kurek. Wydobycie ze złóż na morzy północnym nie wystarczy nawet "awaryjnie", chyba że staje cały transport prywatny i elektrownie opalane mazutem. Są robione symulacje tego i podobnych scenariuszy, ale nikt o tym nie pisze ... po co straszyć konsumentów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe ... potrzebny był pretekst do zajęcia Iraku ... i nagle ... jak na zamówienie ...

Do dziś nie wiadmo CO uderzyło w Pentagon, to że nie Boeing widać na fotkach (a raczej nie widać ... nie ma żadnych szczątków samolotu). Teorie spiskowe? być może.

Nie byłem na miejscu, nie widziałem ... muszę opierać się na tym co piszą różni dziennikarze (a nie wierzę w ich relacje i - szczególnie - komentarze, za pieniądze napiszą wszystko).

Faktem jest że po ataku na Irak zakończyła się era wolnej dystrybucji ropy naftowej. Od tej pory ceny dyktują amerykańskie koncerny paliwowe, głównie dlatego że USA kontroluje wydobycie z 40-45% złóż (wojskowo albo przez "zaprzyjaźnione" rządy). Nie wiem czy to ważne ... znane zasoby ropy przy obecnym wydobyciu wystarczą na ~50lat ... a to znaczy że za 15-20 lat cena ropy wejdzie na orbitę  :blink: 80% tego co w tej chwili używamy zawiera wyroby ropopochodne albo potrzebuje ich w procesie produkcji 8)  ... o samochodach nie wspominając ... Rząd amerykański musi o tym wiedzieć, i byłoby co najmniej dziwne gdyby nie robili nic dla poprawienia swojego stanu posiadania. 50 lat w planowaniu strategicznym to "bliskie zdarzenie", coś co trzeba już dziś kontrolować i mieć gotowe plany.

Pewnie teraz będzie na "terrorystów z Iranu" (jest ich dużo w Anglii) i Bush zaliczy kolejny sukces militarny (Iran ma ropę). A może Libia? Kadafi ostatnio złożył samokrytykę, ale wszyscy wiedzą że w Libii szkolili sie wszyscy terroryści :P (też ma ropę, dużo).

 

Europa nie przyłączyła się do Busha bo miała zamiar w inny sposób uzyskac dobrae kontrakty na dostawy ropy ... nie udało się :P Teraz muszą włazić w d... Rosji, bo to jednyna alternatywa dla ropy arabskiej ... a nad zatoką rządzą amerykanie i w każdej chwili mogą zakręcić kurek. Wydobycie ze złóż na morzy północnym nie wystarczy nawet "awaryjnie", chyba że  staje cały transport prywatny i elektrownie opalane mazutem. Są robione symulacje tego i podobnych scenariuszy, ale nikt o tym nie pisze ... po co straszyć konsumentów :P

1534650[/snapback]

 

Heh oglądałem ten filmik o Pentagonie i musze przyznać że jest to... stek bzdur

Tak Bush odpowiedzialny za zamachy w Lodynie pięknie, nie wiem czy wiesz ale w tym momencie usprawiedliwiasz tych co to zrobili, bo przecież oni walczą za Irak :mur: :mur: :mur:

A co do ropy to jest jeszcze Norweska :), pozatym złoża w Iraku i Arabi nie są jedyny mi na bliskim wschodzie, a nie powiesz mi że USA kontroluje cały Bliski Wschód :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana oglądam TVN24. Zstały tam podane informacje , ze atak terrorystyczny został bardzo dokładnie przygotowany i ma związek ze spotkaniem G8. Faktycznie terrorystom udalo sie zakłócić spotkanie G8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh za bardzo wierzycie wszyscy w to co pokazuje tv ...

 

Na wstepie powiem ze potepiam z cala stanowczoscia terroryzm ale to ze on powstal na lonie fundamentalizmu muzulmanskiego to przedewszytkim wina polityki usa i nie polityki ostatnich dziesieciu a kilkudziesieciu lat ...

 

Zanim cos powiecie na ten temat to poczytajcie sobie troche ksiazek

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh za bardzo wierzycie wszyscy w to co pokazuje tv ...

 

Na wstepie powiem ze potepiam z cala stanowczoscia terroryzm ale to ze on powstal na lonie fundamentalizmu muzulmanskiego to przedewszytkim wina polityki usa i nie polityki ostatnich dziesieciu a kilkudziesieciu lat ...

 

Zanim cos powiecie na ten temat to poczytajcie sobie troche ksiazek

1534685[/snapback]

raczej polityka ZSRR i USA w Afganistanie jedni i drudzy przyczynili się do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o Afganistan ??, to że Amerykanie szkolili ich min Bin Ladena i co z tego, szkoli ich do walki nie do mordowania cywilów

 

Edit

Ta forma teroryzmu ma rodowód Syryjski, gdyż ten kraj jest bastionem terorystów

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Widze Esiu ze ty juz wszystko wiesz i dla ciebie to jest prosta sprawa, fajnie poobrazac wyznawcow Islamu, jake to polskie i katolickie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o afganistan ale przedewszystkim o ekspansje amerykanskiej kultury i wprowadzanie na sile demokracji i amerykanskiego stylu zycia oraz polityka wzgledem Izraela czyli nieustajace poparcie pomoc finansowa i militarna

 

Lektury polecam "Dzichad kontra McSwiat" Barbera - fajnie sie czyta i "Fundamentalizm religijny" Bassama Tibi

Edytowane przez IGI
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o Afganistan ??, to że Amerykanie szkolili ich min Bin Ladena i co z tego, szkoli ich do walki nie do mordowania cywilów

 

Edit

Ta forma teroryzmu ma rodowód Syryjski, gdyż ten kraj jest bastionem terorystów

1534693[/snapback]

szkolili dawali broń przeciwko rosjanom i tam była kuźnia kadr al kaidy zwróć chłopie uwagę że większość jej przywódców tam właśnie walczyła. jedyna rzecz wspólna z Syrią to samobójcze zamachy, które tam "wymyślono"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

szczerze mowiac wali mnie to co sie stalo teraz w londynie... zaczne sie martwic jak cos wywali obok mnie... przez tego lizodup.a kwacha i jego mieszanie sie do wojny w iraku

a co dostalismy w zamian? jedno wielkie gofno! nawet wiz zniesc niechca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Esiu ze ty juz wszystko wiesz i dla ciebie to jest prosta sprawa, fajnie poobrazac wyznawcow Islamu, jake to polskie i katolickie

1534697[/snapback]

A dlaczego nie, nazwijmy rzeczy po imeniu, skoro Katolikom przylepia się łatke że są nie tolerancyjni, to Muzłumaną można przykleić iż są to teroryści, bo są, nie robią tego wyznawcy innych religi, i nie wciskajci mi tu tekstów o IRA, ETA, innych gdyż ich zamachy (które oczywiście też potepiam) nie atakowały ludności cywilnej jadącej do pracy środkami lokomocji, prawda jest jedna że owi uchodźcy których kiedyś tam Anglicy przygarneli przygotowały te ataki, jest to wyraźne ostrzezenie co się stanie jeżli zaczniemy przyjmować uchodźców z krajów wysokiego ryzyka (muzłumaniskich), a w ostatnich dwóch latach przybyło ich ok 20k z samej Czeczeni, która jak wiadomo również ma związki z Alkaidą, dzięki ale taki humanitaryzm mi nie odpowiada

 

Do IGI

Fajne twierdzenie tyle że amerykanie do początku lat 90 wcale nie wprowadzali demokracji do kontrolowanych przez siebie państw, wręcz przeciwnie tolerowali istnienie dyktatorów, gdyż kraj który staje się w pełni demokratyczny nie idzie "pokojowo" kontrolowac, zresztą jak długo w Polsce za czasów PRL stacjonowały wojska a ile w czasach III RP

 

Do cyganos king przecież napisałem to samo, dodaj jednak iż szkolili ich do walki!! nie do wysadzania autobósów w miastach, tak więc wasze teorie spiskowe że wszystko winne USA, a ci biedni Arabowie, to niech wina przecież to wszystko prze Ameryke, tak napewno :mur:

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac wali mnie to co sie stalo teraz w londynie... zaczne sie martwic jak cos wywali obok mnie... przez tego lizodup.a kwacha i jego mieszanie sie do wojny w iraku

a co dostalismy w zamian? jedno wielkie gofno! nawet wiz zniesc niechca

Zniosą wizy i milion polaków sie im zwali. Edytowane przez Maker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

szczerze mowiac wali mnie to co sie stalo teraz w londynie... zaczne sie martwic jak cos wywali obok mnie... przez tego lizodup.a kwacha i jego mieszanie sie do wojny w iraku

a co dostalismy w zamian? jedno wielkie gofno! nawet wiz zniesc niechca

Zniosą wizy i milion polaków sie im zwali.

1534717[/snapback]

no i co z tego? nasi za ich glupote i chciwosc gina... i co z tego mamy? chyba tylko to ze teraz i nam wysadza pare autobusow w powietrze albo metro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkolili dawali broń przeciwko rosjanom i tam była kuźnia kadr  al  kaidy zwróć chłopie uwagę że większość jej przywódców tam właśnie walczyła.  jedyna rzecz wspólna z Syrią to samobójcze zamachy, które tam "wymyślono"

1534708[/snapback]

 

esiuWWW a polityka usa wzgledem iranu ?? Juz od lat 50 ??

1534724[/snapback]

No niby tak, tylko jaki to ma związek z zamachami w Londynie??, to że ktoś tam kiedyś kogoś szkolił wclae nie tłumaczy czemu ten ktoś owe zamachy robi, tymbardziej iż zamachowcy islamscy działają "modelem" syryjskim, może w kwesti technicznej Amerykanie ich czegoś tam nauczyli, pewnie sami se w brode teraz plują, tylko wy pisząc że jest to wina USa usprawiedliwiacie terorystów, powiem szczerze wali mnie kto kogo tam szkolił, ważne jest kto owe zamachy robi, a przyznasz że raczej nie robią tego Ameryaknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

I co z tego ? A ty bys chcial zeby do polski przyjechało milion rusków ktorzy beda pracowac za 50% normalnej placy.

1534726[/snapback]

polska w porownaniu do usa to bardzo maly kraj i nie wiem po co ruscy zamiast do jakiegos bogatego kraju w europie woleli by przyjechac tu i sprzedawac ciuchy albo ruskie malboro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ale ty kladziesz nacisk na szkolenie a ja klade nacisk na przyczyny dlaczego fundamentalizm zaczal poslugiwac sie terroryzmem - jest to walka z ekspansja ameryki z jej stylem zycia, zepsuciem moralnym itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac wali mnie to co sie stalo teraz w londynie... zaczne sie martwic jak cos wywali obok mnie... przez tego lizodup.a kwacha i jego mieszanie sie do wojny w iraku

a co dostalismy w zamian? jedno wielkie gofno! nawet wiz zniesc niechca

1534713[/snapback]

po tej wypowiedzi powiem Ci szczerze: wali mnie czy umarbys dzis, albo przynajmniej zostal ranny w takim ataku...

 

nie rozumiem jak mozna byc tak TĘPYM (jak dostane za to pkt karne, trudno) i mowic, ze wali cie to ze gina ludzie, ciekawe jak bys mowil gdybys mial tam kogos z rodziny, moja siostra miala wiele szczescia bo jechala pol godziny wczesniej metrem i wysiadala stracje przed King's Cross, wiec to co teraz powiedziales uzmyslawia mnie ze od dresa rozni cie nie duzo (a moze nic?!) :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ale ty kladziesz nacisk na szkolenie a ja klade nacisk na przyczyny dlaczego fundamentalizm zaczal poslugiwac sie terroryzmem - jest to walka z ekspansja ameryki z jej stylem zycia, zepsuciem moralnym itd

1534790[/snapback]

Bez przesady, czym jest te zepsucie moralne do barbarzyństwa jakim posługuje się Islam

Dla mnie nie jest ważne kto kogo szkolił, przecież Polaków Alianci podczas II WŚ też szkolili do działań dywersyjnych typu zamach na jakieś oddziały wroga, czy eliminacje konfidentów itp, itd

Idąc twoim tokiem myślenia obrażeni Polacy powinni wysadzać teraz mosty w Paryżu i Londynie, no bo jak oni ich przecież szkolili, bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac wali mnie to co sie stalo teraz w londynie... zaczne sie martwic jak cos wywali obok mnie... przez tego lizodup.a kwacha i jego mieszanie sie do wojny w iraku

a co dostalismy w zamian? jedno wielkie gofno! nawet wiz zniesc niechca

1534713[/snapback]

Twoja głupota mnie zadziwia :blink:

 

Tam zgineli ludzie!!!! Może powstrzymacie się od głupich i chamskich komentarzy.

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

po tej wypowiedzi powiem Ci szczerze: wali mnie czy umarbys dzis, albo przynajmniej zostal ranny w takim ataku...

 

nie rozumiem jak mozna byc tak TĘPYM (jak dostane za to pkt karne, trudno) i mowic, ze wali cie to ze gina ludzie, ciekawe jak bys mowil gdybys mial tam kogos z rodziny, moja siostra miala wiele szczescia bo jechala pol godziny wczesniej metrem i wysiadala stracje przed King's Cross, wiec to co teraz powiedziales uzmyslawia mnie ze od dresa rozni cie nie duzo (a moze nic?!) :mur:

1534899[/snapback]

 

Twoja głupota mnie zadziwia  :blink:

 

Tam zgineli ludzie!!!! Może powstrzymacie się od głupich i chamskich komentarzy.

:mur:

1534910[/snapback]

bo co bo to bardziej ucywilizowany kraj niz afryka? dlatego tak sie nim przejmojesz? w afryce codzienie ginie znacznie wiecel ludzi i wszystkich to wali! w szczegolnosci taki bogaty kraj jak anglia/usa

ogladasz wiadomosci? uslyszales za co to byl odwet? angole w iraku tez kosza ludzi i co wspolczujesz im? placzecie tylko wtedy jak jakis bardziej ucywilizowany kraj dostanie bo w wadomosciach pokaza!? zabili 19 osob? a ilu oni zabili cywilow w iraku? ktos sie tym przejol? bylo tylko ops sorry ostrzelalismy nie ten konwoj co trzeba albo bomba spadla w zle miejsce... i co? uszlo im to na sucho bo kto zacznie z taka potega jak usa/anglia? chyba tylko ruscy

 

ps. sam jestes tepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo co bo to bardziej ucywilizowany kraj niz afryka? dlatego tak sie nim przejmojesz? w afryce codzienie ginie znacznie wiecel ludzi i wszystkich to wali! w szczegolnosci taki bogaty kraj jak anglia/usa

ogladasz wiadomosci? uslyszales za co to byl odwet? angole w iraku tez kosza ludzi i co wspolczujesz im? placzecie tylko wtedy jak jakis bardziej ucywilizowany kraj dostanie bo w wadomosciach pokaza!? zabili 19 osob? a ilu oni zabili cywilow w iraku? ktos sie tym przejol? bylo tylko ops sorry ostrzelalismy nie ten konwoj co trzeba albo bomba spadla w zle miejsce... i co? uszlo im to na sucho bo kto zacznie z taka potega jak usa/anglia? chyba tylko ruscy

 

ps. sam jestes tepy

1534959[/snapback]

o k** ** widze ze jestes jeszcze bardziej tępy niz myslalem...

 

nagle przejmujesz sie ludzmi w Afryce, przejmujesz sie tym ze gina, a "wali cie" ze zgineli w Londynie?! n/c idz sie lecz synek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka jest rzeczywistość i tyle... lajf is brutal

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: widze że z każdym postem zaniżacie poziom dyskusji

Edytowane przez Smalec
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

o k** ** widze ze jestes jeszcze bardziej tępy niz myslalem...

 

nagle przejmujesz sie ludzmi w Afryce, przejmujesz sie tym ze gina, a "wali cie" ze zgineli w Londynie?! n/c idz sie lecz synek

1534969[/snapback]

nie znam ani 1 ani 2 ale bardziej przejol bym sie tymi w afryce niz tymi w angli bo oni nie wojuja z kazdym kto im podpadnie

synek to se mow do starego matole i odejdz bo :kijem: smierdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo co bo to bardziej ucywilizowany kraj niz afryka? dlatego tak sie nim przejmojesz? w afryce codzienie ginie znacznie wiecel ludzi i wszystkich to wali! w szczegolnosci taki bogaty kraj jak anglia/usa

ogladasz wiadomosci? uslyszales za co to byl odwet? angole w iraku tez kosza ludzi i co wspolczujesz im? placzecie tylko wtedy jak jakis bardziej ucywilizowany kraj dostanie bo w wadomosciach pokaza!? zabili 19 osob? a ilu oni zabili cywilow w iraku? ktos sie tym przejol? bylo tylko ops sorry ostrzelalismy nie ten konwoj co trzeba albo bomba spadla w zle miejsce... i co? uszlo im to na sucho bo kto zacznie z taka potega jak usa/anglia? chyba tylko ruscy

 

ps. sam jestes tepy

1534959[/snapback]

:lol: :lol: :lol: :lol:

Oglądać to nie wszystko, trza jeszcze zrozumieć a z tym chyba u ciebie ciężkawo jest, a kto jak nie te znienawidzone Anglia, USA, Niemcy, Francja Japonia i pare innych państw Europy wysyła pomoc humanitarną do Afryki, może Irak, Iran lub Korea Pn

Powiedz mi za co to był odwet bo nawet specjaliści nie są w stanie stwierdzić

W Iraku gineli głownie partyzanci, lub teroryści, ofiar postronnych było znacznie mniej, a każda była przez arabskie serwisy informacyjne wyolbrzymiana, ciekawe gdzie byłeś ty wielko obrońco kiedy rządził tam Husajn, zresztą po tym co się dzisiaj stało mam zerio wspólczucia dla tych narodów, ktoś kto podnosi umyślnie!! ręke na niewinnych ludzi nie jest godzin na wspólczucie

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esiuWWW ale to jest calkowicie inna mentalnosc - dla tych ludzi jest wazne calkiem cos innego niz dla nas europejczykow jak nie zrozumiesz dlaczego tam tak jest, nie poczytasz o samych muzulmanach, to nie zrozumiesz dlaczego fundamentalizm wogole powstal ... Sorry ale nie mozna porownywac zepsuca moralnego usa z zabijaniem "niewiernych" przez muzulmanow bo wg ich moralnosci nie jest to niemoralne zachowanie ! Wg nas tak.

 

Powtarzam - potepiam z cala stanowczoscia terroryzm ale prawda jest taka ze usa samo sobie to zgotowalo wierzac ze caly swiat chce zyc tak jak sie zyje w Ameryce ...

 

Aha no i ja wlasnie podkreslilem ze dla mnie nie jest wazne kto kogo szkolil wiec czytaj uwazniej moje posty :)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze wiem że mentalnośc Europejczyka i Araba jest zogła odmeinna, ale to nie znaczy iż musze kogoś zabić tylko dlatego iż ma inny ststem wartości, takie coś cechowało wieki średnie nie XXIW

Pozatym jest coś takiego jak Praw Człowieka są to wartości UNIWERSALNE dla każdej kultury, nie młwią one nic o zepsuciu moralnym, ale prawo do życia jest wartością nadrzędną!!, i róznice menatlności nie mają prawa kogokolwiek tego prawa pozbawiać

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja czuje że atakowana jest zachodnia cywilizacja a nie wagon w londynie!

 

wspomnę tylko słowa któregoś z tych fundamentalistów (cytowany chyba we wproście z zeszłego tyg) - ~"jak wy lubicie życie tak my lubimy śmierć",,, więc zabijają nas,

-> tłumaczcie fundamentalizm brakiem pieniędzy (pierwsza baja,, siedzą na ropie, kasa jest ale na skróty u szejka w kieszeni,, stąd mają pole do manewrowania swoimi "ziomami" i robienia z nich bombek robiąc bajzel z głowy obiecując zastępy dziewic jak już się wysadzi)

-> tłumaczcie religią (kolejna baja,, islam jest religią pokoju,, fundamentaliści głoszący inaczej to religijni wywrotowcy)

-> czy jeszcze będziemy tłumaczyć ?? ;] trzeba ich zabijac :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...