Skocz do zawartości
Flo3

Biedne Zwierzeta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amd_Powered

jak mozna dla skor?... hmm a po co zabijaja tygrysy dla kawalka kosci? albo jakies inne zwierzaki ktorych "czesci" potem wykorzystuja w swojej niekonwencionalnej medycynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zabicie tygrysa napewno nie wygląda tak jak to robili ludzie na tym filmiku. Oni żywcem obdzierali ze skóry zwierzęta i jeszcze z tego radość mieli (było słychać w pewnym momencie jak sie śmieją)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ten filmik jest straszny" ja pierd...nieiwem jak ludzie moga coś takiego robić ?? kur....wiekszosc jakby była bez serca i wogole, jakbym dostał w rece takiego squrw...to bym go dopiero dojechał ;/ coś strasznego ,,,, norlmanie przechodzi ludzkie pojęcie, Jezeli chopdzi o zwierzaki to sam mam MIŚKA --> owczarka kaukasiego :) i powiem wam ze mam slabośc do zwierzat :) a jeszcze widzec taka egzekujca na zywo przeciez ja bym nie wytrzymał ...od razu bym go dojechał..... --> i prawde mowiac inaczej patrze na krzywde ludzką a jezeli zwierzaków, kurffaaa jak tak mozna na żywca zabijąc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja pierd..... coś strasznego SORRKI WSZYSTKICH ZA MOJ JĘZYK ALE TO NAPRAWDE....COŚ STRASZNEGO !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

to zobaczcie reportaz tvnu o chinskich barach... moze gdzies jest w necie

jak to zobaczylem to mnie zatkalo zywe psy wieszali na hakach pod sufitem i tlukli kijami zeby mieso bylo bardziej miekie i ladnie od kosci odchodzilo :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco szukać tak daleko w naszych masarniach niby humanitarnie a wygląda to tak:krówki stoją w kolejce,podchodzi facet i zakłada im taką czapeczkę,puszcza prąd,jak krócej przytrzyma to niektóre jeszcze żyją,ryk i kwik widziałam i dlatego jestem weganką.Zastanówcie się co jecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem cały, ci za przeproszeniem niedojeby meczą takie zwierzęta w sposób godny epoki kamienia łupanego. Pół biedy żeby Zwierzęta były już martwe, ale moment jak Szop bez skóry podniósł głowe to się mi zrobiło kurewsko żal. Z jednej strony zwierząt a z drugiej tych ludzi- takie barbażyństwo to może byłoby do zaakceptowania ale nie w cywilizowanym świecie, do tych ludzi to tylko People=Shit pasuje, jestem ciekaw jak oni by zareagowali żeby przyszedł ktoś, na[ciach!]lił im do nieprzytomności, i zaczął odzierać ze skóry. Ciekawe czy by krzyczeli, bo jak widać na tym filmie sprawiało im to radość= może bycie odartym ze skóry jest ich marzeniem?

Pomyślmy o tym kto napędza ten proceder- ludzie, bogaci ludzie(projektanci mody i inne pedałowate przygłupy). To ich wina! Pomyślcie że żeby nie ich "kolekcje śmierci" to większość zwierzątek by sobie dalaj żyła i te zbrodnie(bo już tego inaczej nie można nazwać) nie miały by miejsca!!! IMO. Powinno się to zabronić pod groźbą jakichś super-kar(włącznie z łamaniem praw człowieka, ale to by było uzasadnione, te osobniki na których się tego dokonywało to nie ludzie a chodzące [ciach!]o! ), i powinno się pozamykać te wszystki domy mody itp. czmu mają być takie instytucje? Zeby stare gwiazdy mogły sobie pokazać ludziom jakie sa bogate?

IMO. Paszczur=zawsze paszczur i nawet futro za 50k$ tego nie zmieniłoby.

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzicie w czym sie pokazuja wielkie gwiazdy.

Np sceny hip-hop obwieszeni zlotem i w bialych futrach z foczek. Nieco ze wyglada jak pedal to jeszcze sie obnosi z tym ze nosi na sobie biedna kilkutygodniowa foczke zabita palka ;/

 

Sam mam psa i dwie fretki. Kurde jak mysle ze jakis pajac moglby im cos zrobic.... Dlugo by cierpial i ja juz bym sie o to postaral aby caly czas byl swiadom tego co sie z nim dzieje ;/

 

Filmu tego nie zobaczylem, wystarczyly mi wasze komentaze.

A co do azjatow... Czasami zaluje ze nie walneli tam wiecej atomowek i nie zgladzili calkowicie tej popieprzonej rasy.

Ogladalem kiedys jakis film dokumentalny o bazarach w azji ;/

Powalila mnie scena gdzie pokazali mloda sarenke w polamanymi w kilku miejscach lapami. Mieso musi byc swieze jak bierze klient, a z polamanymi lapkami nie bedzie sie wiezgala ;/

Kto z was widzial kiedys sarne? Maja sliczne oczy a kiedy zgina te oczy jej lzawia. Widok powalajacy na kolana.

 

 

Co do akcji malowania futer...

Dla mnie najwiekszy debilizm. Suka ktora kupila takie futro kupi kolejne, bo te jej zniszczyli. A z zakupem kolejnego futerka wiaze sie masakra kolejnych niewinnych istot. Wiec gdzie tu sens? Niby bronia zwierzakow a sami napedzaja ten interes.

 

Ale futra to nie wszystko.

Jak mozna zabic slonia albo nosorozca dla kawalka kosci. Bestialsko zabic zbeszczescic zwloki a reszte zostawic aby gnilo na sloncu.

I kosci te oczywiscie tez trafiaja do azji. Bo debile wierza ze im kuska bedzie stala jak sie proszku z kosci nawpieprzaja. Paranoja i ciemnota!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Jonathan nie mieszaj w to Azji,zdaj se sprawę,że tam bieda,nieświadomość i głód przecie oni kiedyś np.psów nie jedli.Ten zwyczaj powstał jakieś 50 lat temu z głodu bo nie było nic innego a człowiek głodny zje nawet robala.Co innego w naszym świecie,zabija się dla sportu,futer i przyjemności.Z tym trzeba walczyć,wysoki poziom nie powinien wiązać się z rospustą i zobojętnieniem.

Zwirzęta też zbijają ale tylko żeby jeść my ludzie zabijamy dla przyjemności i to właśnie w tzw.rozwiniętych krajach.Człowiek;nie wiem czy to brzmi tak dumnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film jest przerażający, ale to nie jest jeszcze szczyt do jakiego człowiek potrafi się posunąć. Zapewne większość osób wie jak wygląda futro z karakułów. Otóż najdroższym i "najbardziej wypasionym" futrem karakułowym jest tzw. breitschwanz. Nie będę podawał definicji, bo jest zbyt drastyczna - jak ktoś chce to znajdzie. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Jonathan nie mieszaj w to Azji,zdaj se sprawę,że tam bieda,nieświadomość i głód przecie oni kiedyś np.psów nie jedli.Ten zwyczaj powstał jakieś 50 lat temu z głodu bo nie było nic innego a człowiek głodny zje nawet robala.Co innego w naszym świecie,zabija się dla sportu,futer i przyjemności.Z tym trzeba walczyć,wysoki poziom nie powinien wiązać się z rospustą i zobojętnieniem.

Zwirzęta też zbijają ale tylko żeby jeść my ludzie zabijamy dla przyjemności i to właśnie w tzw.rozwiniętych krajach.Człowiek;nie wiem czy to brzmi tak dumnie.

1542444[/snapback]

 

Biedna??

Mowisz to tez o bestialskiej Japonii??

Powiedz mi co by bylo takie go zlego w tym aby zwierze zabic przed jego okaleczeniem?? Glod tego nie wybacza bo zabicie dla jedzenia jest rzecza naturalna. Ale walenie kijem w zywe stworzenie aby skora latwiej odchodzila, wieszanie na haku zywego zwierzaka aby zachowac swiezosc, lamanie konczyn. Tak to wszystko mozna wytlumaczyc bieda narodu. Pojedz na byle jaki bazar azjatycki, czy to w biednych Chinach czy Tajlandii jak i bogatej Japonii.

 

Europa nie lepsza. Popieprzeni Hiszpanie.

Corrida - biedny byk z podwiazanymi jajami i okaleczony. Biega i stara sie bronic. A jakis pedalowato ubrany gogus go tylko bardziej rani.

Zawody w duszeniu gesi - kilku gostkow na czas ukreca lby gesia/kaczka.

Kutfa unia europejska. Tez mi wielka kolebka kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o wiwisekcji .. bosz to dopiero jazda. testowanie kosmetyków,artykułów chemicznych i leków na zwierzętach. najforsze jest to że nic z tym nie zrobimy ...

1535688[/snapback]

leki w ostateczności chyba lepiej na zwierzętach testowac, bo ludzkich królików doświadczalnych nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka.Wszyscy tu krzyczą jakie biedne zwierzęta a może tak trzeba zastanowić się czemu tak się dzieje?Prosty przykład:każdy z was(nie piszcie mi tylko,że nie)zerknie na laskę w skórzanej mini czy glanach,na taką w lnianym worze to już nie,nawet jakby była ładna,babka w karakułach i w mercu też zwraca uwagę,na taką w skaji i maluszku nikt nie patrzy,facet w skórze też ma powodzenie czyli gust napędza koniunkturę,jest zbyt,jest potrzeba.

Musimy sami się zmienić wtedy zmieni się i reszta,to jest walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze skora na buty czy spodnie na ogol jest z wolowiny

1542951[/snapback]

Zgadza się, bydlęca lub świńska. A tych zwierząt nie hoduje się na skórę - jest ona produktem ubocznym przemysłu mięsnego, więc proponowałbym nie zrównywać skórzanych butów z futrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...