Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co byscie poradzili kupic aby z wikszyc wydajnosc jak nabardzoej z tego zestawu hcodzi mi o pojedynczy elemnt i czy np dokupienie 256 mb ramu zmieni cos w grach 3d i jaka nowa karte graficzna dobrac aby nie byla ograniczona moca procka

 

 

Konfig:

Athlon(100*9)900 ; Abit Kt133: 256 SDRAM : GeForce2MX czyba to ma znajwikdsze znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz wymienic potem reszte, to kupuj gf4ti. Jesli na tym sprzecie masz zamiar pozostac, to gf4 nie ma sensu i dalbym jakas 3ke po cienkich kosztach. Na tym sprzecie roznica nie bedzie duza, a w cenie kolo 200zl minimum.

Ja do siebie mysle nad gf3 lub 4ti, albo ati 8500.

Jak masz malo kasy, to gf2ti tez ladnie bedzie dzialal i tez pograsz jeszcze troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy pewnie od kasy

GF4Ti4200 za około 700 zł (drogo :( )

GF3 Ti200 za około 600 zł (karta ok :) )

Radeony 8500 i 9000 pro za około 550 zł z 64 mb ramu ( :D chyba dobruy wybór)

Radeon 9000 i GF4MX(shit) za około 400zł

Radeon 7500 na DDR za około 300zł ( :( budżet rulez :evil: , ale i tak lepiej niż GF4 MX )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy pewnie od kasy 

GF4Ti4200 za około 700 zł (drogo :(  )

GF3 Ti200 za około 600 zł (karta ok :) )

Radeony 8500 i 9000 pro za około 550 zł z 64 mb ramu ( :D chyba dobruy wybór)

Radeon  9000 i GF4MX(shit) za około 400zł 

Radeon 7500 na DDR za około 300zł  ( :(  budżet rulez :evil: , ale i tak lepiej niż GF4 MX )

Na sklep.komputronik.pl gf3 no name od 465zl!!!

Radeony 8500 le do 55o, wersja pro 569zl

gf4 od 665 no name.

ja nadal stawiam na GF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co byscie poradzili kupic aby z wikszyc wydajnosc jak nabardzoej z tego zestawu hcodzi mi o pojedynczy elemnt i czy np dokupienie 256 mb ramu zmieni cos w grach 3d i jaka nowa karte graficzna dobrac aby nie byla ograniczona moca procka 

 

 

Konfig:

Athlon(100*9)900 ; Abit Kt133: 256 SDRAM : GeForce2MX czyba to ma znajwikdsze znaczenie

Ja bym dożucil ramu i grafe zmioenił np na r9000pro albo zwyklego chbya ze nie masz zbytni hajsu to bym kupil GF4 mx440ultra

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie problem z tymi MX-ami.

Zawsze jest tak ( prawie ) jak ktos ma wiecej kasy to sie pluje na mx-y , rany... stac was na cos lepszego albo macie GF..TI to sie nimi wypchajcie.

Moja zasada jest taka kupowac karty ale firmowe ja mam MSI i jest to najlepszy MX i nie narzekam udalo mi sie na nim pojechac 7K w 3Dmarku(na athlonie 1700+)

Soryyy ze tak PIEPRZE ale tak jest prawda!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupil ( i wlasciwie juz sie przymierzam do kupna ) radeonka 9000 sapphire. kosztuje w necie ok 350 zl brutto !!!

uwazam ze za dosyc duza wydajnosc jaka karta daje za taka cene mozna sobie wrzucic ja do kompa na 0,5 do 1 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie problem z tymi MX-ami.

Zawsze jest tak ( prawie ) jak ktos ma wiecej kasy to sie pluje na mx-y , rany... stac was na cos lepszego albo macie GF..TI to sie nimi wypchajcie.

Moja zasada jest taka kupowac karty ale firmowe ja mam MSI i jest to najlepszy MX i nie narzekam udalo mi sie na nim pojechac 7K w 3Dmarku(na athlonie 1700+)

Soryyy ze tak PIEPRZE ale tak jest prawda!!!!

za taka cene to mogles kupic radka 9000 sapphire ktory przynajmniej jest szybszy i wspomaga pixcela shadera ( DX8.1 ) . zwaliles po prostu a tera probujesz sie wybranic ze to dobra karta. ja nigdy nie mialem mx zawsze wolalem dolozyc kilkadziesiad zlotych i miec cos lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ja nic nie mowie ze dobrze zrobilem ale czlowiek powinien sie cieszyc co ma wiesz po prostu nie lubie jak ktos mowi ze ati czy nvidia to shit dla mnie to po prostu dziecinne spujrz na ilu postach jest to rostrzygane

Ludzie WYLUZUJCIE!!!

tyle mojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie problem z tymi MX-ami.

Zawsze jest tak ( prawie ) jak ktos ma wiecej kasy to sie pluje na mx-y , rany... stac was na cos lepszego albo macie GF..TI to sie nimi wypchajcie.

Moja zasada jest taka kupowac karty ale firmowe ja mam MSI i jest to najlepszy MX i nie narzekam udalo mi sie na nim pojechac 7K w 3Dmarku(na athlonie 1700+)

Soryyy ze tak PIEPRZE ale tak jest prawda!!!!

Nic nie szkodzi :) A tak serio, to wszyscy tak pieprzą na MX, bo za niewiele większą kasę można mieć dużo lepszą kartę. Nie obsługują Pixel i Vertex Shaderów. No i jeszcze ktoś to nazwał GF 4MX. I jakiś xxxx będzie mi wmawiał, że jego GF 4 420MX jest lepszy od mojego powiedzmy GF3 TI 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz pare wyjsc - kupic karte graf - np. r9000 lub ti4200 noname za 500zeta

kupic lepsze chlodzenie i proca na 1.2GHz puscic

albo hmmmmmmm

ram tez sie przyda ale nie w grach

Ti4200 za 500 zeta ???

Kupuje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz pare wyjsc - kupic karte graf - np. r9000 lub ti4200 noname za 500zeta

kupic lepsze chlodzenie i proca na 1.2GHz puscic

albo hmmmmmmm

ram tez sie przyda ale nie w grach

Ti4200 za 500 zeta ???

Kupuje !!!

mnie tez to wkurza pieprzą tymi cenami niewiadomo z jakis swoich źrodel potem idizesz do sklepu i wysztko inaczej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...