Skocz do zawartości
malarz84

Dziwny Problem - (9800se, To Chyba Powod)

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam dziwny problem, a wiec:

mam pc tak jak w opisie ... odpalilem w radziu dodatkowe potoki, gralem np. w brotehers and arms ... po chwili komp wydawal jak by takie piskniecie, chwile pracowal i nagel wszystko zamieralo ... (jedyne lekarstwo to reset poprostu) ... dzialo mi sie cos takiego w paru grach ... odinstalowalem omegi i posadzielem zwykle stery zeeby zobaczyc jak bedzie z 4 potokami ... problem rozwiazany, ale niestety na jeden dzien .... teraz mam 4 potoczki i dalej taki problem jak byl wczesniej ...

- moze mi ktos doradzic co moge zrobic zeby nie bylo zadnych porblemow?

 

- pozdrawiam malarz84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ten zasilacz to tez tracer lub inny badziew, to calkiem prawdopodobne. nie masz miernika zeby spprawdzic napiecia w czasie gry?

temp. procesora i inne w normie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa z odblokowanymi potokami (jak i z 4) potrzebuje więcej prądu, i być może że zasiłka zrezygnowała ;) dobrze by było abyś sprawdził jak się komp zachowuje z mocniejszym zasilaczem.

Powodem mogą być również śmieci po poprzednich sterach, jaki i same stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpiołem radzia pod zasilanie napedow CD-ROM i CD-RW (ona sie podpiete razem) zdziwila mnie jedna rzecz ze po podpieciu karty graficznej RW dziala normalnie a CD-ROMu system nie widzi chodz zasilanie tez jest - czy to nie dziwne??:)) .... wiec wygalda na to ze czeka mnie zakup jakiegos dobrego zasilacza (znacie cos moze godnego zaproponowania?) -- aha i jakie w koncu sterowniki porponujecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpiołem radzia pod zasilanie napedow CD-ROM i CD-RW (ona sie podpiete razem) zdziwila mnie jedna rzecz ze po podpieciu karty graficznej RW dziala normalnie a CD-ROMu system nie widzi chodz zasilanie tez jest - czy to nie dziwne??:))

Walnięty molex, za duże spadki napięcia?? :blink:

 

.... wiec wygalda na to ze czeka mnie zakup jakiegos dobrego zasilacza (znacie cos moze godnego zaproponowania?) -- aha i jakie w koncu sterowniki porponujecie??

Dobry tak :) tylko do jakiej kwoty...

 

Przez dłuższy okres czasu używałem omeg 2.5.90 teraz jade na najnowszych, spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, poradzilem sobie z problemem, odlaczylem jeden z napdedów, dokladnie CD-ROM i wszystko mi chodzi stabilnie ALE, ale gram np. w nfs:u ... wszystko jest pieknie slicznie do momentu kiedy odpalem (mam 8 potoków) wszystko na high i w tym oczywiscie opcje w ktorej widac swiatla twojego auta na drodze, widac obszar gdzie auto "swieci" ale na tym obszarze jest szachowinca, dloslownie (ciemniejszy kwadrat przeplata sie z jaśniejszym) widac to tylko na tych przednich swatlach twojego auta ... co to moze byc?

 

-cos czuje ze grafa nie jest podatna na moda - dobrze czuje?:)))

-chyba dobrze, mam 4 potoki i problem rozwiazanyyy ... szkoda ze przy 8 nie jest tak kolorowo :((

 

pozdrawiam - malarz84

Edytowane przez malarz84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez da sie grac, jedenmu by to nie przeszkadzalo drugiemu bardziej ... ale faktycznie nfs:u to 1 tytul na ktorym to ewidentnie widac .... wczesniej prawie tego niezauwazalem w innych grach .....

 

- dzieki za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...